U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår, Sort

Seneste resultater

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
476924
09-06 2024
10:25
B.93 4
Hellas 3
09. jun
10:25
B.93 4
Hellas 3
476925
09-06 2024
10:25
Union 3
Vanløse 3
09. jun
10:25
Union 3
Vanløse 3
476933
09-06 2024
10:25
FA 2000 3
Bispebjerg Bk. 1
09. jun
10:25
FA 2000 3
Bispebjerg Bk. 1
476934
09-06 2024
10:25
Husum Bk 3
Nørrebro United 4
09. jun
10:25
Husum Bk 3
Nørrebro United 4
476942
09-06 2024
10:25
BK Rødovre
Skjold 2
09. jun
10:25
BK Rødovre
Skjold 2
476926
09-06 2024
10:50
Hellas 3
Stefan
09. jun
10:50
Hellas 3
Stefan
476927
09-06 2024
10:50
Vanløse 3
KSV
09. jun
10:50
Vanløse 3
KSV
476935
09-06 2024
10:50
Bispebjerg Bk. 1
Fremad Valby 2
09. jun
10:50
Bispebjerg Bk. 1
Fremad Valby 2
476936
09-06 2024
10:50
Nørrebro United 4
Fix 3
09. jun
10:50
Nørrebro United 4
Fix 3
476944
09-06 2024
10:50
Skjold 2
Vestia 3
09. jun
10:50
Skjold 2
Vestia 3
476945
09-06 2024
10:50
KB 8
FB 3
09. jun
10:50
KB 8
FB 3
476928
09-06 2024
11:15
Stefan
B.93 4
09. jun
11:15
Stefan
B.93 4
476929
09-06 2024
11:15
KSV
Union 3
09. jun
11:15
KSV
Union 3
476937
09-06 2024
11:15
Fremad Valby 2
FA 2000 3
09. jun
11:15
Fremad Valby 2
FA 2000 3
476938
09-06 2024
11:15
Fix 3
Husum Bk 3
09. jun
11:15
Fix 3
Husum Bk 3
476946
09-06 2024
11:15
Vestia 3
BK Rødovre
09. jun
11:15
Vestia 3
BK Rødovre
476947
09-06 2024
11:15
FB 3
Østerbro IF 1
09. jun
11:15
FB 3
Østerbro IF 1
476930
09-06 2024
11:40
Hellas 3
Vanløse 3
09. jun
11:40
Hellas 3
Vanløse 3
476939
09-06 2024
11:40
Bispebjerg Bk. 1
Nørrebro United 4
09. jun
11:40
Bispebjerg Bk. 1
Nørrebro United 4
476949
09-06 2024
11:40
Skjold 2
KB 8
09. jun
11:40
Skjold 2
KB 8

Stilling

Kommende kampe

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude
476950
16-06 2024
12:30
BK Rødovre
Fix 3
16. jun
12:30
BK Rødovre
Fix 3
476951
16-06 2024
12:30
Nørrebro United 4
Union 3
16. jun
12:30
Nørrebro United 4
Union 3
476982
16-06 2024
12:30
Husum Bk 3
Hellas 3
16. jun
12:30
Husum Bk 3
Hellas 3
476983
16-06 2024
12:30
Vanløse 3
Østerbro IF 1
16. jun
12:30
Vanløse 3
Østerbro IF 1
476991
16-06 2024
12:30
B.93 4
Skjold 2
16. jun
12:30
B.93 4
Skjold 2
476992
16-06 2024
12:30
KB 8
FA 2000 3
16. jun
12:30
KB 8
FA 2000 3
476952
16-06 2024
12:55
BK Rødovre
KSV
16. jun
12:55
BK Rødovre
KSV
476970
16-06 2024
12:55
Union 3
Vestia 3
16. jun
12:55
Union 3
Vestia 3
476984
16-06 2024
12:55
Husum Bk 3
Bispebjerg Bk. 1
16. jun
12:55
Husum Bk 3
Bispebjerg Bk. 1
476985
16-06 2024
12:55
Østerbro IF 1
Fremad Valby 2
16. jun
12:55
Østerbro IF 1
Fremad Valby 2
476993
16-06 2024
12:55
B.93 4
FB 3
16. jun
12:55
B.93 4
FB 3
476994
16-06 2024
12:55
FA 2000 3
Stefan
16. jun
12:55
FA 2000 3
Stefan
476976
16-06 2024
13:20
KSV
Nørrebro United 4
16. jun
13:20
KSV
Nørrebro United 4
476978
16-06 2024
13:20
Vestia 3
Fix 3
16. jun
13:20
Vestia 3
Fix 3
476986
16-06 2024
13:20
Bispebjerg Bk. 1
Vanløse 3
16. jun
13:20
Bispebjerg Bk. 1
Vanløse 3
476987
16-06 2024
13:20
Fremad Valby 2
Hellas 3
16. jun
13:20
Fremad Valby 2
Hellas 3
476996
16-06 2024
13:20
FB 3
KB 8
16. jun
13:20
FB 3
KB 8
476997
16-06 2024
13:20
Stefan
Skjold 2
16. jun
13:20
Stefan
Skjold 2
476979
16-06 2024
13:45
Nørrebro United 4
BK Rødovre
16. jun
13:45
Nørrebro United 4
BK Rødovre
476980
16-06 2024
13:45
Fix 3
Union 3
16. jun
13:45
Fix 3
Union 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind