8-M+45 2 - Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
122643
ti15-08 2023
19:00 Islev BK IF Bytoften Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
15. aug 2023
19:00
Islev BK
3
IF Bytoften
0
122646
on16-08 2023
19:00 Oversidder Herstedøster IC
16. aug 2023
19:00
Oversidder
Herstedøster IC
122644
on16-08 2023
19:45 Brøndbyernes IF Hareskov IF Brøndby Stadion
1
-
4
16. aug 2023
19:45
Brøndbyernes IF
1
Hareskov IF
4
122642
on16-08 2023
20:30 Bagsværd BK Albertslund IF (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
0
16. aug 2023
20:30
Bagsværd BK
7
Albertslund IF (2)
0
122645
to17-08 2023
19:00 FC Rudersdal Glostrup Vedbæk Stadion Kunst
5
-
0
17. aug 2023
19:00
FC Rudersdal
5
Glostrup
0
122651
ma21-08 2023
19:00 Herstedøster IC Brøndbyernes IF Herstedøster Stadion
8
-
1
21. aug 2023
19:00
Herstedøster IC
8
Brøndbyernes IF
1
122649
on23-08 2023
18:55 IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
1
-
2
23. aug 2023
18:55
IF Bytoften
1
Bagsværd BK
2
122648
on23-08 2023
19:00 Albertslund IF (2) FC Rudersdal Albertslund Stadion
5
-
7
23. aug 2023
19:00
Albertslund IF (2)
5
FC Rudersdal
7
122647
on23-08 2023
19:15 Glostrup Oversidder Glostrup Idrætspark Kunstgræs
23. aug 2023
19:15
Glostrup
Oversidder
122650
to24-08 2023
19:35 Hareskov IF Islev BK Birkevang
5
-
0
24. aug 2023
19:35
Hareskov IF
5
Islev BK
0
122655
ma28-08 2023
19:30 FC Rudersdal IF Bytoften Vedbæk Stadion Kunst
UHT
28. aug 2023
19:30
FC Rudersdal
IF Bytoften
UHT
122656
on30-08 2023
19:00 Oversidder Brøndbyernes IF
30. aug 2023
19:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
122652
on30-08 2023
19:15 Glostrup Albertslund IF (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
30. aug 2023
19:15
Glostrup
3
Albertslund IF (2)
2
122654
to31-08 2023
18:45 Islev BK Herstedøster IC Espelundens Idrætsanlæg
1
-
2
31. aug 2023
18:45
Islev BK
1
Herstedøster IC
2
122661
ma04-09 2023
18:30 Herstedøster IC Bagsværd BK Herstedøster Stadion
UHT
04. sep 2023
18:30
Herstedøster IC
Bagsværd BK
UHT
122657
on06-09 2023
18:45 Albertslund IF (2) Oversidder Albertslund Stadion
06. sep 2023
18:45
Albertslund IF (2)
Oversidder
122658
on06-09 2023
18:50 IF Bytoften Glostrup Gladsaxe skole
6
-
2
06. sep 2023
18:50
IF Bytoften
6
Glostrup
2
122659
on06-09 2023
19:45 Brøndbyernes IF Islev BK Brøndby Stadion
0
-
1
06. sep 2023
19:45
Brøndbyernes IF
0
Islev BK
1
122660
to07-09 2023
19:35 Hareskov IF FC Rudersdal Birkevang
6
-
2
07. sep 2023
19:35
Hareskov IF
6
FC Rudersdal
2
122664
on13-09 2023
18:30 Albertslund IF (2) IF Bytoften Albertslund Stadion
4
-
0
13. sep 2023
18:30
Albertslund IF (2)
4
IF Bytoften
0
123008
on13-09 2023
19:00 Oversidder Islev BK
13. sep 2023
19:00
Oversidder
Islev BK
122662
on13-09 2023
19:15 Glostrup Hareskov IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
5
13. sep 2023
19:15
Glostrup
0
Hareskov IF
5
122663
on13-09 2023
20:30 Bagsværd BK Brøndbyernes IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
3
13. sep 2023
20:30
Bagsværd BK
2
Brøndbyernes IF
3
123025
ma18-09 2023
18:00 Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
1
-
0
18. sep 2023
18:00
Herstedøster IC
1
Glostrup
0
123009
on20-09 2023
18:00 Islev BK Bagsværd BK Espelundens Idrætsanlæg
UHT
20. sep 2023
18:00
Islev BK
Bagsværd BK
UHT
123011
on20-09 2023
19:45 Brøndbyernes IF FC Rudersdal Brøndby Stadion
0
-
9
20. sep 2023
19:45
Brøndbyernes IF
0
FC Rudersdal
9
123012
to21-09 2023
19:35 Hareskov IF Albertslund IF (2) Birkevang
5
-
1
21. sep 2023
19:35
Hareskov IF
5
Albertslund IF (2)
1
123010
to21-09 2023
20:00 IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
21. sep 2023
20:00
IF Bytoften
Oversidder
123028
ma25-09 2023
19:20 IF Bytoften Hareskov IF Gladsaxe skole
2
-
7
25. sep 2023
19:20
IF Bytoften
2
Hareskov IF
7
123027
on27-09 2023
18:00 Albertslund IF (2) Herstedøster IC Albertslund Stadion
4
-
1
27. sep 2023
18:00
Albertslund IF (2)
4
Herstedøster IC
1
123030
on27-09 2023
19:00 Oversidder Bagsværd BK
27. sep 2023
19:00
Oversidder
Bagsværd BK
123026
on27-09 2023
19:15 Glostrup Brøndbyernes IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
27. sep 2023
19:15
Glostrup
3
Brøndbyernes IF
2
123029
to28-09 2023
20:30 FC Rudersdal Islev BK Vedbæk Stadion Kunst
1
-
0
28. sep 2023
20:30
FC Rudersdal
1
Islev BK
0
123063
ma02-10 2023
18:30 Herstedøster IC IF Bytoften Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
2
02. okt 2023
18:30
Herstedøster IC
3
IF Bytoften
2
123062
on04-10 2023
19:00 Oversidder Hareskov IF
04. okt 2023
19:00
Oversidder
Hareskov IF
123061
on04-10 2023
19:45 Brøndbyernes IF Albertslund IF (2) Brøndby Stadion
HHT
04. okt 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF (2)
HHT
123031
on04-10 2023
20:30 Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
6
04. okt 2023
20:30
Bagsværd BK
0
FC Rudersdal
6
123032
to05-10 2023
19:00 Islev BK Glostrup Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
05. okt 2023
19:00
Islev BK
3
Glostrup
1
122665
to05-10 2023
20:30 FC Rudersdal Herstedøster IC Vedbæk Stadion Kunst
UHT
05. okt 2023
20:30
FC Rudersdal
Herstedøster IC
UHT
123066
ma09-10 2023
18:50 IF Bytoften Brøndbyernes IF Gladsaxe skole
2
-
0
09. okt 2023
18:50
IF Bytoften
2
Brøndbyernes IF
0
123065
on11-10 2023
17:30 Albertslund IF (2) Islev BK Albertslund Stadion
0
-
1
11. okt 2023
17:30
Albertslund IF (2)
0
Islev BK
1
123064
on11-10 2023
19:15 Glostrup Bagsværd BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
11. okt 2023
19:15
Glostrup
1
Bagsværd BK
0
123067
to12-10 2023
19:00 FC Rudersdal Oversidder Vedbæk Stadion Kunst
12. okt 2023
19:00
FC Rudersdal
Oversidder
123068
to12-10 2023
19:35 Hareskov IF Herstedøster IC Birkevang
4
-
3
12. okt 2023
19:35
Hareskov IF
4
Herstedøster IC
3
122653
on18-10 2023
20:30 Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
1
18. okt 2023
20:30
Bagsværd BK
5
Hareskov IF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind