Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr
19:00
Hekla 2
KB 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Vanløse
4
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Oversidder
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Dragør
2
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
KB 2
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
FB
0
Hekla 2
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Skovshoved IF
6
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
B 1903 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:00
Hekla 2
3
B 1903 2
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
KB 2
6
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Hellas
1
Dragør
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Vanløse
1
FB
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Oversidder
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Dragør
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Nørrebro United
0
Hellas
5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Skovshoved IF
11
Hekla 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
FB
0
KB 2
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
B 1903 2
4
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Hekla 2
2
Dragør
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Oversidder
Hellas
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
FB
5
Nørrebro United
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
KB 2
4
B 1903 2
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Vanløse
1
Skovshoved IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Nørrebro United
Dragør
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Hellas
Hekla 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Dragør
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nørrebro United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1903 2
FB
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Skovshoved IF
KB 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
KB 2
Dragør
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Hekla 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Vanløse
Hellas
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B 1903 2
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hellas
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Dragør
FB
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hekla 2
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
Vanløse
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Skovshoved IF
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hellas
KB 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
B 1903 2
Dragør
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
FB
Hellas
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
KB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Nørrebro United
Skovshoved IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Vanløse
Hekla 2
|