M+32 2 - 2023, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
115755
ti11-04 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Fodbold Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
1
-
5
11. apr 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Helsinge Fodbold
5
Runde 1
115751
ti11-04 2023
18:30 Frem Hellebæk Vapnagård FK 72 Nordkysthallen
5
-
1
11. apr 2023
18:30
Frem Hellebæk
5
Vapnagård FK 72
1
Runde 1
115753
ti11-04 2023
19:00 Humlebæk BK Kvistgård IF Humlebæk Stadion
1
-
0
11. apr 2023
19:00
Humlebæk BK
1
Kvistgård IF
0
Runde 1
115752
on12-04 2023
18:45 Melby-Liseleje IF Brødeskov IF Melby Stadion
1
-
2
12. apr 2023
18:45
Melby-Liseleje IF
1
Brødeskov IF
2
Runde 1
115754
on12-04 2023
20:15 Lynge-Uggeløse IF Annisse IF Lynge Indendørs Hal 1+2
2
-
1
12. apr 2023
20:15
Lynge-Uggeløse IF
2
Annisse IF
1
Runde 2
115757
ma17-04 2023
18:45 Vapnagård FK 72 Lynge-Uggeløse IF Helsingør Idrætspark
0
-
3
17. apr 2023
18:45
Vapnagård FK 72
0
Lynge-Uggeløse IF
3
Runde 2
115756
ma17-04 2023
19:30 Annisse IF Frederiksværk Fodbold Klub Gribskovhallen Kunstgræs
1
-
2
17. apr 2023
19:30
Annisse IF
1
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Runde 2
115758
ti18-04 2023
20:00 Brødeskov IF Frem Hellebæk Brødeskov Stadion Kunst
1
-
1
18. apr 2023
20:00
Brødeskov IF
1
Frem Hellebæk
1
Runde 2
115759
on19-04 2023
18:30 Kvistgård IF Melby-Liseleje IF Kvistgård Idrætsanlæg
2
-
3
19. apr 2023
18:30
Kvistgård IF
2
Melby-Liseleje IF
3
Runde 2
115760
on19-04 2023
19:00 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
0
-
3
19. apr 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Humlebæk BK
3
Runde 3
115763
ma24-04 2023
18:15 Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Melby Stadion
5
-
1
24. apr 2023
18:15
Melby-Liseleje IF
5
Helsinge Fodbold
1
Runde 3
115765
ma24-04 2023
19:00 Frederiksværk Fodbold Klub Humlebæk BK Frederiksværk Stadion
0
-
4
24. apr 2023
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Humlebæk BK
4
Runde 3
115761
ma24-04 2023
19:00 Annisse IF Vapnagård FK 72 Annisse Stadion
2
-
0
24. apr 2023
19:00
Annisse IF
2
Vapnagård FK 72
0
Runde 3
115762
ma24-04 2023
19:00 Frem Hellebæk Kvistgård IF Nordkysthallen
2
-
2
24. apr 2023
19:00
Frem Hellebæk
2
Kvistgård IF
2
Runde 3
115764
on26-04 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Brødeskov IF Lynge Idrætsanlæg
2
-
6
26. apr 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Brødeskov IF
6
Runde 4
115768
ma01-05 2023
19:00 Humlebæk BK Melby-Liseleje IF Humlebæk Stadion
0
-
1
01. maj 2023
19:00
Humlebæk BK
0
Melby-Liseleje IF
1
Runde 4
115769
ma01-05 2023
19:00 Kvistgård IF Lynge-Uggeløse IF Kvistgård Idrætsanlæg
5
-
2
01. maj 2023
19:00
Kvistgård IF
5
Lynge-Uggeløse IF
2
Runde 4
115767
ti02-05 2023
20:00 Brødeskov IF Annisse IF Brødeskov Stadion Kunst
7
-
0
02. maj 2023
20:00
Brødeskov IF
7
Annisse IF
0
Runde 4
115770
on03-05 2023
19:00 Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
2
-
4
03. maj 2023
19:00
Helsinge Fodbold
2
Frem Hellebæk
4
Runde 4
115766
to04-05 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
3
-
1
04. maj 2023
19:00
Vapnagård FK 72
3
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Runde 5
115775
ma08-05 2023
18:00 Frederiksværk Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion
2
-
2
08. maj 2023
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Melby-Liseleje IF
2
Runde 5
115771
ma08-05 2023
19:00 Annisse IF Kvistgård IF Annisse Stadion
2
-
6
08. maj 2023
19:00
Annisse IF
2
Kvistgård IF
6
Runde 5
115772
ti09-05 2023
19:00 Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen
1
-
2
09. maj 2023
19:00
Frem Hellebæk
1
Humlebæk BK
2
Runde 5
115774
on10-05 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lynge Idrætsanlæg
3
-
3
10. maj 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Helsinge Fodbold
3
Runde 6
115776
ma15-05 2023
19:00 Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk Melby Stadion
2
-
2
15. maj 2023
19:00
Melby-Liseleje IF
2
Frem Hellebæk
2
Runde 6
115778
ma15-05 2023
19:00 Humlebæk BK Lynge-Uggeløse IF Humlebæk Stadion
UHT
15. maj 2023
19:00
Humlebæk BK
Lynge-Uggeløse IF
UHT
Runde 6
115779
ma15-05 2023
19:00 Kvistgård IF Vapnagård FK 72 Kvistgård Idrætsanlæg
2
-
2
15. maj 2023
19:00
Kvistgård IF
2
Vapnagård FK 72
2
Runde 6
115777
ti16-05 2023
20:00 Brødeskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
UHT
16. maj 2023
20:00
Brødeskov IF
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
Runde 7
115785
ma22-05 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Frem Hellebæk Frederiksværk Stadion
0
-
6
22. maj 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Frem Hellebæk
6
Runde 7
115781
ma22-05 2023
19:00 Annisse IF Humlebæk BK Annisse Stadion
1
-
0
22. maj 2023
19:00
Annisse IF
1
Humlebæk BK
0
Runde 7
115782
ma22-05 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Helsinge Fodbold Helsingør Idrætspark
6
-
3
22. maj 2023
19:00
Vapnagård FK 72
6
Helsinge Fodbold
3
Runde 7
115783
ti23-05 2023
20:00 Brødeskov IF Kvistgård IF Brødeskov Stadion Kunst
4
-
1
23. maj 2023
20:00
Brødeskov IF
4
Kvistgård IF
1
Runde 7
115784
on24-05 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lynge Idrætsanlæg
2
-
1
24. maj 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Melby-Liseleje IF
1
Runde 8
115786
ti30-05 2023
19:00 Frem Hellebæk Lynge-Uggeløse IF Nordkysthallen
1
-
3
30. maj 2023
19:00
Frem Hellebæk
1
Lynge-Uggeløse IF
3
Runde 8
115792
ti30-05 2023
19:00 Humlebæk BK Vapnagård FK 72 Humlebæk Stadion
UHT
30. maj 2023
19:00
Humlebæk BK
Vapnagård FK 72
UHT
Runde 8
115793
ti30-05 2023
19:00 Frederiksværk Fodbold Klub Kvistgård IF Frederiksværk Stadion
0
-
2
30. maj 2023
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Kvistgård IF
2
Runde 8
115791
on31-05 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Annisse IF Melby Stadion
2
-
2
31. maj 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
2
Annisse IF
2
Runde 8
115795
on31-05 2023
19:00 Helsinge Fodbold Brødeskov IF Helsinge Stadion
1
-
3
31. maj 2023
19:00
Helsinge Fodbold
1
Brødeskov IF
3
Runde 9
115796
ma05-06 2023
19:00 Annisse IF Frem Hellebæk Annisse Stadion
UHT
05. jun 2023
19:00
Annisse IF
Frem Hellebæk
UHT
Runde 9
115797
ma05-06 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark
4
-
3
05. jun 2023
19:00
Vapnagård FK 72
4
Melby-Liseleje IF
3
Runde 9
115800
ma05-06 2023
19:00 Kvistgård IF Helsinge Fodbold Kvistgård Idrætsanlæg
5
-
0
05. jun 2023
19:00
Kvistgård IF
5
Helsinge Fodbold
0
Runde 9
115798
ti06-06 2023
20:00 Brødeskov IF Humlebæk BK Brødeskov Stadion Kunst
1
-
0
06. jun 2023
20:00
Brødeskov IF
1
Humlebæk BK
0
Runde 9
115799
on07-06 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk Fodbold Klub Lynge Idrætsanlæg
5
-
1
07. jun 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
5
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Runde 10
115801
ma12-06 2023
19:00 Annisse IF Lynge-Uggeløse IF Annisse Stadion
1
-
3
12. jun 2023
19:00
Annisse IF
1
Lynge-Uggeløse IF
3
Runde 10
115802
ma12-06 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Frem Hellebæk Helsingør Idrætspark
3
-
4
12. jun 2023
19:00
Vapnagård FK 72
3
Frem Hellebæk
4
Runde 10
115804
ma12-06 2023
19:00 Kvistgård IF Humlebæk BK Kvistgård Idrætsanlæg
1
-
1
12. jun 2023
19:00
Kvistgård IF
1
Humlebæk BK
1
Runde 10
115803
ti13-06 2023
20:00 Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion Kunst
7
-
0
13. jun 2023
20:00
Brødeskov IF
7
Melby-Liseleje IF
0
Runde 10
115805
on14-06 2023
19:00 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Stadion
UHT
14. jun 2023
19:00
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
Runde 11
115813
ma19-06 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Annisse IF Frederiksværk Stadion
1
-
1
19. jun 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Annisse IF
1
Runde 11
115807
ma19-06 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Kvistgård IF Melby Stadion
2
-
1
19. jun 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
2
Kvistgård IF
1
Runde 11
115808
ma19-06 2023
19:00 Humlebæk BK Helsinge Fodbold Humlebæk Stadion
4
-
0
19. jun 2023
19:00
Humlebæk BK
4
Helsinge Fodbold
0
Runde 11
115806
ma19-06 2023
19:00 Frem Hellebæk Brødeskov IF Nordkysthallen
1
-
1
19. jun 2023
19:00
Frem Hellebæk
1
Brødeskov IF
1
Runde 11
115811
on21-06 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Vapnagård FK 72 Lynge Idrætsanlæg
6
-
1
21. jun 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
6
Vapnagård FK 72
1
Runde 6
115780
to22-06 2023
19:00 Helsinge Fodbold Annisse IF Helsinge Stadion
2
-
2
22. jun 2023
19:00
Helsinge Fodbold
2
Annisse IF
2
Runde 12
115817
ma14-08 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Annisse IF Helsingør Idrætspark
0
-
0
14. aug 2023
19:00
Vapnagård FK 72
0
Annisse IF
0
Runde 12
115821
ma14-08 2023
19:00 Humlebæk BK Frederiksværk Fodbold Klub Humlebæk Stadion
4
-
0
14. aug 2023
19:00
Humlebæk BK
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Runde 12
115820
ti15-08 2023
20:00 Brødeskov IF Lynge-Uggeløse IF Brødeskov Stadion Kunst
UHT
15. aug 2023
20:00
Brødeskov IF
Lynge-Uggeløse IF
UHT
Runde 12
115823
on16-08 2023
19:00 Helsinge Fodbold Melby-Liseleje IF Helsinge Stadion
4
-
4
16. aug 2023
19:00
Helsinge Fodbold
4
Melby-Liseleje IF
4
Runde 13
115826
ma21-08 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Humlebæk BK Melby Stadion
1
-
2
21. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
1
Humlebæk BK
2
Runde 13
115828
ma21-08 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Vapnagård FK 72 Frederiksværk Stadion
0
-
5
21. aug 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Vapnagård FK 72
5
Runde 13
115824
ma21-08 2023
18:45 Annisse IF Brødeskov IF Annisse Stadion
0
-
3
21. aug 2023
18:45
Annisse IF
0
Brødeskov IF
3
Runde 13
115825
ma21-08 2023
18:45 Frem Hellebæk Helsinge Fodbold Nordkysthallen
4
-
1
21. aug 2023
18:45
Frem Hellebæk
4
Helsinge Fodbold
1
Runde 13
115827
on23-08 2023
19:00 Lynge-Uggeløse IF Kvistgård IF Lynge Idrætsanlæg
3
-
3
23. aug 2023
19:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Kvistgård IF
3
Runde 14
115829
ma28-08 2023
18:30 Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion
4
-
3
28. aug 2023
18:30
Melby-Liseleje IF
4
Frederiksværk Fodbold Klub
3
Runde 14
115832
ma28-08 2023
18:30 Kvistgård IF Annisse IF Kvistgård Idrætsanlæg
0
-
2
28. aug 2023
18:30
Kvistgård IF
0
Annisse IF
2
Runde 14
115831
ma28-08 2023
19:00 Humlebæk BK Frem Hellebæk Humlebæk Stadion
1
-
2
28. aug 2023
19:00
Humlebæk BK
1
Frem Hellebæk
2
Runde 14
115830
ti29-08 2023
20:00 Brødeskov IF Vapnagård FK 72 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
1
29. aug 2023
20:00
Brødeskov IF
3
Vapnagård FK 72
1
Runde 15
115834
ma04-09 2023
18:15 Annisse IF Helsinge Fodbold Annisse Stadion
2
-
1
04. sep 2023
18:15
Annisse IF
2
Helsinge Fodbold
1
Runde 15
115835
ma04-09 2023
18:15 Frem Hellebæk Melby-Liseleje IF Nordkysthallen
4
-
3
04. sep 2023
18:15
Frem Hellebæk
4
Melby-Liseleje IF
3
Runde 15
115836
ma04-09 2023
18:15 Vapnagård FK 72 Kvistgård IF Helsingør Idrætspark
1
-
3
04. sep 2023
18:15
Vapnagård FK 72
1
Kvistgård IF
3
Runde 15
115838
ma04-09 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov IF Frederiksværk Stadion
1
-
3
04. sep 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Brødeskov IF
3
Runde 15
115837
on06-09 2023
18:30 Lynge-Uggeløse IF Humlebæk BK Lynge Idrætsanlæg
2
-
0
06. sep 2023
18:30
Lynge-Uggeløse IF
2
Humlebæk BK
0
Runde 16
115839
ma11-09 2023
18:00 Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub Nordkysthallen
UHT
11. sep 2023
18:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
Runde 16
115840
ma11-09 2023
18:00 Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Melby Stadion
UHT
11. sep 2023
18:00
Melby-Liseleje IF
Lynge-Uggeløse IF
UHT
Runde 16
115843
ma11-09 2023
18:00 Kvistgård IF Brødeskov IF Kvistgård Idrætsanlæg
0
-
0
11. sep 2023
18:00
Kvistgård IF
0
Brødeskov IF
0
Runde 16
115842
ma11-09 2023
19:00 Humlebæk BK Annisse IF Humlebæk Stadion
3
-
1
11. sep 2023
19:00
Humlebæk BK
3
Annisse IF
1
Runde 16
115844
on13-09 2023
19:00 Helsinge Fodbold Vapnagård FK 72 Helsinge Stadion
0
-
2
13. sep 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Vapnagård FK 72
2
Runde 17
115845
ma18-09 2023
17:45 Annisse IF Melby-Liseleje IF Annisse Stadion
2
-
2
18. sep 2023
17:45
Annisse IF
2
Melby-Liseleje IF
2
Runde 17
115846
ma18-09 2023
17:45 Vapnagård FK 72 Humlebæk BK Helsingør Idrætspark
0
-
6
18. sep 2023
17:45
Vapnagård FK 72
0
Humlebæk BK
6
Runde 17
115849
ma18-09 2023
17:45 Kvistgård IF Frederiksværk Fodbold Klub Kvistgård Idrætsanlæg
4
-
0
18. sep 2023
17:45
Kvistgård IF
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Runde 17
115847
ti19-09 2023
20:00 Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
UHT
19. sep 2023
20:00
Brødeskov IF
Helsinge Fodbold
UHT
Runde 17
115848
on20-09 2023
18:00 Lynge-Uggeløse IF Frem Hellebæk Lynge Idrætsanlæg
3
-
3
20. sep 2023
18:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Frem Hellebæk
3
Runde 18
115851
fr22-09 2023
18:00 Vapnagård FK 72 Melby-Liseleje IF Helsingør Idrætspark
4
-
9
22. sep 2023
18:00
Vapnagård FK 72
4
Melby-Liseleje IF
9
Runde 12
115822
ma25-09 2023
17:30 Kvistgård IF Frem Hellebæk Kvistgård Idrætsanlæg
2
-
2
25. sep 2023
17:30
Kvistgård IF
2
Frem Hellebæk
2
Runde 18
115853
ma25-09 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Frederiksværk Stadion
2
-
1
25. sep 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Lynge-Uggeløse IF
1
Runde 18
115852
ma25-09 2023
19:00 Humlebæk BK Brødeskov IF Humlebæk Stadion
2
-
2
25. sep 2023
19:00
Humlebæk BK
2
Brødeskov IF
2
Runde 18
115854
on27-09 2023
19:00 Helsinge Fodbold Kvistgård IF Helsinge Stadion
3
-
0
27. sep 2023
19:00
Helsinge Fodbold
3
Kvistgård IF
0
Runde 18
115850
fr29-09 2023
17:30 Frem Hellebæk Annisse IF Nordkysthallen
3
-
2
29. sep 2023
17:30
Frem Hellebæk
3
Annisse IF
2
Runde 5
115773
ma02-10 2023
19:00 Vapnagård FK 72 Brødeskov IF Helsingør Idrætspark
2
-
0
02. okt 2023
19:00
Vapnagård FK 72
2
Brødeskov IF
0
Runde 14
115833
on04-10 2023
19:00 Helsinge Fodbold Lynge-Uggeløse IF Helsinge Stadion
0
-
3
04. okt 2023
19:00
Helsinge Fodbold
0
Lynge-Uggeløse IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 8. oktober 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold

Log ind