Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:15
Polyteknisk FK
2
Copenfalster FF 2
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:00
Frem 7
3
Fremad Valby 8
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:30
Skjold 18
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:30
FB 19
1
FC Udfordringen
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Union 12
2
B.93 8
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr
22:00
Oversidder
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
FC Udfordringen
4
Polyteknisk FK
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:30
B.93 8
3
FB 19
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
Copenfalster FF 2
Skjold 18
UMH
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Fremad Valby 8
3
Union 12
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Polyteknisk FK
1
B.93 8
12
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:30
Skjold 18
1
Frem 7
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:30
FB 19
2
Fremad Valby 8
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
Copenfalster FF 2
1
FC Udfordringen
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Union 12
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Oversidder
FB 19
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Frem 7
1
Union 12
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:30
B.93 8
3
Copenfalster FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Fremad Valby 8
Polyteknisk FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Polyteknisk FK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
FC Udfordringen
6
B.93 8
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FB 19
3
Frem 7
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:15
Skjold 18
Union 12
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Copenfalster FF 2
Fremad Valby 8
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Oversidder
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Frem 7
Polyteknisk FK
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
B.93 8
Skjold 18
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Fremad Valby 8
FC Udfordringen
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Union 12
FB 19
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Polyteknisk FK
Union 12
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
FC Udfordringen
Skjold 18
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FC Udfordringen
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
B.93 8
Fremad Valby 8
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:15
Skjold 18
FB 19
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Copenfalster FF 2
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Oversidder
B.93 8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Frem 7
FC Udfordringen
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
FB 19
Polyteknisk FK
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Union 12
Copenfalster FF 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:15
Skjold 18
Fremad Valby 8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Copenfalster FF 2
FB 19
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FC Udfordringen
Union 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
B.93 8
Frem 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Polyteknisk FK
Skjold 18
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Valby 8
Oversidder
|
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned