VinterBOLD Herresenior S4-S6, Pulje 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
570982
28-01 2024
12:00
Oversidder
Gadehaveskolen kunstgræs
28. jan
12:00
Taastrup Idrætsforening (2)
Oversidder
570981
fr02-02 2024
18:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
3
-
6
02. feb
18:30
Mosede BK
3
Taastrup FC (1)
6
570980
fr02-02 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
1
-
0
02. feb
19:45
Kontra BK (1)
1
Football Club Albertslund
0
570983
03-02 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
03. feb
14:15
Vallensbæk IF
2
Såby Fodbold
1
570985
10-02 2024
11:15 NyBolig Park - Kunstgræs
0
-
1
10. feb
11:15
Taastrup FC (1)
0
Taastrup Idrætsforening (2)
1
570984
11-02 2024
12:00 Albertslund Stadion
1
-
2
11. feb
12:00
Football Club Albertslund
1
Vallensbæk IF
2
570986
11-02 2024
12:00
Oversidder
11. feb
12:00
Oversidder
Mosede BK
570987
fr16-02 2024
19:30 Brøndby Stadion Kunst
1
-
0
16. feb
19:30
Kontra BK (1)
1
Såby Fodbold
0
570990
18-02 2024
13:30 Gadehaveskolen kunstgræs
6
-
6
18. feb
13:30
Taastrup Idrætsforening (2)
6
Football Club Albertslund
6
570989
on21-02 2024
20:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT
21. feb
20:30
Mosede BK
Såby Fodbold
UHT
570988
fr23-02 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
3
-
1
23. feb
19:45
Kontra BK (1)
3
Taastrup FC (1)
1
576343
24-02 2024
14:15
Oversidder
Vallensbæk Idrætscenter
24. feb
14:15
Vallensbæk IF
Oversidder
576345
02-03 2024
12:15 Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
3
02. mar
12:15
Taastrup FC (1)
1
Vallensbæk IF
3
576347
02-03 2024
14:00 Lejrehallen Kunstbanen
4
-
2
02. mar
14:00
Såby Fodbold
4
Taastrup Idrætsforening (2)
2
576344
03-03 2024
13:30 Albertslund Stadion
5
-
0
03. mar
13:30
Football Club Albertslund
5
Mosede BK
0
576346
03-03 2024
16:00
Oversidder
03. mar
16:00
Oversidder
Kontra BK (1)
576348
fr08-03 2024
19:45 Brøndby Stadion Kunst
UHT
08. mar
19:45
Kontra BK (1)
Mosede BK
UHT
576349
10-03 2024
12:00 Albertslund Stadion
4
-
3
10. mar
12:00
Football Club Albertslund
4
Taastrup FC (1)
3
576351
10-03 2024
12:45
Oversidder
10. mar
12:45
Oversidder
Såby Fodbold
576350
10-03 2024
13:45 Gadehaveskolen kunstgræs
HHT
10. mar
13:45
Taastrup Idrætsforening (2)
Vallensbæk IF
HHT
576352
on13-03 2024
20:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT
13. mar
20:30
Mosede BK
Taastrup Idrætsforening (2)
UHT
576355
fr15-03 2024
19:30 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
4
-
5
15. mar
19:30
Såby Fodbold
4
Football Club Albertslund
5
576354
16-03 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
16. mar
14:15
Vallensbæk IF
1
Kontra BK (1)
2
576353
16-03 2024
14:30
Oversidder
NyBolig Park - Kunstgræs
16. mar
14:30
Taastrup FC (1)
Oversidder
576356
fr22-03 2024
18:30 Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
2
-
2
22. mar
18:30
Såby Fodbold
2
Taastrup FC (1)
2
576358
23-03 2024
13:00
Oversidder
23. mar
13:00
Oversidder
Football Club Albertslund
576357
23-03 2024
14:00 Gadehaveskolen kunstgræs
HHT
23. mar
14:00
Taastrup Idrætsforening (2)
Kontra BK (1)
HHT
576359
23-03 2024
14:15 Vallensbæk Idrætscenter
23. mar
14:15
Vallensbæk IF
Mosede BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind