Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
20:30
Tsunami FC
2
Kastrup
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:15
FA 2000 12
HB 18
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Frem 14
10
Bispebjerg 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:15
KFB 7
3
Østerbro IF 7
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:45
Folehaven 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
Bispebjerg 2
0
FA 2000 12
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Kastrup
8
Frem 14
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
KFB 7
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:30
Østerbro IF 7
1
Tsunami FC
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:45
HB 18
2
Folehaven 3
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Kastrup
9
Østerbro IF 7
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Frem 14
2
FA 2000 12
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Tsunami FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
KFB 7
3
HB 18
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
FA 2000 12
8
Folehaven 3
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Oversidder
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Bispebjerg 2
2
KFB 7
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Østerbro IF 7
1
Frem 14
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
HB 18
0
Tsunami FC
8
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Kastrup
5
HB 18
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Tsunami FC
10
Bispebjerg 2
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Østerbro IF 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Frem 14
5
Folehaven 3
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:15
KFB 7
0
FA 2000 12
8
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Oversidder
Frem 14
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:15
Bispebjerg 2
0
Kastrup
7
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Folehaven 3
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FA 2000 12
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
HB 18
Østerbro IF 7
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Folehaven 3
KFB 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Kastrup
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Oversidder
HB 18
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 14
KFB 7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Tsunami FC
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
Østerbro IF 7
Bispebjerg 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:45
Folehaven 3
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FA 2000 12
Østerbro IF 7
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Bispebjerg 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Frem 14
HB 18
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
KFB 7
Tsunami FC
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
Østerbro IF 7
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Kastrup
KFB 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Oversidder
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Tsunami FC
Frem 14
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
HB 18
Bispebjerg 2
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen