Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs, P8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
130082
ma08-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
2
08. apr
18:00
Dankurd IF
2
Østerbro IF 9
2
130078
ti09-04 2024
18:30
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
09. apr
18:30
CSC
2
Skovshoved IF 3
3
130079
ti09-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
0
-
4
09. apr
20:45
Vanløse 3
0
FC Ryparken 6
4
130080
to11-04 2024
19:30 Emdrupparken
1
-
0
11. apr
19:30
KFUM 2
1
Frem 16
0
130089
13-04 2024
14:30 Fælledparken
6
-
0
13. apr
14:30
Østerbro IF 9
6
KFUM 2
0
130083
ma15-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
3
-
3
15. apr
20:30
FA 2000 14
3
Dankurd IF
3
130087
ti16-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
4
-
1
16. apr
19:00
Frem 16
4
Vanløse 3
1
130084
ti16-04 2024
19:30 Skovshoved I P
4
-
3
16. apr
19:30
Skovshoved IF 3
4
Nørrebro United 7
3
130085
20-04 2024
12:00
CSC
Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
20. apr
12:00
FC Ryparken 6
2
CSC
2
130153
ma22-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
4
-
4
22. apr
18:00
Dankurd IF
4
KFUM 2
4
130081
ma22-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
5
-
3
22. apr
20:30
FA 2000 14
5
Nørrebro United 7
3
130091
ti23-04 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
23. apr
19:00
CSC
0
Frem 16
3
130150
ti23-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
HMH
23. apr
20:45
Vanløse 3
Østerbro IF 9
HMH
130090
on24-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
1
-
2
24. apr
20:30
FA 2000 14
1
Skovshoved IF 3
2
130152
27-04 2024
14:30 Nørrebroparken
3
-
1
27. apr
14:30
Nørrebro United 7
3
FC Ryparken 6
1
130154
ma29-04 2024
20:30 Skovshoved I P
9
-
1
29. apr
20:30
Skovshoved IF 3
9
Dankurd IF
1
130925
ti30-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
0
30. apr
19:00
Frem 16
0
Nørrebro United 7
0
130156
to02-05 2024
19:00 Emdrupparken
UMH
02. maj
19:00
KFUM 2
Vanløse 3
UMH
130155
04-05 2024
13:15 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
04. maj
13:15
FC Ryparken 6
FA 2000 14
UHT
130926
05-05 2024
17:45
CSC
Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
05. maj
17:45
Østerbro IF 9
0
CSC
0
132177
ma06-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
5
06. maj
18:00
Dankurd IF
2
Vanløse 3
5
132169
ti07-05 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
2
07. maj
19:00
CSC
8
KFUM 2
2
132175
ti07-05 2024
20:30 Skovshoved I P
3
-
1
07. maj
20:30
Skovshoved IF 3
3
FC Ryparken 6
1
132168
on08-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
HMH
08. maj
20:30
FA 2000 14
Frem 16
HMH
132176
11-05 2024
14:30 Nørrebroparken
7
-
2
11. maj
14:30
Nørrebro United 7
7
Østerbro IF 9
2
132179
ti14-05 2024
20:45
CSC
Vanløse Idrætspark
HHT
14. maj
20:45
Vanløse 3
CSC
HHT
132181
on15-05 2024
19:30 Emdrupparken
0
-
3
15. maj
19:30
KFUM 2
0
Nørrebro United 7
3
132220
on15-05 2024
19:30 Fælledparken
5
-
2
15. maj
19:30
Østerbro IF 9
5
FA 2000 14
2
132183
to16-05 2024
18:15 Valby Idrætspark
2
-
4
16. maj
18:15
Frem 16
2
Skovshoved IF 3
4
132180
18-05 2024
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
3
18. maj
12:00
FC Ryparken 6
5
Dankurd IF
3
132225
ma20-05 2024
20:30
CSC
Valby Idrætspark
1
-
5
20. maj
20:30
Dankurd IF
1
CSC
5
132222
ti21-05 2024
20:15 Skovshoved I P
1
-
0
21. maj
20:15
Skovshoved IF 3
1
Østerbro IF 9
0
132221
on22-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
4
-
2
22. maj
20:30
FA 2000 14
4
KFUM 2
2
132224
fr24-05 2024
18:30 Nørrebroparken
12
-
1
24. maj
18:30
Nørrebro United 7
12
Vanløse 3
1
132223
25-05 2024
13:15 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
25. maj
13:15
FC Ryparken 6
Frem 16
UHT
132231
ma27-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
2
27. maj
19:15
Dankurd IF
2
Frem 16
2
132226
ti28-05 2024
19:00
CSC
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
28. maj
19:00
CSC
1
Nørrebro United 7
3
132228
ti28-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
0
-
15
28. maj
20:45
Vanløse 3
0
FA 2000 14
15
132229
to30-05 2024
19:30 Emdrupparken
1
-
4
30. maj
19:30
KFUM 2
1
Skovshoved IF 3
4
132232
01-06 2024
14:30 Fælledparken
3
-
1
01. jun
14:30
Østerbro IF 9
3
FC Ryparken 6
1
132246
ma03-06 2024
18:00 Emdrupparken
2
-
3
03. jun
18:00
KFUM 2
2
FC Ryparken 6
3
132233
08-06 2024
10:00
CSC
Jens Jessens Vej
6
-
4
08. jun
10:00
FA 2000 14
6
CSC
4
132247
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
3
-
2
08. jun
13:45
Nørrebro United 7
3
Dankurd IF
2
132248
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
1
-
3
08. jun
15:00
Frem 16
1
Østerbro IF 9
3
132234
08-06 2024
15:00 Valby Idrætspark
UHT
08. jun
15:00
Skovshoved IF 3
Vanløse 3
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning: Ingen

Log ind