U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår, Hvid

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
905229
13-04 2024
10:00 Lersøparken
13. apr
10:00
Bispebjerg Bk.
Aakanden GF
905226
13-04 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
13. apr
10:00
KB 4
HIK 2
905227
13-04 2024
10:00 GVI. Nymosen
13. apr
10:00
GVI 2
FA 2000 2
905228
13-04 2024
11:00 B1903
13. apr
11:00
B 1903 1
Skovshoved IF 2
905230
13-04 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg.
13. apr
11:15
B.93 2
B 1908 (1)
905233
14-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
14. apr
12:00
FA 2000 2
KB 4
905273
14-04 2024
12:00 Skovshoved I P
14. apr
12:00
Skovshoved IF 2
GVI 2
923219
20-04 2024
10:00 Sundby Idrætspark
20. apr
10:00
B 1908 (1)
B 1903 1
905232
21-04 2024
10:00 HIK
21. apr
10:00
HIK 2
Bispebjerg Bk.
905231
21-04 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
21. apr
12:00
Aakanden GF
B.93 2
923223
27-04 2024
10:00 Lersøparken
27. apr
10:00
Bispebjerg Bk.
FA 2000 2
923221
27-04 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
27. apr
11:30
KB 4
Skovshoved IF 2
923222
28-04 2024
10:00 GVI. Nymosen
28. apr
10:00
GVI 2
B 1908 (1)
923220
28-04 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
28. apr
12:00
Aakanden GF
HIK 2
923224
28-04 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
28. apr
12:30
B.93 2
B 1903 1
923998
04-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
04. maj
10:00
B 1908 (1)
KB 4
923996
04-05 2024
14:00 B1903
04. maj
14:00
B 1903 1
GVI 2
923997
04-05 2024
16:00 Skovshoved I P
04. maj
16:00
Skovshoved IF 2
Bispebjerg Bk.
923995
05-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
05. maj
10:00
FA 2000 2
Aakanden GF
923994
05-05 2024
12:00 HIK
05. maj
12:00
HIK 2
B.93 2
924002
11-05 2024
10:00 Lersøparken
11. maj
10:00
Bispebjerg Bk.
B 1908 (1)
924001
11-05 2024
11:00 HIK
11. maj
11:00
HIK 2
FA 2000 2
924000
11-05 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
11. maj
11:30
KB 4
B 1903 1
923999
12-05 2024
12:00
Aakanden GF
!
NB: Aakanden GF er taberdømt
Gentofte Sportspark Vest
12. maj
12:00
Aakanden GF
Skovshoved IF 2
924003
12-05 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg.
12. maj
12:30
B.93 2
GVI 2
924004
ti14-05 2024
17:15 GVI. Nymosen
14. maj
17:15
GVI 2
KB 4
924005
18-05 2024
10:00
B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Jens Jessens Vej
18. maj
10:00
FA 2000 2
B.93 2
924210
18-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
18. maj
10:00
B 1908 (1)
Aakanden GF
924006
18-05 2024
11:00 B1903
18. maj
11:00
B 1903 1
Bispebjerg Bk.
924209
19-05 2024
14:00 Skovshoved I P
19. maj
14:00
Skovshoved IF 2
HIK 2
900761
25-05 2024
10:00
FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Jens Jessens Vej
25. maj
10:00
FA 2000 2
Skovshoved IF 2
926637
25-05 2024
10:00 Lersøparken
25. maj
10:00
Bispebjerg Bk.
GVI 2
926638
26-05 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
26. maj
10:00
B.93 2
KB 4
882471
26-05 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
26. maj
12:00
Aakanden GF
B 1903 1
883673
26-05 2024
13:00 HIK
26. maj
13:00
HIK 2
B 1908 (1)
302199
fr31-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
31. maj
17:45
KB 4
Bispebjerg Bk.
302202
01-06 2024
10:00 Skovshoved I P
01. jun
10:00
Skovshoved IF 2
B.93 2
302203
01-06 2024
10:00 Sundby Idrætspark
01. jun
10:00
B 1908 (1)
FA 2000 2
302200
01-06 2024
14:00 GVI. Nymosen
01. jun
14:00
GVI 2
Aakanden GF
302201
01-06 2024
16:00 B1903
01. jun
16:00
B 1903 1
HIK 2
304838
08-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej
08. jun
10:00
FA 2000 2
B 1903 1
306723
08-06 2024
10:00 Lersøparken
08. jun
10:00
Bispebjerg Bk.
B.93 2
302205
08-06 2024
12:00 HIK
08. jun
12:00
HIK 2
GVI 2
307488
08-06 2024
13:00 Skovshoved I P
08. jun
13:00
Skovshoved IF 2
B 1908 (1)
302204
09-06 2024
12:00 Gentofte Sportspark Vest
09. jun
12:00
Aakanden GF
KB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind