Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs, P1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
245186
ti09-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
9
-
2
09. apr
19:30
FC One Team
9
FB 12
2
245256
fr12-04 2024
18:15 Lundehusparken
4
-
2
12. apr
18:15
Skjold 8
4
KFB 3
2
245185
13-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
3
-
0
13. apr
12:00
FB 14
3
Skjold 7
0
245182
13-04 2024
12:30 Fælledparken
4
-
0
13. apr
12:30
HB 6
4
Fremad Valby 5
0
245183
14-04 2024
18:00 Skovshoved I P
4
-
4
14. apr
18:00
Skovshoved IF
4
B.93
4
245444
on17-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
7
17. apr
18:00
Fremad Valby 5
3
FC One Team
7
245427
to18-04 2024
20:30 Jens Jessens Vej
0
-
1
18. apr
20:30
FB 12
0
Skjold 8
1
245446
fr19-04 2024
19:30 Lundehusparken
UHT
19. apr
19:30
Skjold 7
Skovshoved IF
UHT
245456
21-04 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
21. apr
12:30
KFB 3
3
FB 14
2
245445
21-04 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
21. apr
13:45
B.93
HB 6
UHT
245514
ti23-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
3
-
1
23. apr
19:30
FC One Team
3
B.93
1
245511
on24-04 2024
20:30 Skovshoved I P
4
-
2
24. apr
20:30
Skovshoved IF
4
KFB 3
2
245505
on24-04 2024
21:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
0
24. apr
21:00
HB 6
3
Skjold 7
0
245457
28-04 2024
16:00 Jens Jessens Vej
10
-
5
28. apr
16:00
FB 12
10
Fremad Valby 5
5
245521
ti30-04 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
30. apr
20:30
B.93
1
FB 12
2
245522
on01-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
0
-
4
01. maj
19:00
FB 14
0
Skovshoved IF
4
245520
on01-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
2
-
4
01. maj
20:30
Fremad Valby 5
2
Skjold 8
4
249811
fr03-05 2024
20:45 Lundehusparken
4
-
5
03. maj
20:45
Skjold 7
4
FC One Team
5
249970
05-05 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
05. maj
12:30
KFB 3
1
HB 6
2
249977
ma06-05 2024
18:00 Fælledparken
3
-
0
06. maj
18:00
HB 6
3
FB 14
0
249980
ti07-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
4
-
3
07. maj
19:30
FC One Team
4
KFB 3
3
249979
on08-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
3
-
3
08. maj
18:00
Fremad Valby 5
3
B.93
3
249981
fr10-05 2024
19:30 Lundehusparken
4
-
3
10. maj
19:30
Skjold 8
4
Skovshoved IF
3
249974
12-05 2024
16:00 Jens Jessens Vej
5
-
0
12. maj
16:00
FB 12
5
Skjold 7
0
249986
ti14-05 2024
17:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
14. maj
17:30
KFB 3
1
FB 12
1
249982
to16-05 2024
20:30 Skovshoved I P
UHT
16. maj
20:30
Skovshoved IF
HB 6
UHT
249983
to16-05 2024
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
16. maj
20:30
B.93
4
Skjold 8
2
249985
fr17-05 2024
19:30 Lundehusparken
UMH
17. maj
19:30
Skjold 7
Fremad Valby 5
UMH
249995
ti21-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
1
-
3
21. maj
20:45
FC One Team
1
Skovshoved IF
3
249991
on22-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
5
22. maj
18:00
Fremad Valby 5
2
KFB 3
5
249987
to23-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
3
23. maj
20:30
FB 12
2
FB 14
3
249996
fr24-05 2024
19:30 Lundehusparken
UHT
24. maj
19:30
Skjold 8
HB 6
UHT
249992
25-05 2024
16:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
25. maj
16:00
B.93
4
Skjold 7
2
245518
26-05 2024
12:45 Lundehusparken
4
-
0
26. maj
12:45
Skjold 8
4
FB 14
0
249984
on29-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
1
-
4
29. maj
19:00
FB 14
1
FC One Team
4
250002
01-06 2024
14:00 Jens Jessens Vej
5
-
1
01. jun
14:00
FB 14
5
Fremad Valby 5
1
250000
02-06 2024
12:30 Fælledparken
HHT
02. jun
12:30
HB 6
FC One Team
HHT
250004
02-06 2024
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
7
02. jun
12:30
KFB 3
2
B.93
7
250001
02-06 2024
17:00 Skovshoved I P
7
-
2
02. jun
17:00
Skovshoved IF
7
FB 12
2
250003
ma03-06 2024
20:45 Lundehusparken
2
-
1
03. jun
20:45
Skjold 8
2
Skjold 7
1
250005
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
UHT
08. jun
13:45
FB 12
HB 6
UHT
250007
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
0
-
6
08. jun
13:45
Fremad Valby 5
0
Skovshoved IF
6
250008
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
HHT
08. jun
13:45
B.93
FB 14
HHT
250009
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
3
-
4
08. jun
13:45
FC One Team
3
Skjold 8
4
250010
08-06 2024
13:45 Valby Idrætspark
7
-
3
08. jun
13:45
Skjold 7
7
KFB 3
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind