M+32 2 7:7 - Dommerløs, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
145345
ti09-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
UHT
09. apr
19:30
Dankurd IF
Vestia
UHT
145346
ti09-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
1
-
2
09. apr
19:30
Vesterbro Alliancen
1
ØKF
2
145347
to11-04 2024
20:30
HIK
HIK
7
-
5
11. apr
20:30
HIK
7
PI Fodbold
5
145348
13-04 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
13. apr
11:00
Sønderbro Fight
1
Giovani Hajduk
0
145349
ma15-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
8
-
4
15. apr
19:15
PI Fodbold
8
Sønderbro Fight
4
145350
ma15-04 2024
20:30
HIK
Valby Idrætspark
5
-
0
15. apr
20:30
BK 10
5
HIK
0
145353
on17-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
17. apr
19:30
Giovani Hajduk
Vesterbro Alliancen
145351
to18-04 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
18. apr
20:15
Vestia
Beatum
145352
20-04 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
16:00
ØKF
Dankurd IF
145356
ma22-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
22. apr
19:15
Dankurd IF
Giovani Hajduk
145355
ti23-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
23. apr
18:00
Beatum
ØKF
145354
ti23-04 2024
20:45 Valby Idrætspark
23. apr
20:45
PI Fodbold
BK 10
145358
to25-04 2024
18:45 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. apr
18:45
Sønderbro Fight
Vesterbro Alliancen
145357
to25-04 2024
20:30
HIK
HIK
25. apr
20:30
HIK
Vestia
145361
ma29-04 2024
17:00 Valby Idrætspark
29. apr
17:00
Vesterbro Alliancen
Dankurd IF
145359
ma29-04 2024
20:30 Valby Idrætspark
29. apr
20:30
BK 10
Sønderbro Fight
145363
on01-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
01. maj
19:30
Giovani Hajduk
Beatum
145362
to02-05 2024
18:30
HIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
02. maj
18:30
ØKF
HIK
145360
to02-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
02. maj
20:15
Vestia
PI Fodbold
145344
05-05 2024
11:00 Valby Idrætspark
05. maj
11:00
Beatum
BK 10
145364
ti07-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
07. maj
18:00
PI Fodbold
ØKF
145367
ti07-05 2024
20:30
HIK
HIK
07. maj
20:30
HIK
Giovani Hajduk
145368
on08-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
08. maj
18:00
Sønderbro Fight
Dankurd IF
145366
on08-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
08. maj
19:15
BK 10
Vestia
145365
12-05 2024
14:00 Valby Idrætspark
12. maj
14:00
Beatum
Vesterbro Alliancen
145371
ma13-05 2024
19:15
HIK
Valby Idrætspark
13. maj
19:15
Vesterbro Alliancen
HIK
145369
ti14-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
14. maj
20:45
Dankurd IF
Beatum
145373
on15-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
15. maj
19:30
Giovani Hajduk
PI Fodbold
145372
to16-05 2024
18:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. maj
18:30
ØKF
BK 10
145370
to16-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
16. maj
20:15
Vestia
Sønderbro Fight
145374
ti21-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
21. maj
18:00
PI Fodbold
Vesterbro Alliancen
145375
on22-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
22. maj
20:30
BK 10
Giovani Hajduk
145378
to23-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. maj
18:00
Sønderbro Fight
Beatum
145376
to23-05 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
23. maj
20:15
Vestia
ØKF
145377
to23-05 2024
20:30
HIK
HIK
23. maj
20:30
HIK
Dankurd IF
145380
ma27-05 2024
19:15 Valby Idrætspark
27. maj
19:15
Dankurd IF
PI Fodbold
145381
ma27-05 2024
20:30 Valby Idrætspark
27. maj
20:30
Vesterbro Alliancen
BK 10
145384
on29-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
29. maj
19:30
Giovani Hajduk
Vestia
145383
to30-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
30. maj
18:00
Sønderbro Fight
ØKF
145379
to30-05 2024
20:00
HIK
Valby Idrætspark
30. maj
20:00
Beatum
HIK
145385
ma03-06 2024
18:00 Valby Idrætspark
03. jun
18:00
PI Fodbold
Beatum
145386
ma03-06 2024
19:15 Valby Idrætspark
03. jun
19:15
BK 10
Dankurd IF
145389
to06-06 2024
18:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
06. jun
18:30
ØKF
Giovani Hajduk
145387
to06-06 2024
20:15 Bavnehøj Idrætsanlæg
06. jun
20:15
Vestia
Vesterbro Alliancen
145388
to06-06 2024
20:30
HIK
HIK
06. jun
20:30
HIK
Sønderbro Fight
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind