M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
362503
ti09-04 2024
20:00 Rødovre Stadion Kunst
1
-
3
09. apr
20:00
Rødovre
1
B 1960
3
362501
fr12-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
12. apr
18:00
Sundby KFUM
1
Sønderbro Fight
0
362502
13-04 2024
10:00 Emdrupparken
UHT
13. apr
10:00
KFUM
Dragør BK
UHT
362505
13-04 2024
11:00
Oversidder
13. apr
11:00
Oversidder
Vanløse
362508
ma15-04 2024
19:00 Dragør Bk
HHT
15. apr
19:00
Dragør BK
Sundby KFUM
HHT
362506
ma15-04 2024
20:30
Oversidder
Avedøre Stadion Kunstgræs
15. apr
20:30
Hvidovre IF
Oversidder
362803
ti16-04 2024
18:30 Grønnemosen
1
-
8
16. apr
18:30
B 1960
1
KFUM
8
362507
on17-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
17. apr
18:00
Sønderbro Fight
0
Fr.holm Sydhavnen
1
362831
on17-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
5
-
2
17. apr
20:45
Vanløse
5
Rødovre
2
363468
ma22-04 2024
20:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
5
22. apr
20:30
Hvidovre IF
3
Sønderbro Fight
5
380098
on24-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
8
-
2
24. apr
20:30
Fr.holm Sydhavnen
8
Dragør BK
2
380097
27-04 2024
10:00 Emdrupparken
4
-
2
27. apr
10:00
KFUM
4
Vanløse
2
380099
27-04 2024
11:00
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Rødovre
380131
ma29-04 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
9
-
1
29. apr
20:45
Vanløse
9
Sundby KFUM
1
380127
ma29-04 2024
22:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
29. apr
22:00
Sønderbro Fight
Oversidder
380129
ti30-04 2024
19:00 Rødovre Stadion
6
-
2
30. apr
19:00
Rødovre
6
KFUM
2
380130
to02-05 2024
18:30 Grønnemosen
2
-
5
02. maj
18:30
B 1960
2
Fr.holm Sydhavnen
5
380132
ma06-05 2024
20:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT
06. maj
20:30
Hvidovre IF
B 1960
UHT
380133
on08-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
08. maj
19:00
Sundby KFUM
2
Rødovre
3
380134
on08-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
08. maj
19:15
Sønderbro Fight
Dragør BK
UHT
380135
on08-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
7
-
1
08. maj
20:30
Fr.holm Sydhavnen
7
Vanløse
1
383403
11-05 2024
11:00
Oversidder
11. maj
11:00
Oversidder
KFUM
383435
ma13-05 2024
22:00
Oversidder
Dragør Bk
HHT
13. maj
22:00
Dragør BK
Oversidder
HHT
383437
ti14-05 2024
18:30 Grønnemosen
0
-
9
14. maj
18:30
B 1960
0
Sønderbro Fight
9
383436
ti14-05 2024
19:00 Rødovre Stadion
4
-
2
14. maj
19:00
Rødovre
4
Fr.holm Sydhavnen
2
383438
to16-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
8
-
1
16. maj
20:45
Vanløse
8
Hvidovre IF
1
383434
fr17-05 2024
17:30 Emdrupparken
4
-
0
17. maj
17:30
KFUM
4
Sundby KFUM
0
383439
ma20-05 2024
20:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
20. maj
20:30
Hvidovre IF
1
Rødovre
1
383441
ti21-05 2024
19:00 Dragør Bk
HHT
21. maj
19:00
Dragør BK
B 1960
HHT
383440
on22-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
22. maj
19:15
Sønderbro Fight
7
Vanløse
1
385700
to23-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
8
23. maj
19:00
Sundby KFUM
0
Fr.holm Sydhavnen
8
385699
25-05 2024
11:00
Oversidder
25. maj
11:00
Oversidder
Sundby KFUM
385698
ma27-05 2024
19:30 Emdrupparken
1
-
3
27. maj
19:30
KFUM
1
Fr.holm Sydhavnen
3
385704
ma27-05 2024
20:45 Vanløse Idrætspark
UHT
27. maj
20:45
Vanløse
Dragør BK
UHT
380096
ti28-05 2024
17:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
28. maj
17:30
Sundby KFUM
5
B 1960
2
385702
ti28-05 2024
19:00 Rødovre Stadion
3
-
7
28. maj
19:00
Rødovre
3
Sønderbro Fight
7
380128
on29-05 2024
20:30 Dragør Bk
HHT
29. maj
20:30
Dragør BK
Hvidovre IF
HHT
385701
01-06 2024
10:00 Emdrupparken
01. jun
10:00
KFUM
Hvidovre IF
385703
01-06 2024
11:00
Oversidder
01. jun
11:00
Oversidder
B 1960
386158
ma03-06 2024
19:00 Dragør Bk
HHT
03. jun
19:00
Dragør BK
Rødovre
HHT
385705
ma03-06 2024
20:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
03. jun
20:30
Hvidovre IF
Sundby KFUM
386159
ma03-06 2024
22:00
Oversidder
Valby Idrætspark
03. jun
22:00
Fr.holm Sydhavnen
Oversidder
386161
ti04-06 2024
18:30 Grønnemosen
04. jun
18:30
B 1960
Vanløse
386157
on05-06 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
05. jun
18:00
Sønderbro Fight
KFUM
362504
on05-06 2024
19:15 Valby Idrætspark
05. jun
19:15
Fr.holm Sydhavnen
Hvidovre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind