Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
11:00
Ejby IF 1968
3
BK Friheden
3
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:30
BSF (2)
1
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Greve Fodbold
1
Kontra BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Avedøre IF
3
BSF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Kontra BK
2
BK Avarta
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Herstedøster IC
2
IF Hjorten
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
FC Ishøj
2
Hundige BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:30
IF Bytoften (1)
Ejby IF 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Ejby IF 1968
4
Kontra BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Avedøre IF
0
Kontra BK
7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
BK Avarta
0
BK Friheden
17
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Greve Fodbold
IF Bytoften (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
BSF (2)
3
IF Hjorten
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Ejby IF 1968
8
FC Ishøj
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
BK Friheden
2
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
IF Hjorten
5
Hundige BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Kontra BK
11
BSF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
FC Ishøj
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:30
IF Bytoften (1)
BK Avarta
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Avedøre IF
2
IF Bytoften (1)
8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Ejby IF 1968
2
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
BK Avarta
FC Ishøj
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Kontra BK
1
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Greve Fodbold
2
Herstedøster IC
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
BSF (2)
2
Hundige BK (1)
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BK Avarta
Avedøre IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
BK Friheden
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
IF Hjorten
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Hundige BK (1)
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
FC Ishøj
Avedøre IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
IF Bytoften (1)
Kontra BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
Herstedøster IC
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
IF Hjorten
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
BK Friheden
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Avedøre IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
BK Avarta
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Kontra BK
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Greve Fodbold
Hundige BK (1)
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
BSF (2)
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Friheden
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hundige BK (1)
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hundige BK (1)
IF Bytoften (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
IF Bytoften (1)
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
IF Hjorten
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Ejby IF 1968
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hundige BK (1)
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Ishøj
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Herstedøster IC
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
BK Friheden
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Avedøre IF
Hundige BK (1)
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
BK Avarta
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
BSF (2)
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Kontra BK
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
IF Bytoften (1)
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
IF Hjorten
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Ejby IF 1968
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hundige BK (1)
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Herstedøster IC
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
BSF (2)
FC Ishøj
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Avedøre IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
BK Avarta
BSF (2)
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
FC Ishøj
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:45
IF Bytoften (1)
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
BK Friheden
Hundige BK (1)
|
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler fredag den 21. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler mandag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale torsdag den 27. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.