M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
145460
ti02-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
02. apr
18:00
Sønderbro Fight
1
Hellas (2)
1
145462
ti02-04 2024
20:00 Kulbaneparken
4
-
4
02. apr
20:00
Hellas
4
Skjold
4
145459
ti02-04 2024
21:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
02. apr
21:15
Sundby Bk.
0
Union
3
145457
on03-04 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
10
-
3
03. apr
20:15
Vestia
10
Nørrebro BK
3
145461
on03-04 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
1
-
5
03. apr
20:15
Gentofte FK
1
Brønshøj BK
5
145458
to04-04 2024
20:45
HB
Ryparken Idrætsanlæg
3
-
7
04. apr
20:45
HB
3
Skovshoved IF
7
145467
ma08-04 2024
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
6
08. apr
19:00
Skjold
5
Vestia
6
145464
ti09-04 2024
20:00
HB
Genforeningspladsen
4
-
1
09. apr
20:00
Union
4
HB
1
145465
ti09-04 2024
20:30 Skovshoved I P
4
-
2
09. apr
20:30
Skovshoved IF
4
Sønderbro Fight
2
145468
to11-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
11. apr
19:30
Nørrebro BK
2
Sundby Bk.
2
145463
to11-04 2024
20:00 Tingbjerg Idrætspark
10
-
1
11. apr
20:00
Brønshøj BK
10
Hellas
1
145471
ma15-04 2024
18:00
HB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
15. apr
18:00
Sønderbro Fight
5
HB
2
145474
ma15-04 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
15. apr
20:15
Sundby Bk.
4
Skjold
3
145469
on17-04 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
17. apr
20:15
Gentofte FK
Skovshoved IF
145473
on17-04 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
17. apr
20:15
Vestia
Brønshøj BK
145470
to18-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
18. apr
19:30
Nørrebro BK
Union
145475
21-04 2024
17:00 Skovshoved I P
UHT
21. apr
17:00
Skovshoved IF
Hellas
UHT
145476
ma22-04 2024
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
22. apr
19:00
Skjold
Nørrebro BK
145478
ma22-04 2024
19:15
HB
Fælledparken
22. apr
19:15
HB
Gentofte FK
145477
ti23-04 2024
20:00 Genforeningspladsen
23. apr
20:00
Union
Sønderbro Fight
145479
to25-04 2024
19:00 Engdraget
25. apr
19:00
Hellas (2)
Vestia
145480
to25-04 2024
20:15 Tingbjerg Idrætspark
25. apr
20:15
Brønshøj BK
Sundby Bk.
145567
ma29-04 2024
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
29. apr
19:00
Skjold
Union
145568
ma29-04 2024
19:00
HB
Engdraget
29. apr
19:00
Hellas
HB
145569
ma29-04 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
29. apr
20:15
Sundby Bk.
Hellas (2)
145565
on01-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
01. maj
20:15
Vestia
Skovshoved IF
145570
on01-05 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
01. maj
20:15
Gentofte FK
Sønderbro Fight
145571
to02-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
02. maj
19:30
Nørrebro BK
Brønshøj BK
145572
ma06-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
06. maj
18:00
Sønderbro Fight
Hellas
145576
ma06-05 2024
18:00
HB
Fælledparken
06. maj
18:00
HB
Vestia
145574
ti07-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
07. maj
20:00
Union
Gentofte FK
145573
on08-05 2024
19:00 Engdraget
08. maj
19:00
Hellas (2)
Nørrebro BK
145575
to09-05 2024
20:00 Tingbjerg Idrætspark
09. maj
20:00
Brønshøj BK
Skjold
145577
12-05 2024
16:00 Skovshoved I P
12. maj
16:00
Skovshoved IF
Sundby Bk.
145583
ma13-05 2024
19:15 Engdraget
13. maj
19:15
Hellas
Gentofte FK
145581
ti14-05 2024
19:30 Engdraget
14. maj
19:30
Hellas (2)
Skjold
145580
ti14-05 2024
20:15
HB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
14. maj
20:15
Sundby Bk.
HB
145582
on15-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
15. maj
20:15
Vestia
Sønderbro Fight
145578
to16-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
16. maj
19:30
Nørrebro BK
Skovshoved IF
145579
to16-05 2024
20:15 Tingbjerg Idrætspark
16. maj
20:15
Brønshøj BK
Union
145585
ma20-05 2024
19:15
HB
Fælledparken
20. maj
19:15
HB
Nørrebro BK
145584
ti21-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
21. maj
20:00
Union
Hellas
145589
on22-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
22. maj
18:00
Sønderbro Fight
Sundby Bk.
145588
on22-05 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
22. maj
20:15
Gentofte FK
Vestia
145586
to23-05 2024
19:15 Engdraget
23. maj
19:15
Hellas (2)
Brønshøj BK
145587
to23-05 2024
20:15 Skovshoved I P
23. maj
20:15
Skovshoved IF
Skjold
145593
ma27-05 2024
19:00
HB
Ryparken Idrætsanlæg
27. maj
19:00
Skjold
HB
145598
ma27-05 2024
19:00 Engdraget
27. maj
19:00
Hellas (2)
Skovshoved IF
145595
ma27-05 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
27. maj
20:15
Sundby Bk.
Gentofte FK
145590
on29-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
29. maj
20:15
Vestia
Hellas
145592
to30-05 2024
19:15 Engdraget
30. maj
19:15
Hellas (2)
Union
145594
to30-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
30. maj
19:30
Nørrebro BK
Sønderbro Fight
145591
to30-05 2024
20:00 Tingbjerg Idrætspark
30. maj
20:00
Brønshøj BK
Skovshoved IF
145599
ma03-06 2024
18:00
HB
Fælledparken
03. jun
18:00
HB
Brønshøj BK
145600
ma03-06 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
03. jun
19:00
Sønderbro Fight
Skjold
145601
ma03-06 2024
19:15 Engdraget
03. jun
19:15
Hellas
Sundby Bk.
145596
on05-06 2024
20:15 Gentofte Sportspark Vest
05. jun
20:15
Gentofte FK
Nørrebro BK
145597
on05-06 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
05. jun
20:15
Vestia
Union
145606
ma10-06 2024
19:00 Ryparken Idrætsanlæg
10. jun
19:00
Skjold
Gentofte FK
145604
ma10-06 2024
19:15
HB
Engdraget
10. jun
19:15
Hellas (2)
HB
145605
ma10-06 2024
20:15 Tingbjerg Idrætspark
10. jun
20:15
Brønshøj BK
Sønderbro Fight
145607
ma10-06 2024
20:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
10. jun
20:15
Sundby Bk.
Vestia
145603
ti11-06 2024
20:00 Genforeningspladsen
11. jun
20:00
Union
Skovshoved IF
145466
on12-06 2024
19:00 Engdraget
12. jun
19:00
Hellas (2)
Gentofte FK
145602
to13-06 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
13. jun
19:30
Nørrebro BK
Hellas
145472
15-06 2024
11:00 Engdraget
15. jun
11:00
Hellas
Hellas (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind