Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
462144
ti02-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
UHT
02. apr
19:30
Sydhavn FF
Skjold 3
UHT
462143
to04-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
11
04. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
1
HB 4
11
462145
06-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
06. apr
12:30
KFB 2
1
Nørrebro United 6
2
462147
ma08-04 2024
19:30 Lundehusparken
5
-
0
08. apr
19:30
Skjold 3
5
KFB 2
0
462146
to11-04 2024
20:00 Lundehusparken
1
-
3
11. apr
20:00
Nørrebro United 6
1
Sønderbro Fight 2
3
462148
13-04 2024
10:00 Fælledparken
13. apr
10:00
HB 4
Sydhavn FF
462150
ti16-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
16. apr
20:45
Sydhavn FF
Nørrebro United 6
462149
to18-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. apr
18:00
Sønderbro Fight 2
KFB 2
462151
on24-04 2024
18:00 Fælledparken
24. apr
18:00
HB 4
Skjold 3
462152
to25-04 2024
17:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. apr
17:30
Sønderbro Fight 2
Skjold 3
462154
27-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
27. apr
12:30
KFB 2
Sydhavn FF
462153
27-04 2024
13:00 Nørrebroparken
27. apr
13:00
Nørrebro United 6
HB 4
462155
ma29-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
29. apr
19:15
Sydhavn FF
Sønderbro Fight 2
462156
ma29-04 2024
19:30 Lundehusparken
29. apr
19:30
Skjold 3
Nørrebro United 6
462157
04-05 2024
13:45 Fælledparken
04. maj
13:45
HB 4
KFB 2
462159
ti07-05 2024
18:15 Lundehusparken
07. maj
18:15
Skjold 3
Sydhavn FF
462160
11-05 2024
15:00 Fælledparken
11. maj
15:00
HB 4
Sønderbro Fight 2
462158
12-05 2024
16:00 Nørrebroparken
12. maj
16:00
Nørrebro United 6
KFB 2
462162
ma13-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
13. maj
18:00
Sydhavn FF
HB 4
462161
to16-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. maj
18:00
Sønderbro Fight 2
Nørrebro United 6
462163
18-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
18. maj
12:30
KFB 2
Skjold 3
462164
19-05 2024
13:00 Nørrebroparken
19. maj
13:00
Nørrebro United 6
Sydhavn FF
462165
ma20-05 2024
19:30 Lundehusparken
20. maj
19:30
Skjold 3
HB 4
462166
25-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. maj
12:30
KFB 2
Sønderbro Fight 2
462169
ma27-05 2024
19:15 Fælledparken
27. maj
19:15
HB 4
Nørrebro United 6
462167
ma27-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
27. maj
20:30
Sydhavn FF
KFB 2
462168
ti28-05 2024
18:15 Lundehusparken
28. maj
18:15
Skjold 3
Sønderbro Fight 2
462170
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Sønderbro Fight 2
Sydhavn FF
462171
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Nørrebro United 6
Skjold 3
462172
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
KFB 2
HB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Ingen

Log ind