Valby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
145344
fr12-04 2024
18:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
UDS
12. apr
18:00
Beatum
BK 10
UDS
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
211768
fr12-04 2024
18:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
12. apr
18:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
Østerbro IF 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
439506
fr12-04 2024
18:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
12. apr
18:00
Valby
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
749038
fr12-04 2024
18:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
4
-
0
12. apr
18:00
Fremad Valby
4
Nørrebro United
0
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
215331
fr12-04 2024
18:30 Serie 4, P2/9 Forår P5
12. apr
18:30
Frem 5
Skjold 15
Serie 4, P2/9 Forår P5
183550
fr12-04 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
12. apr
20:00
Fremad Valby 3
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
210131
fr12-04 2024
20:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
12. apr
20:00
Fremad Valby 4
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
151433
13-04 2024
10:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
13. apr
10:00
Fremad Valby 2
B.93 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
214709
13-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
Oversidder
13. apr
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
671321
13-04 2024
10:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
13. apr
10:00
Champeinz United
Ørestad IF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
216768
13-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
13. apr
12:00
Copenhagen Celtic 2
Folehaven 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
261642
13-04 2024
12:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
13. apr
12:00
MBFF
FC Whop en Dei
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
307641
13-04 2024
12:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
13. apr
12:00
Fremad Valby 2
Hekla 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
429323
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
13. apr
12:00
Fremad Valby 1
FB 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
471710
13-04 2024
12:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
13. apr
12:00
Bois Athletic FC
Skjold 23
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
496434
13-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
UDS
13. apr
12:00
Fremad Valby 3
Skjold
UDS
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
119777
13-04 2024
13:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
13. apr
13:30
Frem 12
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
360042
13-04 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
13. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Jægersborg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
462186
13-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
13. apr
14:00
Fremad Valby 6
FA 2000 15
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
471326
13-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
13. apr
14:00
Frem 17
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
261643
13-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
13. apr
14:00
KP Zebras
Nordvest FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
298316
13-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
13. apr
16:00
Nøddealliancen
Olympique Odsherred
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
298318
13-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
UHT
13. apr
16:00
Sporting Fønix CF
FC Newborn
UHT
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
671323
14-04 2024
10:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
14. apr
10:00
Sydkysten BK
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
671349
14-04 2024
10:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
Oversidder
14. apr
10:00
Døvania
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
930936
14-04 2024
10:00 Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
14. apr
10:00
Fremad Valby (5) (2)
FC Ryparken (3)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
953898
14-04 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
14. apr
12:00
BK Frem
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
244685
14-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
12:00
FC Culpa
CBS Sport
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
298313
14-04 2024
12:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
12:00
Copenhagen Celtic
Folehaven
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
581174
14-04 2024
12:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
14. apr
12:00
Frem
Brønshøj BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
298315
14-04 2024
14:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
14:00
Bk. Sommersol
Slægtens Bk
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
125032
14-04 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
14. apr
14:00
Frem
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
955047
14-04 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
A27
14. apr
14:00
BK Frem
A27
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
947383
14-04 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
14:00
Sporting 43
Olympiakos København
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
947384
14-04 2024
16:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
14. apr
16:00
Uganda Danish Cranes
Amandas Sønner
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
261641
14-04 2024
16:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
14. apr
16:00
KodaSyd FC
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
298314
14-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
Oversidder
14. apr
16:00
Panteras C.F.
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
462187
14-04 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
14. apr
18:00
Vestergården
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
947858
14-04 2024
18:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
Oversidder
14. apr
18:00
Dankurd IF
Oversidder
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
462102
ma15-04 2024
17:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
15. apr
17:30
Borghaven IF
B.93 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
480181
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
15. apr
18:00
Fod Boldklub
Østerbro IF 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
283249
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
15. apr
18:00
FC Afveje
De Tunge Drenge FC
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
304854
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
15. apr
18:00
Slægtens BK
Union 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
255112
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
15. apr
18:00
Deportivo Cobayas
Skjold 10
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
255113
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
HHT
15. apr
18:00
ESPM
HB 8
HHT
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
255790
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
15. apr
18:00
Laddersfield Town
KB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
133547
ma15-04 2024
18:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
Oversidder
15. apr
18:00
FC Udfordringen 2
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
252695
ma15-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
15. apr
19:00
Valby 2
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
255880
ma15-04 2024
19:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
15. apr
19:15
Arctos
KFB 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
149012
ma15-04 2024
19:15 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
15. apr
19:15
FC Udfordringen
HIK
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
238920
ma15-04 2024
19:15 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
15. apr
19:15
Klub 14
Fremad Amager
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
241160
ma15-04 2024
19:15 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
15. apr
19:15
Copenhagen Foxes
FC Ryparken
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
145349
ma15-04 2024
19:15 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
15. apr
19:15
PI Fodbold
Sønderbro Fight
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
119732
ma15-04 2024
20:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
15. apr
20:15
Valby 4
Sønderbro Fight
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
333087
ma15-04 2024
20:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
15. apr
20:15
Valby 3
Frem 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
419323
ma15-04 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
15. apr
20:30
Team 2. Sal
Fremad Valby
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
250080
ma15-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
15. apr
20:30
Uganda Danish Cranes
Olympia 1921
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
145350
ma15-04 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
HIK
15. apr
20:30
BK 10
HIK
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
250303
ma15-04 2024
22:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
15. apr
22:00
Frem 3
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
130087
ti16-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
16. apr
19:00
Frem 16
Vanløse 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
471334
ti16-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
16. apr
19:00
Frem 9
Frem 17
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
336307
ti16-04 2024
19:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
16. apr
19:30
FC Soccersisters
FA 2000
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
243102
ti16-04 2024
19:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Oversidder
16. apr
19:30
Pan Fodbold
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
252694
ti16-04 2024
19:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
16. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
HB 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
236448
ti16-04 2024
19:30 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
16. apr
19:30
FC Sukkerbold
Sundby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
236450
ti16-04 2024
19:30 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
16. apr
19:30
Teatro Kapital
Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
236455
ti16-04 2024
20:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
FB
16. apr
20:00
Únigadores Sports Club
FB
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
336172
ti16-04 2024
20:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
KFB
16. apr
20:00
Cøpenhavn United
KFB
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
255789
ti16-04 2024
20:45 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
16. apr
20:45
Inter Copenhagen CF
Skjold 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
255877
ti16-04 2024
20:45 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
16. apr
20:45
AC Buongiorno
Skjold 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
285363
ti16-04 2024
20:45 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
16. apr
20:45
BK Jyden
Rødovre
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
333323
ti16-04 2024
20:45 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
HB
16. apr
20:45
AlkenRy United
HB
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
462150
ti16-04 2024
20:45 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
16. apr
20:45
Sydhavn FF
Nørrebro United 6
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
245444
on17-04 2024
18:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
17. apr
18:00
Fremad Valby 5
FC One Team
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
215344
on17-04 2024
18:45 Serie 4, P2/9 Forår P5
17. apr
18:45
Frem 5
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Forår P5
333138
on17-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
17. apr
19:00
Frem 5
VLI
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
376370
on17-04 2024
19:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
17. apr
19:00
Valby
Arctos
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
479943
on17-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
17. apr
19:00
Frem 10
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
336390
on17-04 2024
19:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
19:00
Valby 2
Nørrebro United 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
336392
on17-04 2024
19:15 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
19:15
FC Culpa 2
Sønderbro Fight
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
336389
on17-04 2024
19:15 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
19:15
Pan Fodbold
Sundby 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
236453
on17-04 2024
19:15 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
17. apr
19:15
Fremad Valby
FA 2000
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
238994
on17-04 2024
19:15 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
19:15
Fremad Valby 3
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
119733
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
Oversidder
17. apr
20:30
Fremad Valby 9
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
333245
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
17. apr
20:30
Fremad Valby 6
Østerbro IF 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
333318
on17-04 2024
20:30 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
17. apr
20:30
Fremad Valby
Sundby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
336262
on17-04 2024
20:30 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
17. apr
20:30
FC Udfordringen
Skjold
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
283323
on17-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
17. apr
20:30
FC Udfordringen
Polyteknisk FK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
290609
on17-04 2024
20:30 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
17. apr
20:30
Fr.holm Sydhavnen
AB Tårnby
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
795963
to18-04 2024
18:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
18. apr
18:00
Frem
Brøndbyernes IF
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1
419921
to18-04 2024
18:30 Serie 3, P2/5 Forår P4
18. apr
18:30
Frederiksholm Sydhavnen 2
ØKF 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
255923
to18-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
18. apr
19:00
Frem 6
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
126138
to18-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
18. apr
19:00
Frem 13
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
333085
to18-04 2024
19:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
18. apr
19:30
Egedal Boldklub
Dunses Disciple
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
255118
to18-04 2024
19:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
Oversidder
18. apr
19:30
FC Breeze
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
209598
to18-04 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
18. apr
20:00
Fremad Valby 2
Skovshoved IF 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
240537
to18-04 2024
20:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. apr
20:00
FC Culpa
Rødovre
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
336310
to18-04 2024
20:45 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. apr
20:45
KP Zebras
ØKF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
462104
to18-04 2024
20:45 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. apr
20:45
Copenhagen Celtic
Tårnby FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
782343
fr19-04 2024
18:00 KS Herre 23/24 P1
19. apr
18:00
PI Fodbold
KFUM
KS Herre 23/24 P1
232231
fr19-04 2024
18:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
19. apr
18:00
Fremad Valby 2
Medicinernes Bk
Serie 1, Kvinder Forår P1
244780
fr19-04 2024
18:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
19. apr
18:00
Valby Bk.
SC Amager
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
468188
fr19-04 2024
18:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
19. apr
18:00
Fremad Valby 5
Real Benne
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
782338
fr19-04 2024
18:30 KS Herre 23/24 P1
GVI
19. apr
18:30
Fremad Valby
GVI
KS Herre 23/24 P1
214589
20-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
20. apr
10:00
PI Fodbold 2
VLI 3
Serie 4, P2/9 Forår P3
301130
20-04 2024
10:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
20. apr
10:00
Frem 2
B 1908 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
439508
20-04 2024
10:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
20. apr
10:00
Fremad Valby 4
Sundby 3
Serie 2, Kvinder Forår P2
954118
20-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
20. apr
10:00
Frem 3
Nørrebro United 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
476241
20-04 2024
11:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
KSV
20. apr
11:00
KSV
Fremad Valby 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
261647
20-04 2024
12:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
Oversidder
20. apr
12:00
Nordvest FC
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
957999
20-04 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
20. apr
12:00
Fremad Valby 3
GVI 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
756969
20-04 2024
12:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
20. apr
12:00
Fremad Valby 2
FA 2000 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
767360
20-04 2024
12:00 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
20. apr
12:00
Fremad Valby
B 1903 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
782342
20-04 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
20. apr
12:00
Vigerslev Bk.
Union
KS Herre 23/24 P1
234939
20-04 2024
12:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
20. apr
12:00
Fremad Valby 3
FA 2000 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
243103
20-04 2024
13:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
20. apr
13:00
Frem 2
FA 2000 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
996639
20-04 2024
13:30 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
20. apr
13:30
Fremad Valby
KFUM
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
136739
20-04 2024
13:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
20. apr
13:30
Fremad Valby
Dragør BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
137568
20-04 2024
13:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
KB
20. apr
13:30
Fremad Valby
KB
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
210137
20-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
20. apr
14:00
Valby 2
FB 8
Serie 3, P2/5 Forår P3
232226
20-04 2024
14:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
Oversidder
20. apr
14:00
AC Iben
Oversidder
Serie 1, Kvinder Forår P1
261648
20-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
HHT
20. apr
14:00
Tsunami FC
Dunses Disciple
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
705622
20-04 2024
14:00 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
20. apr
14:00
Frem 3
Union 2
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
872048
20-04 2024
14:00 3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
20. apr
14:00
Frem
Avarta
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
261646
20-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
20. apr
14:00
FC Whop en Dei
KP Zebras
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
298320
20-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
20. apr
16:00
Slægtens Bk
Nøddealliancen
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
298325
20-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
20. apr
16:00
Olympique Odsherred
NV FK Herman
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
308503
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
21. apr
10:00
Frem
FB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
479940
21-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
21. apr
10:00
Fremad Valby 10
CIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
583175
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
21. apr
10:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
660793
21-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
21. apr
10:00
Frem
B 1903 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
671352
21-04 2024
10:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
21. apr
10:00
Sydhavn FF
Sydkysten BK
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
861701
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
21. apr
10:00
Fremad Valby 1
Østerbro IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
903319
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
21. apr
10:00
Valby 1
KB 7
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
914766
21-04 2024
12:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
21. apr
12:00
Fremad Valby
Fårevejle BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
955054
21-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
21. apr
12:00
BK Frem
Slagelse B&I
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
398242
21-04 2024
12:00 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
21. apr
12:00
Fremad Valby
B.93
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
240541
21-04 2024
12:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
21. apr
12:00
Fremad Valby 4
Skjold 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
261650
21-04 2024
12:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
21. apr
12:00
Borghaven IF
KodaSyd FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
439510
21-04 2024
13:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
21. apr
13:00
FC Culpa
Valby
Serie 2, Kvinder Forår P2
671358
21-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
21. apr
14:00
Champeinz United
FC Ryparken
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
683560
21-04 2024
14:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
21. apr
14:00
Valby 1
HB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
298323
21-04 2024
14:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
21. apr
14:00
FC Newborn
Young Urbans FC
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
947866
21-04 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
VLI
HHT
21. apr
14:00
Copenhagen Calcio
VLI
HHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
283328
21-04 2024
14:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
21. apr
14:00
Fremad Valby 8
Union 12
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
216350
21-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
Oversidder
21. apr
14:00
Frem 4
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P6
298322
21-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
21. apr
16:00
Copenhagen Celtic
Panteras C.F.
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
244782
21-04 2024
16:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
21. apr
16:00
FC ESPM
CBS Sport
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
261649
21-04 2024
16:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
21. apr
16:00
Blue Star Academy
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
209599
21-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
21. apr
16:00
Frem 3
Kastrup 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
947861
21-04 2024
16:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
21. apr
16:00
Olympiakos København
Uganda Danish Cranes
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
462256
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
21. apr
16:00
FC Whop en Dei 2
SC Amager 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
436513
ma22-04 2024
10:30 M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
22. apr
10:30
Frem
B.93
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
333090
ma22-04 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
22. apr
18:00
Egedal Boldklub
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
130153
ma22-04 2024
18:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
22. apr
18:00
Dankurd IF
KFUM 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
250234
ma22-04 2024
18:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
22. apr
18:00
Uganda Danish Cranes
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
255882
ma22-04 2024
18:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oversidder
22. apr
18:00
AC Buongiorno
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
336439
ma22-04 2024
19:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
22. apr
19:00
Valby
FC Nyhavn
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
419327
ma22-04 2024
19:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
22. apr
19:00
Valby
Team 2. Sal
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
283489
ma22-04 2024
19:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
22. apr
19:15
Polyteknisk FK
B.93 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
471675
ma22-04 2024
19:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
19:15
Steiner
KB 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
255131
ma22-04 2024
19:15 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
22. apr
19:15
Deportivo Cobayas
ESPM
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
145356
ma22-04 2024
19:15 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
22. apr
19:15
Dankurd IF
Giovani Hajduk
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
130043
ma22-04 2024
19:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
Oversidder
22. apr
19:15
Tsunami FC
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
255804
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
22. apr
20:30
Inter Copenhagen CF
Laddersfield Town
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
283254
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
22. apr
20:30
De Tunge Drenge FC
Union 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
238932
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
22. apr
20:30
Klub 14
Nørrebro United
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
145620
ma22-04 2024
22:00 M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Oversidder
22. apr
22:00
Valby
Oversidder
M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
145355
ma22-04 2024
22:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
22. apr
22:00
Beatum
ØKF
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
667021
ti23-04 2024
18:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
23. apr
18:00
Frem 2
FB 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
648546
ti23-04 2024
18:30 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
23. apr
18:30
Frem
Pioneren
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
283253
ti23-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
23. apr
19:00
Frem 8
FC Afveje
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
149015
ti23-04 2024
19:30 M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
23. apr
19:30
FC Udfordringen
FC Ryparken
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
236457
ti23-04 2024
19:30 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
23. apr
19:30
FC Sukkerbold
Teatro Kapital
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
245514
ti23-04 2024
19:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
23. apr
19:30
FC One Team
B.93
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
592212
ti23-04 2024
20:00 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
23. apr
20:00
AC Iben
Ørestad IF
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
914876
ti23-04 2024
20:00 U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
23. apr
20:00
Fremad Valby
Frederikssund IK
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
336315
ti23-04 2024
20:45 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
23. apr
20:45
FC Soccersisters
KP Zebras
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
145354
ti23-04 2024
20:45 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
23. apr
20:45
PI Fodbold
BK 10
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
290612
on24-04 2024
18:00 M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
24. apr
18:00
Fremad Valby
Fr.holm Sydhavnen
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
336268
on24-04 2024
18:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
24. apr
18:00
PI Fodbold
Oversidder
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
419330
on24-04 2024
18:00 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
24. apr
18:00
Fremad Valby
Rødovre
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
333143
on24-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
24. apr
19:00
Frem 5
Stefan 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
214736
on24-04 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
24. apr
19:00
Valby 3
FA 2000 12
Serie 4, P2/9 Forår P4
130044
on24-04 2024
19:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
24. apr
19:00
Frem 14
FA 2000 12
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
201028
on24-04 2024
19:15 M+32 Øst 2024 Pulje 1
24. apr
19:15
Frederiksholm Sydhavnen
Rødovre
M+32 Øst 2024 Pulje 1
238936
on24-04 2024
19:15 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
24. apr
19:15
Fremad Valby 2
FA 2000 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
479947
on24-04 2024
19:15 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
24. apr
19:15
Fremad Valby 10
Skjold 23
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
648547
on24-04 2024
19:15 M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
24. apr
19:15
Fr.holm Sydhavnen
AB Tårnby
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
285365
on24-04 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
24. apr
20:30
Fremad Valby 2
Hekla
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
290295
on24-04 2024
20:30 M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
24. apr
20:30
Fremad Valby
Dragør BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
380098
on24-04 2024
20:30 M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
24. apr
20:30
Fr.holm Sydhavnen
Dragør BK
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
592182
to25-04 2024
18:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
25. apr
18:00
Mons Carota
FC Ryparken 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
250308
to25-04 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
25. apr
19:00
Frem 3
Nørrebro United 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
333091
to25-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
25. apr
19:00
Frem 4
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
229375
to25-04 2024
20:00 KS, Kvinder Forår KSK
25. apr
20:00
PI Fodbold
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
209606
fr26-04 2024
18:30 Serie 2, P2/3 Forår P3
26. apr
18:30
Fremad Valby 2
Frem 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
439512
fr26-04 2024
20:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
26. apr
20:00
Valby
Fremad Valby 4
Serie 2, Kvinder Forår P2
137769
27-04 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
27. apr
10:00
Fremad Valby
Vestia
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
214737
27-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
Oversidder
27. apr
10:00
FC Culpa 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P4
439513
27-04 2024
10:00 Serie 2, Kvinder Forår P2
27. apr
10:00
FC Culpa
Skjold 2
Serie 2, Kvinder Forår P2
448597
27-04 2024
10:00 U15 Drenge M (09) Forår Mester
27. apr
10:00
Valby
B.93 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
996642
27-04 2024
10:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
27. apr
10:00
Fremad Valby
HIK 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
493463
27-04 2024
12:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
27. apr
12:00
Fremad Valby 1
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
497842
27-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
27. apr
12:00
Fremad Valby 3
B 1908 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
756974
27-04 2024
12:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
27. apr
12:00
Fremad Valby 2
Østerbro IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
298335
27-04 2024
12:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
27. apr
12:00
FC Newborn
Bk. Olympia 1921
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
307652
27-04 2024
12:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
27. apr
12:00
Fremad Valby 2
CIK 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
361854
27-04 2024
12:00 Serie 1, P1 23/24 P1
27. apr
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
IF Føroyar
Serie 1, P1 23/24 P1
210141
27-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
27. apr
12:00
Vigerslev 2
Bispebjerg 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
767433
27-04 2024
13:15 U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
27. apr
13:15
Fremad Valby
Østerbro IF 3
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
119787
27-04 2024
13:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
27. apr
13:30
Frem 12
Husum Bk
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
232249
27-04 2024
14:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
27. apr
14:00
Medicinernes Bk
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
261651
27-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
27. apr
14:00
MBFF
KodaSyd FC
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
261652
27-04 2024
14:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
27. apr
14:00
KP Zebras
Blue Star Academy
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
462196
27-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
27. apr
14:00
Fremad Valby 6
FC Ryparken 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
471339
27-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
14:00
Frem 17
Brønshøj 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
462108
27-04 2024
14:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. apr
14:30
Borghaven IF
Brønshøj 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
298331
27-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
Oversidder
27. apr
16:00
Nøddealliancen
Oversidder
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
298333
27-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
27. apr
16:00
Sporting Fønix CF
Olympique Odsherred
Serie 4, P1 23/24 Pulje 1
261653
27-04 2024
22:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
HHT
27. apr
22:00
Tsunami FC
Borghaven IF
HHT
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
121878
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
28. apr
10:00
Valby 2
Tårnby FF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
217274
28-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
28. apr
10:00
Copenhagen Celtic 2
Hellas 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
671369
28-04 2024
10:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
28. apr
10:00
Døvania
Fremad Forsing
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
749048
28-04 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
28. apr
10:00
Fremad Valby
Brønshøj / Fix
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
962052
28-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
28. apr
10:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
581196
28-04 2024
12:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FFB
28. apr
12:00
Frem
FFB
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
671366
28-04 2024
12:00 Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
28. apr
12:00
Sydkysten BK
Champeinz United
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
244833
28-04 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
28. apr
12:00
FC Culpa
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
948202
28-04 2024
12:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1