Jens Jessens Vej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
683160
21-04 2024
10:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
FB
0
-
2
21. apr
10:00
FB
0
Hekla 2
2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
696563
21-04 2024
10:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
2
-
1
21. apr
10:00
FA 2000 2
2
Rødovre
1
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
749166
21-04 2024
10:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
4
-
1
21. apr
10:00
FB 2
4
Østerbro IF 2
1
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
762361
21-04 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
UHT
21. apr
10:00
FA 2000 2
Hvidovre IF
UHT
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
210138
21-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
2
-
2
21. apr
10:00
CBS Sport 4
2
HB 4
2
Serie 3, P2/5 Forår P3
189686
21-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
3
-
4
21. apr
10:00
FA 2000 6
3
HB 3
4
Serie 3, P2/5 Forår P2
218136
21-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
4
-
2
21. apr
12:00
FB 15
4
Skjold 14
2
Serie 4, P2/9 Forår P9
229041
21-04 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
1
-
1
21. apr
12:00
CBS Sport
1
Heimdal
1
KS, Kvinder Forår KSK
663451
21-04 2024
12:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
6
-
4
21. apr
12:00
FA 2000 2
6
HIK 2
4
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
497717
21-04 2024
12:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
21. apr
12:00
FA 2000 2
Fremad Valby 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
955056
21-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
2
-
3
21. apr
12:00
FA 2000
2
Hørsholm-Usserød IK
3
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
893405
21-04 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
1
-
1
21. apr
12:00
FA 2000
1
Farum BK
1
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
913843
21-04 2024
14:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
2
-
0
21. apr
14:00
FA 2000
2
Tuse IF
0
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
954838
21-04 2024
14:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
FB
2
-
2
21. apr
14:00
FA 2000
2
FB
2
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
209596
21-04 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
1
-
3
21. apr
14:00
FB 3
1
HIK 2
3
Serie 2, P2/3 Forår P3
229037
21-04 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
1
-
4
21. apr
14:00
FA 2000
1
Sundby 2
4
KS, Kvinder Forår KSK
189670
21-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
1
-
1
21. apr
14:00
FB 7
1
Østerbro IF 4
1
Serie 3, P2/5 Forår P2
462190
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
4
-
5
21. apr
16:00
FA 2000 14
4
Vestergården
5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
462192
21-04 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Oversidder
21. apr
16:00
CBS Sport 5
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
216472
21-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P7
2
-
1
21. apr
16:00
FA 2000 8
2
Hekla 2
1
Serie 4, P2/9 Forår P7
209597
21-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
3
-
5
21. apr
16:00
FA 2000 5
3
Skjold 3
5
Serie 2, P2/3 Forår P3
780124
21-04 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
GVI
5
-
2
21. apr
16:00
FB/Hellas 2
5
GVI
2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
705441
21-04 2024
16:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
2
-
4
21. apr
16:00
FB 2
2
Sundby 2
4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
471331
21-04 2024
16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
21. apr
16:00
FB 21
Skjold 22
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
336259
21-04 2024
16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
FB
0
-
3
21. apr
16:00
FB
0
HB 2
3
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
914850
ma22-04 2024
19:00 U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
22. apr
19:00
FA 2000
Glostrup
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
333147
ma22-04 2024
20:15 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
22. apr
20:15
VLI
FB 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
241165
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
22. apr
20:30
FB 6
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
130081
ma22-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
22. apr
20:30
FA 2000 15
Nørrebro United 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
419328
ma22-04 2024
20:30 M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
FB
KB
22. apr
20:30
FB
KB
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
333448
ti23-04 2024
19:10 Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
23. apr
19:10
CBS Sport
Amalie
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
243051
ti23-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
23. apr
20:30
FA 2000 6
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
238996
ti23-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
23. apr
20:30
FB 3
Spartak Ciervo
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
283331
ti23-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
23. apr
20:30
FB 19
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
592207
ti23-04 2024
20:30 M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
FB
23. apr
20:30
FB
Copenhagen Celtic
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
236467
on24-04 2024
19:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
FB
24. apr
19:00
FB
Union
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
283252
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
24. apr
20:30
FB 18
Nørrebro United 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
305309
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
24. apr
20:30
FB 16
Skjold 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
130090
on24-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
24. apr
20:30
FA 2000 15
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
977903
to25-04 2024
19:15 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
25. apr
19:15
CBS Sport (M)
Nørrebro United 2
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
243108
to25-04 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
25. apr
20:30
FB 4
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
129892
to25-04 2024
20:30 M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
25. apr
20:30
FA 2000
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
333253
to25-04 2024
20:35 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
25. apr
20:35
FA 2000 10
Ørestad IF
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
301756
fr26-04 2024
17:00 U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
Oversidder
26. apr
17:00
FB 2
Oversidder
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
705687
fr26-04 2024
17:00 U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
26. apr
17:00
FB 3
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
255927
fr26-04 2024
18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
26. apr
18:30
FB 17
Frem 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
213052
fr26-04 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
26. apr
19:00
FB 16
B 1903 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
749319
27-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår P4
27. apr
10:00
FB 3
Ørestad IF 2
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
976247
27-04 2024
10:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
27. apr
10:00
FA 2000 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
330707
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
10:00
FB 3
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
910834
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
10:00
FB 1
Fix 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
756978
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
27. apr
10:00
FA 2000 1
Valby 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
191488
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
27. apr
10:00
FA 2000 5
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
138041
27-04 2024
10:00 U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
FB
Oversidder
27. apr
10:00
FB
Oversidder
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
136751
27-04 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
27. apr
10:00
FA 2000
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
583706
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
27. apr
10:00
FB 2
FA 2000 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
954992
27-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
FB
HIK
27. apr
12:00
FB
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
255883
27-04 2024
12:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. apr
12:00
FA 2000 11
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
664585
27-04 2024
12:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
27. apr
12:00
FA 2000 2
Kastrup 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
958004
27-04 2024
12:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
27. apr
12:00
FA 2000 3
Hvidovre IF 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
184443
27-04 2024
12:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
27. apr
12:00
FB 4
CBS Sport 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
214611
27-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
27. apr
12:00
VLI 3
B.93 5
Serie 4, P2/9 Forår P3
468192
27-04 2024
12:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
27. apr
12:00
FA 2000 13
Fremad Valby 5
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
234398
27-04 2024
14:00 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
27. apr
14:00
VLI
KFUM
Serie 1, Kvinder Forår P1
217275
27-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
27. apr
14:00
FA 2000 9
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
419928
27-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P4
27. apr
14:00
FB 6
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Forår P4
211824
27-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
27. apr
14:00
FA 2000 7
FB 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
130322
27-04 2024
14:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
27. apr
14:00
FA 2000
Friheden
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
336264
27-04 2024
16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
FB
27. apr
16:00
FB
Hekla
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
255928
27-04 2024
16:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
16:00
FA 2000 8
Skjold 16
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
243146
27-04 2024
16:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
27. apr
16:00
FA 2000 5
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
236466
27-04 2024
16:00 Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
27. apr
16:00
FA 2000
Únigadores Sports Club
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
238933
27-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oversidder
27. apr
16:00
FA 2000 3
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
119785
28-04 2024
10:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
28. apr
10:00
CBS Sport
Stefan 5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
476249
28-04 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
FB
KSV
28. apr
10:00
FB
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
216379
28-04 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
28. apr
10:00
FA 2000 12
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
762364
28-04 2024
10:00 U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
28. apr
10:00
FA 2000 2
B 1903
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
191490
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
28. apr
10:00
FB 3
Nørrebro United 6
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
308843
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
Oversidder
28. apr
10:00
FB 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
121875
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
28. apr
12:00
FB 4
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
236504
28-04 2024
12:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
FB
28. apr
12:00
FB
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester
301703
28-04 2024
12:00 U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
28. apr
12:00
FA 2000 2
Dragør 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
211816
28-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
28. apr
12:00
CBS Sport 3
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
214602
28-04 2024
12:00 Serie 4, P2/9 Forår P3
28. apr
12:00
FB 14
Skjold 12
Serie 4, P2/9 Forår P3
869543
28-04 2024
12:00 U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
28. apr
12:00
FA 2000
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
308433
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
Oversidder
28. apr
12:00
FA 2000 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
126254
28-04 2024
14:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
28. apr
14:00
FA 2000 13
Folehaven 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
336333
28-04 2024
14:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
28. apr
14:00
FA 2000 (1)
FB 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
585571
28-04 2024
14:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FB
A27
28. apr
14:00
FB
A27
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
210142
28-04 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
28. apr
14:00
FB 8
CBS Sport 4
Serie 3, P2/5 Forår P3
218144
28-04 2024
14:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
28. apr
14:00
FB 9
KFB 4
Serie 4, P2/9 Forår P9
801087
28-04 2024
14:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
28. apr
14:00
FA 2000 15
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
234942
28-04 2024
16:00 Serie 2, Kvinder Forår P1
28. apr
16:00
FA 2000 2
Amalie
Serie 2, Kvinder Forår P1
215580
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
28. apr
16:00
FB 11
Union 6
Serie 4, P2/9 Forår P5
216377
28-04 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P6
28. apr
16:00
FB 12
Vanløse IF 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
184430
28-04 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
28. apr
16:00
FA 2000 4
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
780131
28-04 2024
16:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
28. apr
16:00
FB/Hellas 2
Union/Husum
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
471336
28-04 2024
16:00 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. apr
16:00
FB 21
HIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
245457
28-04 2024
16:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
28. apr
16:00
FB 12
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
333150
ma29-04 2024
19:00 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. apr
19:00
FB 20
Østerbro IF 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
230907
ma29-04 2024
20:15 Serie 1, Kvinder Forår P1
VLI
29. apr
20:15
VLI
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
238945
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
29. apr
20:30
FB 2
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
130050
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
29. apr
20:30
FA 2000 12
Folehaven 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
143445
ma29-04 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
Oversidder
29. apr
20:30
FA 2000 14
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
976045
ma29-04 2024
22:00 Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
29. apr
22:00
FA 2000 (S1P2) (3)
FA 2000 (S2P3)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
513824
ti30-04 2024
19:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
CSC
30. apr
19:00
CBS Sport
CSC
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
250396
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
30. apr
20:30
FB 13
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
255813
ti30-04 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
30. apr
20:30
FB 10
Nørrebro United 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
245522
on01-05 2024
19:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
01. maj
19:00
FB 14
Skovshoved IF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
255812
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
01. maj
20:30
FA 2000 7
Inter Copenhagen CF
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
238942
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
01. maj
20:30
FA 2000 2
Klub 14
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
479958
on01-05 2024
20:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
01. maj
20:30
FB 22
Skovshoved IF 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
336336
to02-05 2024
19:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
02. maj
19:00
FB 2
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
241253
to02-05 2024
19:00 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
02. maj
19:00
FB 8
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
239002
to02-05 2024
19:15 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
02. maj
19:15
FA 2000 4
FB 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
243712
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
02. maj
20:30
FB 7
Vestia
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
333151
to02-05 2024
20:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
02. maj
20:30
FA 2000 9
Union 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
285376
to02-05 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
FB
HIK
02. maj
20:30
FB
HIK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
801384
fr03-05 2024
17:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
03. maj
17:00
FB 3
B 1903 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
664026
fr03-05 2024
18:30 U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
03. maj
18:30
FB 2
Hekla
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
333105
fr03-05 2024
18:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
Oversidder
03. maj
18:30
FB 15
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
250246
fr03-05 2024
18:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
03. maj
18:30
FB 11
Stefan 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
218152
fr03-05 2024
19:00 Serie 4, P2/9 Forår P9
03. maj
19:00
FB 15
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
215594
04-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P5
04. maj
10:00
VLI 2
Heimdal 2
Serie 4, P2/9 Forår P5
855719
04-05 2024
10:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
FB
04. maj
10:00
FB
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
923995
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
04. maj
10:00
FA 2000 2
Aakanden GF
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
307909
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
04. maj
10:00
FA 2000 3
KB 5
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
609152
04-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
04. maj
10:00
FB 2
Hvidovre IF 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
135684
04-05 2024
10:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
04. maj
10:00
FA 2000
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
191512
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
04. maj
10:00
FA 2000 5
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
136908
04-05 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
04. maj
10:00
FA 2000
HIK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
585360
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
04. maj
10:00
FA 2000 4
Vanløse 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
579056
04-05 2024
12:00 U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
GVI
04. maj
12:00
FA 2000
GVI
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
792973
04-05 2024
12:00 KS Herre 23/24 P1
GVI
04. maj
12:00
FA 2000 2
GVI
KS Herre 23/24 P1
667066
04-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
12:00
FA 2000 3
Vanløse IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
667140
04-05 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
04. maj
12:00
FB 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
333137
04-05 2024
13:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
VLI
04. maj
13:30
VLI
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
579338
04-05 2024
14:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
04. maj
14:00
FA 2000
Greve Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
212120
04-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P5
04. maj
14:00
FB 5
Skjold 6
Serie 3, P2/5 Forår P5
229376
04-05 2024
14:00 KS, Kvinder Forår KSK
04. maj
14:00
FA 2000
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
663730
04-05 2024
14:00 U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
FB
04. maj
14:00
FB
B 1903
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
954166
04-05 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
04. maj
14:00
FA 2000
FC Rudersdal
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
402068
04-05 2024
16:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
04. maj
16:00
FA 2000 3
Nørrebro United 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
214781
04-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P4
04. maj
16:00
FA 2000 11
FC Culpa 2
Serie 4, P2/9 Forår P4
216691
04-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P7
04. maj
16:00
FA 2000 8
Heimdal 3
Serie 4, P2/9 Forår P7
217280
04-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P8
04. maj
16:00
FB 10
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
210368
05-05 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P3
05. maj
10:00
CBS Sport 4
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
213060
05-05 2024
10:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
05. maj
10:00
FA 2000 10
Østerbro IF 6
Serie 4, P2/9 Forår P2
683172
05-05 2024
10:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
FB
05. maj
10:00
FB
KB 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
855732
05-05 2024
10:00 U16 Piger M (08/09) Forår P1
FB
05. maj
10:00
FB
B.93 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
749052
05-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
05. maj
10:00
FA 2000 2
Vestia
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
705726
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
705727
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:00
HIK 2
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
421629
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:00
Union 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
421630
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:00
B 1903 2
FA 2000 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
736906
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
736998
05-05 2024
10:00 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:00
Skjold 6
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
483883
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:00
Vestia 2
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
483884
05-05 2024
10:00 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:00
Skovshoved IF 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
599415
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
KB 6
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599416
05-05 2024
10:00 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:00
FB 2
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599418
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
KB 6
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599419
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:25
Jægersborg BK 1
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
483885
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:25
Vestia 2
KB 5
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
483886
05-05 2024
10:25 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:25
FB 1
Nørrebro United 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
737004
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
10:25
Oversidder
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
737109
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:25
FA 2000 6
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
423177
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:25
Union 1
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
423180
05-05 2024
10:25 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:25
FA 2000 3
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
705729
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
10:25
Oversidder
Fremad Valby 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
730779
05-05 2024
10:25 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:25
FA 2000 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
730780
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:50
Fremad Valby 1
HIK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
730796
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:50
GVI 2
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
427463
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:50
Frem 1
B 1903 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
429750
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
10:50
Ørestad IF 2
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
737112
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:50
Hellas 3
Skjold 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
737117
05-05 2024
10:50 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
10:50
Husum Bk 2
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
483993
05-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:50
KB 5
Skovshoved IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
485547
05-05 2024
10:50 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
10:50
Nørrebro United 1
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
599422
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:50
HIK 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599423
05-05 2024
10:50 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
10:50
Vanløse 2
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599424
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:15
FB 2
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
599426
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:15
Nørrebro United 2
Jægersborg BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
485548
05-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
11:15
Skovshoved IF 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
487442
05-05 2024
11:15 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
11:15
Fremad Valby 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
737118
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
11:15
Skjold 6
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
737119
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
11:15
B.93 6
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
429753
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
11:15
B 1903 2
Union 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
429767
05-05 2024
11:15 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
11:15
Dragør BK 1
FA 2000 3
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
730797
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
11:15
HIK 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
730798
05-05 2024
11:15 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
11:15
B 1903 2
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
730799
05-05 2024
11:40 U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
05. maj
11:40
Fremad Valby 1
GVI 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
429801
05-05 2024
11:40 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
05. maj
11:40
Frem 1
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
737123
05-05 2024
11:40 U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
05. maj
11:40
Hellas 3
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
487443
05-05 2024
11:40 U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
05. maj
11:40
KB 5
Nørrebro United 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
599427
05-05 2024
11:40 U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
05. maj
11:40
HIK 2
Vanløse 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
954841
05-05 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
FB
05. maj
12:00
FB
Vanløse
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
913853
05-05 2024
12:00 U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
05. maj
12:00
FA 2000
Brønshøj / Fix
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
872851
05-05 2024
12:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:00
B 1903 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872852
05-05 2024
12:00 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:00
Nørrebro United 4
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
749175
05-05 2024
12:00 U14 Drenge 2 (10) Forår P2
05. maj
12:00
FB 2
Skjold
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
663457
05-05 2024
12:00 U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
05. maj
12:00
FA 2000 2
Tårnby FF
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
230331
05-05 2024
12:00 KS, Kvinder Forår KSK
05. maj
12:00
CBS Sport
Føroyar
KS, Kvinder Forår KSK
565055
05-05 2024
12:15 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
05. maj
12:15
FA 2000 2
Hvidovre IF 3
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
893410
05-05 2024
12:15 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
05. maj
12:15
FA 2000
Amager Pigefodbold
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
872853
05-05 2024
12:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:25
B 1903 3
Fix 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872854
05-05 2024
12:25 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:25
Nørrebro United 6
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872855
05-05 2024
12:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:50
Fix 3
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872856
05-05 2024
12:50 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
12:50
HIK 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872857
05-05 2024
13:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
13:15
Nørrebro United 4
B 1903 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872858
05-05 2024
13:15 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
13:15
FB 5
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
872859
05-05 2024
13:40 U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
05. maj
13:40
Fix 3
HIK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
585625
05-05 2024
14:00 U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
FB
05. maj
14:00
FB
Frem
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
184451
05-05 2024
14:00 Serie 2, P2/3 Forår P2
05. maj
14:00
CBS Sport 2
Tårnby FF 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
193981
05-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
Oversidder
05. maj
14:00
FB 7
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
236507
05-05 2024
14:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
05. maj
14:00
FA 2000
Virum-Sorgenfri BK
U14 Piger M (10) Forår Mester
696575
05-05 2024
14:00 U15 Drenge 2 (09) Forår P2
Oversidder
05. maj
14:00
FA 2000 2
Oversidder
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
955069
05-05 2024
14:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
05. maj
14:00
FA 2000
Sundby Bk.
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
954164
05-05 2024
14:00 U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
FB
Oversidder
05. maj
14:00
FB
Oversidder
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
157845
05-05 2024
14:00 U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
05. maj
14:00
FA 2000
FC Damsø (2)
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
705540
05-05 2024
16:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
05. maj
16:00
FB 2
Fremad Amager 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
193984
05-05 2024
16:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
05. maj
16:00
FA 2000 6
B 1903 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
209609
05-05 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P3
05. maj
16:00
FA 2000 5
KB 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
462202
05-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
05. maj
16:00
CBS Sport 5
FA 2000 14
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
468200
05-05 2024
16:00 Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
Oversidder
05. maj
16:00