Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs, P6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
333084
07-04 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
07. apr
16:00
Dunses Disciple
Oversidder
333083
ma08-04 2024
18:00 Fælledparken
1
-
2
08. apr
18:00
HB 13
1
Egedal Boldklub
2
333081
ma08-04 2024
20:10
Oversidder
08. apr
20:10
Oversidder
Valby 3
333080
to11-04 2024
19:00
Oversidder
Valby Idrætspark
11. apr
19:00
Frem 4
Oversidder
333082
14-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
0
-
2
14. apr
12:00
FB 15
0
Skjold 20
2
333087
ma15-04 2024
20:15 Valby Idrætspark
3
-
3
15. apr
20:15
Valby 3
3
Frem 4
3
333088
ma15-04 2024
20:45
Oversidder
Lundehusparken
15. apr
20:45
Skjold 20
Oversidder
333085
to18-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
9
-
7
18. apr
19:30
Egedal Boldklub
9
Dunses Disciple
7
333086
to18-04 2024
20:45
Oversidder
18. apr
20:45
Oversidder
HB 13
333089
20-04 2024
14:00
Oversidder
20. apr
14:00
Oversidder
FB 15
333090
ma22-04 2024
18:00
Oversidder
Valby Idrætspark
22. apr
18:00
Egedal Boldklub
Oversidder
333093
ma22-04 2024
19:15 Fælledparken
4
-
3
22. apr
19:15
HB 13
4
Valby 3
3
333092
ma22-04 2024
20:10
Oversidder
Oversidder
22. apr
20:10
Oversidder
Oversidder
333091
to25-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
1
25. apr
19:00
Frem 4
2
Skjold 20
1
333104
ma29-04 2024
20:15 Valby Idrætspark
HHT
29. apr
20:15
Valby 3
Egedal Boldklub
HHT
333095
ma29-04 2024
20:30
Oversidder
29. apr
20:30
Oversidder
Dunses Disciple
333106
ti30-04 2024
20:45 Lundehusparken
5
-
0
30. apr
20:45
Skjold 20
5
HB 13
0
333105
fr03-05 2024
18:30
Oversidder
Jens Jessens Vej
03. maj
18:30
FB 15
Oversidder
333107
04-05 2024
14:00
Oversidder
04. maj
14:00
Oversidder
Frem 4
333112
05-05 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
05. maj
16:00
Dunses Disciple
Oversidder
333108
ma06-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
5
-
1
06. maj
18:00
Egedal Boldklub
5
Skjold 20
1
333110
ma06-05 2024
20:30
Oversidder
06. maj
20:30
Oversidder
Valby 3
333109
to09-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
3
09. maj
19:00
Frem 4
0
FB 15
3
333111
to09-05 2024
20:45
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
09. maj
20:45
HB 13
Oversidder
333113
ma13-05 2024
20:10
Oversidder
13. maj
20:10
Oversidder
Frem 4
333114
ma13-05 2024
20:15 Valby Idrætspark
5
-
4
13. maj
20:15
Valby 3
5
Dunses Disciple
4
333116
ti14-05 2024
19:30
Oversidder
Lundehusparken
14. maj
19:30
Skjold 20
Oversidder
333115
18-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
3
-
0
18. maj
12:00
FB 15
3
HB 13
0
333117
18-05 2024
14:00
Oversidder
18. maj
14:00
Oversidder
Egedal Boldklub
333122
19-05 2024
16:00 Jens Jessens Vej
2
-
3
19. maj
16:00
Dunses Disciple
2
Frem 4
3
333121
ma20-05 2024
18:00
Oversidder
Fælledparken
20. maj
18:00
HB 13
Oversidder
333119
ma20-05 2024
19:15
Oversidder
Oversidder
20. maj
19:15
Oversidder
Oversidder
333118
on22-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
1
22. maj
18:00
Egedal Boldklub
2
FB 15
1
333120
on22-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
5
-
3
22. maj
18:30
Valby 3
5
Skjold 20
3
333126
26-05 2024
16:00 Jens Jessens Vej
26. maj
16:00
Dunses Disciple
Skjold 20
333124
ma27-05 2024
20:10
Oversidder
27. maj
20:10
Oversidder
Egedal Boldklub
333123
to30-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
30. maj
19:00
Frem 4
HB 13
333127
01-06 2024
14:00
Oversidder
01. jun
14:00
Oversidder
Valby 3
333125
01-06 2024
16:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
01. jun
16:00
FB 15
Oversidder
333094
02-06 2024
16:00 Jens Jessens Vej
02. jun
16:00
Dunses Disciple
FB 15
333129
08-06 2024
10:00
Oversidder
Oversidder
08. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
333132
08-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
08. jun
10:00
Skjold 20
Oversidder
333130
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
Valby 3
FB 15
333131
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
HB 13
Dunses Disciple
333128
08-06 2024
16:15 Valby Idrætspark
08. jun
16:15
Egedal Boldklub
Frem 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind