U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767356
07-04 2024
16:00 Skovshoved I P
7
-
4
07. apr
16:00
Skovshoved IF
7
Østerbro IF 3
4
767357
ma08-04 2024
18:00
CIK
Sundby Idrætspark
0
-
10
08. apr
18:00
Fremad Amager 2
0
CIK
10
767355
13-04 2024
10:00
Oversidder
13. apr
10:00
Oversidder
KB 4
767353
13-04 2024
12:30 B1903
0
-
2
13. apr
12:30
B 1903 2
0
Stefan
2
767354
13-04 2024
14:00 Tårnby Stadion
2
-
2
13. apr
14:00
AB Tårnby 2
2
Fremad Valby
2
767359
ti16-04 2024
17:00 Rådvadsvej
6
-
1
16. apr
17:00
Stefan
6
Skovshoved IF
1
767408
20-04 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
5
20. apr
10:00
KB 4
8
AB Tårnby 2
5
767360
20-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
5
-
1
20. apr
12:00
Fremad Valby
5
B 1903 2
1
767358
21-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
21. apr
10:45
Østerbro IF 3
0
Fremad Amager 2
2
767409
21-04 2024
11:50
CIK
Oversidder
Holmens IA
21. apr
11:50
CIK
Oversidder
767422
21-04 2024
12:00 Skovshoved I P
4
-
2
21. apr
12:00
Skovshoved IF
4
Fremad Valby
2
767430
ma22-04 2024
18:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
22. apr
18:00
Fremad Amager 2
Oversidder
767412
27-04 2024
10:00
CIK
Tårnby Stadion
1
-
4
27. apr
10:00
AB Tårnby 2
1
CIK
4
767433
27-04 2024
13:15 Valby Idrætspark
2
-
1
27. apr
13:15
Fremad Valby
2
Østerbro IF 3
1
767410
28-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
28. apr
10:45
Østerbro IF 3
2
Stefan
2
767411
28-04 2024
12:00 B1903
1
-
2
28. apr
12:00
B 1903 2
1
KB 4
2
767432
ti30-04 2024
17:00 Rådvadsvej
7
-
0
30. apr
17:00
Stefan
7
Fremad Amager 2
0
769469
04-05 2024
12:00
CIK
Skovshoved I P
2
-
5
04. maj
12:00
Skovshoved IF
2
CIK
5
767541
04-05 2024
13:30
Oversidder
04. maj
13:30
Oversidder
AB Tårnby 2
769464
05-05 2024
11:50
CIK
Holmens IA
3
-
3
05. maj
11:50
CIK
3
B 1903 2
3
769470
ma06-05 2024
18:00 Sundby Idrætspark
1
-
5
06. maj
18:00
Fremad Amager 2
1
AB Tårnby 2
5
769465
ti07-05 2024
16:45 Fælledparken
1
-
4
07. maj
16:45
Østerbro IF 3
1
KB 4
4
769468
ti07-05 2024
17:00 Rådvadsvej
2
-
3
07. maj
17:00
Stefan
2
Fremad Valby
3
769466
11-05 2024
14:00
Oversidder
B1903
11. maj
14:00
B 1903 2
Oversidder
951128
ti14-05 2024
17:50
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
14. maj
17:50
CIK
5
Østerbro IF 3
2
772483
18-05 2024
12:00 Tårnby Stadion
4
-
7
18. maj
12:00
AB Tårnby 2
4
B 1903 2
7
881802
18-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
1
18. maj
12:00
Fremad Valby
4
Fremad Amager 2
1
951080
18-05 2024
14:00
Oversidder
18. maj
14:00
Oversidder
Skovshoved IF
952598
ma20-05 2024
16:00 Skovshoved I P
5
-
3
20. maj
16:00
Skovshoved IF
5
AB Tårnby 2
3
951130
ti21-05 2024
17:00
CIK
Rådvadsvej
2
-
5
21. maj
17:00
Stefan
2
CIK
5
951133
25-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
5
-
0
25. maj
12:00
Fremad Valby
5
KB 4
0
952600
25-05 2024
12:00 Sundby Idrætspark
2
-
1
25. maj
12:00
Fremad Amager 2
2
B 1903 2
1
951129
25-05 2024
15:30
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg
25. maj
15:30
Østerbro IF 3
Oversidder
952604
ma27-05 2024
18:00 Sundby Idrætspark
27. maj
18:00
Fremad Amager 2
KB 4
952603
ma27-05 2024
22:00
Oversidder
27. maj
22:00
Oversidder
Stefan
952601
on29-05 2024
18:50 B1903
29. maj
18:50
B 1903 2
Skovshoved IF
952602
01-06 2024
10:00 Tårnby Stadion
01. jun
10:00
AB Tårnby 2
Østerbro IF 3
952605
02-06 2024
11:30
CIK
Holmens IA
02. jun
11:30
CIK
Fremad Valby
952612
02-06 2024
12:00 Skovshoved I P
02. jun
12:00
Skovshoved IF
Fremad Amager 2
951081
02-06 2024
16:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
02. jun
16:00
KB 4
Stefan
952614
fr07-06 2024
17:45
CIK
Kunst, KB, P. Bangs Vej
07. jun
17:45
KB 4
CIK
952610
08-06 2024
10:00 Rådvadsvej
08. jun
10:00
Stefan
AB Tårnby 2
952606
08-06 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
08. jun
10:45
Østerbro IF 3
B 1903 2
767922
09-06 2024
10:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
09. jun
10:00
KB 4
Skovshoved IF
952611
09-06 2024
10:00
Oversidder
Valby Idrætspark
09. jun
10:00
Fremad Valby
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind