|
282644
|
lø26-11 2022
|
13:00
|
|
|
Valbyhallen Hal 2
|
|
|
|
282646
|
lø26-11 2022
|
14:00
|
|
|
Valbyhallen Hal 2
|
|
|
|
|
282642
|
lø26-11 2022
|
16:00
|
|
|
Sundby Hal 1
|
HHT
|
|
|
|
282645
|
lø26-11 2022
|
18:00
|
|
|
Sundby Hal 1
|
HHT
|
|
|
282649
|
fr02-12 2022
|
19:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
282650
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
|
282647
|
sø04-12 2022
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
282648
|
sø04-12 2022
|
12:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
283213
|
sø04-12 2022
|
15:30
|
|
|
Peder Lykke Skolen
|
|
|
|
283214
|
lø10-12 2022
|
14:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
|
283215
|
lø10-12 2022
|
15:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
283216
|
lø10-12 2022
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
283217
|
lø10-12 2022
|
17:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
283220
|
fr16-12 2022
|
19:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
283278
|
lø17-12 2022
|
13:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
283219
|
lø17-12 2022
|
14:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
283325
|
lø17-12 2022
|
15:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
HHT
|
|
|
283341
|
lø17-12 2022
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
282643
|
fr06-01 2023
|
18:15
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
298189
|
sø08-01 2023
|
09:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
298191
|
sø08-01 2023
|
10:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
298190
|
sø08-01 2023
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
283398
|
sø08-01 2023
|
12:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
283397
|
sø08-01 2023
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
301020
|
fr13-01 2023
|
19:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
301019
|
lø14-01 2023
|
15:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
301021
|
lø14-01 2023
|
16:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
301022
|
lø14-01 2023
|
17:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
301029
|
sø15-01 2023
|
20:00
|
|
|
Hal C
|
|
|
|
301032
|
fr20-01 2023
|
18:30
|
|
|
Rødovre Stadion
|
UHT
|
|
|
301030
|
lø21-01 2023
|
17:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
HHT
|
|
|
301031
|
lø21-01 2023
|
17:00
|
|
|
Sundby Hal 3
|
UHT
|
|
|
301036
|
sø22-01 2023
|
09:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
283218
|
ti24-01 2023
|
20:00
|
|
|
Lundehushallen
|
|
|
|
301037
|
fr27-01 2023
|
20:00
|
|
|
Prismen
|
|
|
|
301038
|
sø29-01 2023
|
10:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
301040
|
sø29-01 2023
|
11:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
301039
|
sø29-01 2023
|
12:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
HHT
|
|
|
301041
|
sø29-01 2023
|
13:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
301042
|
sø29-01 2023
|
14:00
|
|
|
Sundbyøster Hal 2
|
|
|
|
301046
|
fr03-02 2023
|
18:30
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
301043
|
lø04-02 2023
|
15:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
HHT
|
|
|
301045
|
lø04-02 2023
|
16:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
301047
|
lø04-02 2023
|
17:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
|
301048
|
lø04-02 2023
|
18:00
|
|
|
Korsgadehallen
|
|
|
- futsalbold, veste, tidtager samt indberette kampens resultat
2) Benskinner er obligatoriske i Futsal.
3) Der anvendes elektronisk holdkort i Futsalturneringen.
4) Spilletiden er 2 x 20 min (løbende) med én dommere