Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336304
ma08-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
08. apr
18:00
ØKF 2
4
FC Soccersisters
1
336301
on10-04 2024
19:45 Tårnby Stadion
6
-
1
10. apr
19:45
AB Tårnby 2
6
KP Zebras
1
336306
on10-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
3
-
4
10. apr
20:30
FA 2000 (1)
3
Sundby 2
4
336302
14-04 2024
16:00 Nørrebroparken
3
-
2
14. apr
16:00
Nørrebro FF 2
3
Nørrebro United 3
2
336303
14-04 2024
16:00 Jens Jessens Vej
1
-
1
14. apr
16:00
FB 2
1
Hellas 2
1
336307
ti16-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
HHT
16. apr
19:30
FC Soccersisters
FA 2000 (1)
HHT
336314
to18-04 2024
20:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
18. apr
20:00
Sundby 2
5
FB 2
1
336310
to18-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
0
-
2
18. apr
20:45
KP Zebras
0
ØKF 2
2
336312
20-04 2024
12:00 Engdraget
1
-
4
20. apr
12:00
Hellas 2
1
Nørrebro FF 2
4
336318
20-04 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
20. apr
16:00
ØKF 2
2
Nørrebro United 3
2
336315
ti23-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
3
-
4
23. apr
20:45
FC Soccersisters
3
KP Zebras
4
336316
on24-04 2024
19:45 Tårnby Stadion
1
-
2
24. apr
19:45
AB Tårnby 2
1
Hellas 2
2
336333
28-04 2024
14:00 Jens Jessens Vej
7
-
0
28. apr
14:00
FA 2000 (1)
7
FB 2
0
336317
28-04 2024
16:00 Nørrebroparken
1
-
1
28. apr
16:00
Nørrebro FF 2
1
Sundby 2
1
336334
ma29-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
6
29. apr
18:00
KP Zebras
1
FA 2000 (1)
6
336337
to02-05 2024
18:30 Engdraget
2
-
4
02. maj
18:30
Hellas 2
2
ØKF 2
4
336336
to02-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
02. maj
19:00
FB 2
2
Nørrebro FF 2
4
336338
to02-05 2024
20:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
02. maj
20:30
Sundby 2
4
AB Tårnby 2
0
336335
04-05 2024
16:00 Nørrebroparken
0
-
1
04. maj
16:00
Nørrebro United 3
0
FC Soccersisters
1
336341
ti07-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
1
-
1
07. maj
19:30
KP Zebras
1
Nørrebro United 3
1
336339
ti07-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
1
-
6
07. maj
20:45
FC Soccersisters
1
Hellas 2
6
336342
on08-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
08. maj
18:00
ØKF 2
4
Sundby 2
3
336348
ti14-05 2024
20:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
14. maj
20:00
Sundby 2
7
FC Soccersisters
1
336340
on15-05 2024
19:45 Tårnby Stadion
3
-
4
15. maj
19:45
AB Tårnby 2
3
FB 2
4
336345
18-05 2024
13:00 Nørrebroparken
3
-
0
18. maj
13:00
Nørrebro United 3
3
FA 2000 (1)
0
336347
18-05 2024
14:00 Engdraget
UHT
18. maj
14:00
Hellas 2
KP Zebras
UHT
336346
19-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
0
-
1
19. maj
12:00
FB 2
0
ØKF 2
1
336344
19-05 2024
16:00 Nørrebroparken
2
-
4
19. maj
16:00
Nørrebro FF 2
2
AB Tårnby 2
4
336364
ti21-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
0
-
11
21. maj
19:30
KP Zebras
0
Sundby 2
11
336363
ti21-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
3
-
4
21. maj
20:45
FC Soccersisters
3
FB 2
4
336366
on22-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
22. maj
18:00
ØKF 2
2
Nørrebro FF 2
2
336343
to23-05 2024
19:15 Jens Jessens Vej
3
-
3
23. maj
19:15
FA 2000 (1)
3
Nørrebro FF 2
3
336367
25-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
3
25. maj
12:00
FA 2000 (1)
2
AB Tårnby 2
3
336365
25-05 2024
16:00 Nørrebroparken
0
-
3
25. maj
16:00
Nørrebro United 3
0
Hellas 2
3
336368
on29-05 2024
19:45 Tårnby Stadion
UHT
29. maj
19:45
AB Tårnby 2
ØKF 2
UHT
336371
on29-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
0
29. maj
20:30
FA 2000 (1)
1
Hellas 2
0
336370
to30-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
4
-
3
30. maj
19:00
FB 2
4
KP Zebras
3
336374
to30-05 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
30. maj
19:30
Sundby 2
2
Nørrebro United 3
1
336311
02-06 2024
16:00 Nørrebroparken
1
-
3
02. jun
16:00
Nørrebro United 3
1
AB Tårnby 2
3
336369
02-06 2024
16:00 Nørrebroparken
UHT
02. jun
16:00
Nørrebro FF 2
FC Soccersisters
UHT
336376
to06-06 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
06. jun
19:00
FC Soccersisters
2
AB Tårnby 2
4
336379
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
UHT
08. jun
11:15
KP Zebras
Nørrebro FF 2
UHT
336380
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
11:15
Nørrebro United 3
FB 2
HHT
336381
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
1
-
3
08. jun
11:15
ØKF 2
1
FA 2000 (1)
3
336382
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
2
-
4
08. jun
11:15
Hellas 2
2
Sundby 2
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned

Log ind