Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336387
ma08-04 2024
22:00 Jens Jessens Vej
UDS
08. apr
22:00
FA 2000 (2)
Union
UDS
336384
13-04 2024
15:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
13. apr
15:30
Sønderbro Fight
0
Valby 2
1
336386
14-04 2024
13:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
14. apr
13:30
Sundby 3
3
Østerbro IF 2
0
336383
14-04 2024
14:30 Nørrebroparken
3
-
2
14. apr
14:30
Nørrebro United 4
3
Pan Fodbold
2
336393
ma15-04 2024
20:00 Genforeningspladsen
6
-
1
15. apr
20:00
Union
6
FC Damsø
1
336390
on17-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
17. apr
19:00
Valby 2
Nørrebro United 4
336392
on17-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
17. apr
19:15
FC Culpa 2
Sønderbro Fight
336389
on17-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
17. apr
19:15
Pan Fodbold
Sundby 3
336388
21-04 2024
14:30 Fælledparken
21. apr
14:30
Østerbro IF 2
FA 2000 (2)
336396
ma22-04 2024
18:45 Kløvermarkens Idrætsanlæg
22. apr
18:45
Sønderbro Fight
Union
336398
ma22-04 2024
19:30 Jens Jessens Vej
22. apr
19:30
FA 2000 (2)
FC Damsø
336397
ma22-04 2024
22:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
22. apr
22:00
Sundby 3
Valby 2
336394
to25-04 2024
19:30 Fælledparken
25. apr
19:30
Østerbro IF 2
Pan Fodbold
336395
28-04 2024
16:00 Nørrebroparken
28. apr
16:00
Nørrebro United 4
FC Culpa 2
336401
ma29-04 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
29. apr
19:15
FC Damsø
Sønderbro Fight
336402
ti30-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
30. apr
19:30
FC Culpa 2
Sundby 3
336399
on01-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
01. maj
18:00
Pan Fodbold
FA 2000 (2)
336400
on01-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
01. maj
19:00
Valby 2
Østerbro IF 2
336403
to02-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
02. maj
20:00
Union
Nørrebro United 4
336385
ma06-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
06. maj
19:15
FC Damsø
FC Culpa 2
336407
ma06-05 2024
22:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
06. maj
22:00
Sundby 3
Union
336408
ma06-05 2024
22:00 Jens Jessens Vej
06. maj
22:00
FA 2000 (2)
Sønderbro Fight
336406
ti07-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
07. maj
19:30
Pan Fodbold
Valby 2
336405
11-05 2024
11:30 Nørrebroparken
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
FC Damsø
336404
12-05 2024
17:45 Ryparken Idrætsanlæg
12. maj
17:45
Østerbro IF 2
FC Culpa 2
336409
ma13-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
13. maj
18:00
Sønderbro Fight
Nørrebro United 4
336412
ti14-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
14. maj
20:45
FC Culpa 2
Pan Fodbold
336410
on15-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
15. maj
19:00
Valby 2
FA 2000 (2)
336411
on15-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
15. maj
19:15
FC Damsø
Sundby 3
336413
to16-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
16. maj
20:00
Union
Østerbro IF 2
336417
ma20-05 2024
22:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. maj
22:00
Sundby 3
Sønderbro Fight
336418
ma20-05 2024
22:00 Jens Jessens Vej
20. maj
22:00
FA 2000 (2)
Nørrebro United 4
336415
ti21-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
21. maj
19:30
Pan Fodbold
Union
336416
on22-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
22. maj
19:00
Valby 2
FC Culpa 2
336414
on22-05 2024
19:30 Fælledparken
22. maj
19:30
Østerbro IF 2
FC Damsø
336420
ma27-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
27. maj
18:00
Sønderbro Fight
Østerbro IF 2
336421
ma27-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
27. maj
19:15
FC Damsø
Pan Fodbold
336422
ma27-05 2024
22:00 Jens Jessens Vej
27. maj
22:00
FA 2000 (2)
FC Culpa 2
336423
to30-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
30. maj
20:00
Union
Valby 2
336419
01-06 2024
13:00 Nørrebroparken
01. jun
13:00
Nørrebro United 4
Sundby 3
336424
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Østerbro IF 2
Nørrebro United 4
336425
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Pan Fodbold
Sønderbro Fight
336426
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Valby 2
FC Damsø
336427
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Sundby 3
FA 2000 (2)
336428
08-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
08. jun
10:00
FC Culpa 2
Union
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned

Log ind