Herresenior S4-S6 VinterBOLD, Pulje 9 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
138265
fr03-02 2023
19:30 Kontra BK (1) Rødovre Brøndby Stadion Kunst
1
-
3
03. feb 2023
19:30
Kontra BK (1)
1
Rødovre
3
138267
04-02 2023
15:15 BK Frem Vanløse (2) Valby Idrætspark
UHT
04. feb 2023
15:15
BK Frem
Vanløse (2)
UHT
138268
05-02 2023
13:00 BK Avarta (1) FC Ryparken 2 Espelunden Kunstgræs
2
-
1
05. feb 2023
13:00
BK Avarta (1)
2
FC Ryparken 2
1
138266
05-02 2023
16:00 Greve Fodbold B. 77, Rødovre Greve Idræts Center
2
-
3
05. feb 2023
16:00
Greve Fodbold
2
B. 77, Rødovre
3
138810
11-02 2023
14:15 FC Ryparken 2 Kontra BK (1) Ryparken Idrætsanlæg
0
-
0
11. feb 2023
14:15
FC Ryparken 2
0
Kontra BK (1)
0
138270
12-02 2023
13:20 B. 77, Rødovre BK Frem Espelunden Kunstgræs
2
-
3
12. feb 2023
13:20
B. 77, Rødovre
2
BK Frem
3
138271
12-02 2023
18:30 Vanløse (2) Greve Fodbold Vanløse Idrætspark
3
-
3
12. feb 2023
18:30
Vanløse (2)
3
Greve Fodbold
3
138269
ti14-02 2023
19:15 Rødovre BK Avarta (1) Rødovre Stadion Kunst
UHT
14. feb 2023
19:15
Rødovre
BK Avarta (1)
UHT
143253
ti21-02 2023
19:30 Rødovre B. 77, Rødovre Rødovre Stadion Kunst
5
-
3
21. feb 2023
19:30
Rødovre
5
B. 77, Rødovre
3
138811
fr24-02 2023
19:30 Kontra BK (1) B. 77, Rødovre Brøndby Stadion Kunst
2
-
3
24. feb 2023
19:30
Kontra BK (1)
2
B. 77, Rødovre
3
138813
25-02 2023
10:15 BK Frem Rødovre Valby Idrætspark
4
-
3
25. feb 2023
10:15
BK Frem
4
Rødovre
3
138814
26-02 2023
13:00 BK Avarta (1) Vanløse (2) Espelunden Kunstgræs
4
-
0
26. feb 2023
13:00
BK Avarta (1)
4
Vanløse (2)
0
138812
26-02 2023
16:00 Greve Fodbold FC Ryparken 2 Greve Idræts Center
UHT
26. feb 2023
16:00
Greve Fodbold
FC Ryparken 2
UHT
138816
05-03 2023
10:00 B. 77, Rødovre BK Avarta (1) Espelunden Kunstgræs
3
-
2
05. mar 2023
10:00
B. 77, Rødovre
3
BK Avarta (1)
2
138818
05-03 2023
10:15 FC Ryparken 2 BK Frem Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
05. mar 2023
10:15
FC Ryparken 2
2
BK Frem
3
138817
05-03 2023
18:30 Vanløse (2) Kontra BK (1) Vanløse Idrætspark
3
-
1
05. mar 2023
18:30
Vanløse (2)
3
Kontra BK (1)
1
138819
fr10-03 2023
19:30 Kontra BK (1) Greve Fodbold Brøndby Stadion Kunst
UHT
10. mar 2023
19:30
Kontra BK (1)
Greve Fodbold
UHT
143254
11-03 2023
10:15 BK Frem BK Avarta (1) Valby Idrætspark
UHT
11. mar 2023
10:15
BK Frem
BK Avarta (1)
UHT
143255
12-03 2023
18:30 Vanløse (2) FC Ryparken 2 Vanløse Idrætspark
2
-
4
12. mar 2023
18:30
Vanløse (2)
2
FC Ryparken 2
4
143257
19-03 2023
10:00 B. 77, Rødovre Vanløse (2) Espelunden Kunstgræs
UHT
19. mar 2023
10:00
B. 77, Rødovre
Vanløse (2)
UHT
143259
19-03 2023
10:15 FC Ryparken 2 Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
UHT
19. mar 2023
10:15
FC Ryparken 2
Rødovre
UHT
143258
19-03 2023
12:00 BK Avarta (1) Kontra BK (1) Espelunden Kunstgræs
HHT
19. mar 2023
12:00
BK Avarta (1)
Kontra BK (1)
HHT
143256
19-03 2023
16:00 Greve Fodbold BK Frem Greve Idræts Center
1
-
4
19. mar 2023
16:00
Greve Fodbold
1
BK Frem
4
138815
ti21-03 2023
19:30 Rødovre Greve Fodbold Rødovre Stadion Kunst
UHT
21. mar 2023
19:30
Rødovre
Greve Fodbold
UHT
143261
25-03 2023
13:30 BK Frem Kontra BK (1) Valby Idrætspark
HHT
25. mar 2023
13:30
BK Frem
Kontra BK (1)
HHT
143687
26-03 2023
11:00 BK Avarta (1) Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
UHT
26. mar 2023
11:00
BK Avarta (1)
Greve Fodbold
UHT
143260
26-03 2023
13:20 B. 77, Rødovre FC Ryparken 2 Espelunden Kunstgræs
2
-
2
26. mar 2023
13:20
B. 77, Rødovre
2
FC Ryparken 2
2
143646
26-03 2023
18:30 Vanløse (2) Rødovre Vanløse Idrætspark
0
-
3
26. mar 2023
18:30
Vanløse (2)
0
Rødovre
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind