Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2023
12:00
IF Føroyar
1
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
Kastrup Bk
2
Bk. Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
Bk. Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug 2023
14:00
ØKF
2
Jægersborg Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Bispebjerg Bk.
4
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2023
18:30
Dragør Bk.
3
HB
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
20:00
Nørrebro FF
2
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
18:30
Rødovre
1
Kastrup Bk
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2023
18:00
HB
1
Nørrebro FF
4
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
Bk. Hellas
2
Østerbro IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
12:00
Bk. Vestia
1
Frederiksholm Sydhavnen
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2023
14:00
CSC
1
ØKF
3
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
14:00
Jægersborg Bk.
3
IF Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
18:45
Dragør Bk.
2
Bispebjerg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2023
18:00
HB
3
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
IF Føroyar
2
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Bk. Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
14:00
Kastrup Bk
4
Jægersborg Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
14:00
Nørrebro FF
2
Bispebjerg Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
20:15
Bk. Vestia
0
Østerbro IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2023
18:15
CSC
1
IF Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:00
Bk. Hellas
4
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
12:00
Østerbro IF
2
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:00
ØKF
1
Kastrup Bk
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
6
HB
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
Jægersborg Bk.
0
Frederiksholm Sydhavnen
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:15
Bispebjerg Bk.
3
CSC
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
19:00
Bk. Vestia
2
Dragør Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:00
HB
6
Bk. Hellas
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
6
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
12:00
Dragør Bk.
4
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Østerbro IF
0
Jægersborg Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2023
14:00
Kastrup Bk
4
IF Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
16:00
Nørrebro FF
2
Bk. Vestia
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
CSC
3
Kastrup Bk
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
ØKF
2
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
IF Føroyar
0
Frederiksholm Sydhavnen
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Bk. Hellas
0
Bispebjerg Bk.
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
12:00
Rødovre
1
Nørrebro FF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:00
Jægersborg Bk.
2
Dragør Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
14:00
Bk. Vestia
1
HB
4
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
20:00
CSC
5
Bk. Hellas
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
18:00
HB
3
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
10:00
Bispebjerg Bk.
5
Bk. Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
Dragør Bk.
6
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Kastrup Bk
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:00
Østerbro IF
3
IF Føroyar
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
14:00
Nørrebro FF
0
Jægersborg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
Rødovre
1
Bispebjerg Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
12:00
IF Føroyar
4
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Kastrup Bk
8
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Bk. Vestia
2
Bk. Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
ØKF
1
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
CSC
0
Frederiksholm Sydhavnen
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
Jægersborg Bk.
2
HB
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2023
18:00
HB
2
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Kastrup Bk
6
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
12:00
Bk. Hellas
5
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Bk. Vestia
2
CSC
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
1
Jægersborg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Nørrebro FF
2
IF Føroyar
5
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
2
Dragør Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
Rødovre
1
Bk. Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
12:00
IF Føroyar
1
HB
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
Kastrup Bk
3
Nørrebro FF
0
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
CSC
2
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
ØKF
1
Bispebjerg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:00
Jægersborg Bk.
0
Bk. Hellas
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2023
18:00
HB
1
Kastrup Bk
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Bk. Hellas
6
ØKF
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:00
Rødovre
1
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Bk. Vestia
0
Jægersborg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
14:00
Bispebjerg Bk.
0
IF Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2023
14:00
Nørrebro FF
2
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
Dragør Bk.
2
CSC
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
12:00
IF Føroyar
3
Bk. Hellas
0
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
Kastrup Bk
3
Bispebjerg Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
Østerbro IF
0
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
Jægersborg Bk.
6
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
14:00
ØKF
1
Bk. Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
1
HB
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2023
20:00
Jægersborg Bk.
1
CSC
3
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2023
18:00
HB
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
Bispebjerg Bk.
2
Frederiksholm Sydhavnen
0
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
Bk. Hellas
0
Kastrup Bk
2
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
Rødovre
0
ØKF
5
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
14:00
Bk. Vestia
1
IF Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
14:00
Nørrebro FF
0
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2023
18:00
Østerbro IF
1
Frederiksholm Sydhavnen
3
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
Bk. Hellas
4
Frederiksholm Sydhavnen
0
|
|||||||||||||||||||
28. mar
12:00
CSC
2
Nørrebro FF
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Bk. Vestia
0
Kastrup Bk
2
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Rødovre
7
IF Føroyar
1
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
Jægersborg Bk.
4
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
28. mar
14:00
HB
1
Dragør Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
28. mar
16:00
Østerbro IF
0
Bispebjerg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
ØKF
0
CSC
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
IF Føroyar
Jægersborg Bk.
PRO
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Kastrup Bk
3
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
3
Bk. Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Østerbro IF
1
Bk. Hellas
4
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Dragør Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Nørrebro FF
0
HB
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Østerbro IF
2
Bk. Vestia
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Rødovre
2
Frederiksholm Sydhavnen
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
CSC
1
HB
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
ØKF
0
IF Føroyar
5
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
5
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
14:00
Dragør Bk.
3
Bk. Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Jægersborg Bk.
2
Kastrup Bk
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
HB
5
Bispebjerg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
IF Føroyar
2
CSC
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Rødovre
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Dragør Bk.
6
Bk. Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Kastrup Bk
6
ØKF
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
Jægersborg Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Nørrebro FF
4
Bk. Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Rødovre
1
Dragør Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
IF Føroyar
1
Kastrup Bk
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Bk. Hellas
0
HB
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Bk. Vestia
0
Nørrebro FF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Jægersborg Bk.
1
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
ØKF
1
Frederiksholm Sydhavnen
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
CSC
1
Bispebjerg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
HB
1
Bk. Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Frederiksholm Sydhavnen
0
IF Føroyar
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Dragør Bk.
3
Jægersborg Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Bispebjerg Bk.
2
Bk. Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Kastrup Bk
5
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Østerbro IF
2
ØKF
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Nørrebro FF
2
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
IF Føroyar
1
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Rødovre
4
HB
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Bk. Hellas
0
CSC
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Kastrup Bk
7
Frederiksholm Sydhavnen
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Bk. Vestia
1
Bispebjerg Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Jægersborg Bk.
5
Nørrebro FF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
ØKF
0
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Frederiksholm Sydhavnen
4
CSC
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Dragør Bk.
4
IF Føroyar
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Bispebjerg Bk.
1
Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Bk. Hellas
2
Bk. Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Østerbro IF
1
Kastrup Bk
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Nørrebro FF
0
ØKF
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
HB
Jægersborg Bk.
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Rødovre
Bk. Hellas
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
IF Føroyar
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Kastrup Bk
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
CSC
Bk. Vestia
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
ØKF
HB
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Jægersborg Bk.
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
HB
IF Føroyar
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Dragør Bk.
Frederiksholm Sydhavnen
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Bispebjerg Bk.
ØKF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Bk. Hellas
Jægersborg Bk.
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Bk. Vestia
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Østerbro IF
CSC
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Nørrebro FF
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
IF Føroyar
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Kastrup Bk
HB
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Nørrebro FF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Østerbro IF
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
CSC
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Jægersborg Bk.
Bk. Vestia
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
ØKF
Bk. Hellas
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Bispebjerg Bk.
Kastrup Bk
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Bk. Hellas
IF Føroyar
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
CSC
Dragør Bk.
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
Nørrebro FF
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Rødovre
Jægersborg Bk.
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
HB
Frederiksholm Sydhavnen
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Bk. Vestia
ØKF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Østerbro IF
HB
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
CSC
Jægersborg Bk.
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
ØKF
Rødovre
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
IF Føroyar
Bk. Vestia
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Kastrup Bk
Bk. Hellas
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Bispebjerg Bk.
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Dragør Bk.
Nørrebro FF
|
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.
Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2.
Oprykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker nogen 1. hold fra DBU København-klubber ned fra Københavnsserien efter 2024 forår.
Nedrykning:
Svarer i antal til det antal 1. hold fra DBU København-klubber, der efter forår 2024 rykker ned fra Københavnsserien.
Dog rykker nr. 14 fra Serie 1 pulje 1 altid ned.