Kontoret holder lukket i morgen torsdag grundet et større arrangement

Serie 5, P2/4 Efterår - Dommerløs række, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
914255
on16-08 2023
20:15 Valby Idrætspark
1
-
6
16. aug 2023
20:15
Valby 3
1
FC Ryparken 3
6
914256
20-08 2023
15:00 Vigerslevparken
4
-
5
20. aug 2023
15:00
Folehaven 2
4
B.93 10
5
914251
20-08 2023
16:00 Fælledparken
1
-
2
20. aug 2023
16:00
Østerbro IF 9
1
AB Tårnby 3
2
914252
20-08 2023
16:00
Oversidder
UHT
20. aug 2023
16:00
Oversidder
KFUM 4
UHT
914254
on23-08 2023
20:30 Vanløse Idrætspark
4
-
1
23. aug 2023
20:30
Vanløse IF 6
4
Jægersborg 5
1
914257
on23-08 2023
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
2
23. aug 2023
20:30
B.93 10
6
Valby 3
2
914259
26-08 2023
12:00
Oversidder
Gentofte Sportspark Øst
26. aug 2023
12:00
Jægersborg 5
Oversidder
914261
26-08 2023
12:00 Tårnby Stadion
1
-
2
26. aug 2023
12:00
AB Tårnby 3
1
Folehaven 2
2
914258
27-08 2023
10:00 Emdrupparken
2
-
3
27. aug 2023
10:00
KFUM 4
2
FA 2000 14
3
914260
27-08 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
8
27. aug 2023
14:00
FC Ryparken 3
2
Vanløse IF 6
8
914263
on30-08 2023
18:15
Oversidder
30. aug 2023
18:15
Oversidder
FC Ryparken 3
914267
on30-08 2023
20:15 Valby Idrætspark
1
-
2
30. aug 2023
20:15
Valby 3
1
AB Tårnby 3
2
914265
03-09 2023
10:00 Emdrupparken
6
-
1
03. sep 2023
10:00
KFUM 4
6
Jægersborg 5
1
914264
03-09 2023
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
03. sep 2023
12:00
FA 2000 14
2
Østerbro IF 9
4
914266
03-09 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
4
-
0
03. sep 2023
16:00
Vanløse IF 6
4
B.93 10
0
914262
to07-09 2023
20:00 Gentofte Sportspark Vest
3
-
2
07. sep 2023
20:00
HIK 7
3
Østerbro IF 9
2
914271
09-09 2023
12:00 Gentofte Sportspark Øst
6
-
2
09. sep 2023
12:00
Jægersborg 5
6
FA 2000 14
2
914273
09-09 2023
12:00 Tårnby Stadion
4
-
1
09. sep 2023
12:00
AB Tårnby 3
4
Vanløse IF 6
1
914272
10-09 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
4
10. sep 2023
14:00
FC Ryparken 3
5
KFUM 4
4
914269
10-09 2023
16:00
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
10. sep 2023
16:00
B.93 10
Oversidder
914270
10-09 2023
16:00 Fælledparken
1
-
2
10. sep 2023
16:00
Østerbro IF 9
1
Folehaven 2
2
914280
on13-09 2023
20:15 Valby Idrætspark
1
-
6
13. sep 2023
20:15
Valby 3
1
Østerbro IF 9
6
914279
16-09 2023
12:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
3
16. sep 2023
12:00
Jægersborg 5
1
FC Ryparken 3
3
914275
16-09 2023
16:00
Oversidder
16. sep 2023
16:00
Oversidder
AB Tårnby 3
914277
17-09 2023
10:00 Emdrupparken
1
-
7
17. sep 2023
10:00
KFUM 4
1
B.93 10
7
914278
17-09 2023
10:00 Vanløse Idrætspark
2
-
3
17. sep 2023
10:00
Vanløse IF 6
2
HIK 7
3
914276
17-09 2023
14:00 Jens Jessens Vej
2
-
4
17. sep 2023
14:00
FA 2000 14
2
Folehaven 2
4
914274
to21-09 2023
20:00 Gentofte Sportspark Vest
5
-
3
21. sep 2023
20:00
HIK 7
5
Valby 3
3
914285
23-09 2023
12:00 Tårnby Stadion
UHT
23. sep 2023
12:00
AB Tårnby 3
KFUM 4
UHT
914281
23-09 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
23. sep 2023
14:00
B.93 10
4
Jægersborg 5
2
914286
24-09 2023
12:00
Oversidder
HIK
24. sep 2023
12:00
HIK 7
Oversidder
914283
24-09 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
24. sep 2023
14:00
FC Ryparken 3
5
FA 2000 14
2
914284
24-09 2023
15:00 Vigerslevparken
5
-
2
24. sep 2023
15:00
Folehaven 2
5
Valby 3
2
914282
24-09 2023
16:00 Fælledparken
4
-
3
24. sep 2023
16:00
Østerbro IF 9
4
Vanløse IF 6
3
914287
30-09 2023
12:00
Oversidder
30. sep 2023
12:00
Oversidder
Østerbro IF 9
914291
30-09 2023
12:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
2
30. sep 2023
12:00
Jægersborg 5
1
AB Tårnby 3
2
914314
30-09 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
30. sep 2023
14:00
FC Ryparken 3
1
B.93 10
3
914289
01-10 2023
10:00 Emdrupparken
HHT
01. okt 2023
10:00
KFUM 4
HIK 7
HHT
914288
01-10 2023
14:00 Jens Jessens Vej
2
-
3
01. okt 2023
14:00
FA 2000 14
2
Valby 3
3
914290
01-10 2023
16:00 Vanløse Idrætspark
5
-
2
01. okt 2023
16:00
Vanløse IF 6
5
Folehaven 2
2
914317
on04-10 2023
20:15 Valby Idrætspark
3
-
2
04. okt 2023
20:15
Valby 3
3
Vanløse IF 6
2
914318
08-10 2023
10:00
Oversidder
Vigerslevparken
08. okt 2023
10:00
Folehaven 2
Oversidder
914319
08-10 2023
12:00 Tårnby Stadion
4
-
5
08. okt 2023
12:00
AB Tårnby 3
4
FC Ryparken 3
5
914315
08-10 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
8
-
2
08. okt 2023
14:00
B.93 10
8
FA 2000 14
2
914316
08-10 2023
16:00 Fælledparken
UHT
08. okt 2023
16:00
Østerbro IF 9
KFUM 4
UHT
914320
08-10 2023
16:00 HIK
4
-
3
08. okt 2023
16:00
HIK 7
4
Jægersborg 5
3
914325
14-10 2023
12:00 Gentofte Sportspark Øst
1
-
1
14. okt 2023
12:00
Jægersborg 5
1
Østerbro IF 9
1
914322
14-10 2023
16:00
Oversidder
14. okt 2023
16:00
Oversidder
Valby 3
914324
15-10 2023
10:00 Emdrupparken
HHT
15. okt 2023
10:00
KFUM 4
Folehaven 2
HHT
914326
15-10 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
15. okt 2023
14:00
FC Ryparken 3
1
HIK 7
3
914321
15-10 2023
14:00 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
1
15. okt 2023
14:00
B.93 10
3
AB Tårnby 3
1
914323
15-10 2023
14:00 Jens Jessens Vej
2
-
6
15. okt 2023
14:00
FA 2000 14
2
Vanløse IF 6
6
914268
on18-10 2023
19:30 Valby Idrætspark
1
-
5
18. okt 2023
19:30
Folehaven 2
1
HIK 7
5
914331
on18-10 2023
20:15 Valby Idrætspark
UHT
18. okt 2023
20:15
Valby 3
KFUM 4
UHT
914330
22-10 2023
10:00
Oversidder
Vanløse Idrætspark
22. okt 2023
10:00
Vanløse IF 6
Oversidder
914329
22-10 2023
12:00 Jens Jessens Vej
2
-
5
22. okt 2023
12:00
FA 2000 14
2
AB Tårnby 3
5
914332
22-10 2023
15:00 Vigerslevparken
2
-
2
22. okt 2023
15:00
Folehaven 2
2
Jægersborg 5
2
914333
22-10 2023
16:00 HIK
5
-
3
22. okt 2023
16:00
HIK 7
5
B.93 10
3
914327
22-10 2023
16:00 Fælledparken
5
-
4
22. okt 2023
16:00
Østerbro IF 9
5
FC Ryparken 3
4
914253
to26-10 2023
20:15 Jens Jessens Vej
1
-
12
26. okt 2023
20:15
FA 2000 14
1
HIK 7
12
914334
to26-10 2023
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
26. okt 2023
20:30
B.93 10
1
Østerbro IF 9
2
914446
fr27-10 2023
20:00
Oversidder
27. okt 2023
20:00
Oversidder
FA 2000 14
915786
28-10 2023
16:00 Gentofte Sportspark Vest
5
-
4
28. okt 2023
16:00
Jægersborg 5
5
Valby 3
4
915785
29-10 2023
10:00 Emdrupparken
HHT
29. okt 2023
10:00
KFUM 4
Vanløse IF 6
HHT
915788
29-10 2023
10:00 Tårnby Stadion
3
-
3
29. okt 2023
10:00
AB Tårnby 3
3
HIK 7
3
915787
29-10 2023
14:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
29. okt 2023
14:00
FC Ryparken 3
0
Folehaven 2
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning: 
De 8 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 

a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Log ind