Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2023
18:00
Kontra BK
6
Glostrup 95
1
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
Herlev IF
7
BFC Lundegården
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
Torveparkens SK
9
Albertslund IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
20:15
Kr. Værløse IF (2)
3
Ejby IF 1968
4
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:00
Ejby IF 1968
0
Torveparkens SK
2
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:45
BK Avarta
0
Kontra BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
19:00
Herlev IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:45
Glostrup 95
0
Kr. Værløse IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Albertslund IF
2
BFC Lundegården
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Kr. Værløse IF (2)
3
Torveparkens SK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:00
Kontra BK
2
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Oversidder
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:45
Glostrup 95
2
BK Avarta
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
19:00
BFC Lundegården
3
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:00
Ejby IF 1968
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
BK Avarta
3
Kr. Værløse IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Herlev IF
9
Glostrup 95
0
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
2
BFC Lundegården
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
Albertslund IF
1
Kontra BK
12
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:00
Oversidder
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:00
Kontra BK
2
Ejby IF 1968
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Oversidder
Torveparkens SK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
BK Avarta
Herlev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:45
Glostrup 95
4
Albertslund IF
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
19:00
Kr. Værløse IF (2)
2
BFC Lundegården
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
Ejby IF 1968
Glostrup 95
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
BFC Lundegården
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Herlev IF
3
Kr. Værløse IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
5
Kontra BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Albertslund IF
7
BK Avarta
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:00
Kr. Værløse IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
20:00
Herlev IF
6
Albertslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:00
Kontra BK
2
BFC Lundegården
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
BK Avarta
1
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:45
Glostrup 95
Torveparkens SK
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Oversidder
Kontra BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Torveparkens SK
BK Avarta
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Ejby IF 1968
4
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
BFC Lundegården
4
Glostrup 95
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
19:00
Kr. Værløse IF (2)
5
Albertslund IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
Kontra BK
6
Kr. Værløse IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
BK Avarta
0
BFC Lundegården
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Herlev IF
5
Torveparkens SK
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:45
Glostrup 95
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:00
Albertslund IF
4
Ejby IF 1968
3
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 11.30.
Kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 3: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads lørdag den 17. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3