MENU

Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
208905
12-11 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK Virumgård kunstgræsbane
Udehold taberdømt
208903 to
17-11 2022
Kl. 19:00
Vejby-Tisvilde Fodbold Allerød Fodbold Klub Vejby Idrætsplads
0
-
5
208729
20-11 2022
Kl. 12:45
Oversidder Helsinge Fodbold
208730
20-11 2022
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Taastrup FC Hillerød Stadion
Kamp udsat
208907 ma
28-11 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold KBK Hillerød Helsinge Stadion Kunstgræs
1
-
3
208910 ti
29-11 2022
Kl. 19:15
Nivå-Kokkedal FK Vejby-Tisvilde Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
2
-
3
208909 ti
29-11 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
6
-
0
208908
03-12 2022
Kl. 12:30
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
208906 ti
06-12 2022
Kl. 19:30
Hornbæk IF Virum-Sorgenfri BK Pedella Park Kunstgræs
4
-
2
208914
17-12 2022
Kl. 10:00
KBK Hillerød Taastrup FC Brødeskov Stadion Kunst
3
-
2
208912
18-12 2022
Kl. 12:45
Oversidder Allerød Fodbold Klub
208911 to
05-01 2023
Kl. 19:00
Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park Kunstgræs
7
-
0
208915
15-01 2023
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK Vejby-Tisvilde Fodbold Virumgård kunstgræsbane
3
-
0
208963 ti
24-01 2023
Kl. 19:15
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
208959 to
26-01 2023
Kl. 19:00
Vejby-Tisvilde Fodbold Hillerød Fodbold Vejby Idrætsplads
0
-
8
209004
04-02 2023
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virumgård kunstgræsbane
209003
05-02 2023
Kl. 10:00
KBK Hillerød Nivå-Kokkedal FK Brødeskov Stadion Kunst
209000
05-02 2023
Kl. 12:45
Oversidder Vejby-Tisvilde Fodbold
209001
05-02 2023
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Taastrup FC Helsinge Stadion Kunstgræs
209009 ti
07-02 2023
Kl. 19:15
Nivå-Kokkedal FK Hornbæk IF Karsemosegård Kunstgræs
209008 on
08-02 2023
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
209006
11-02 2023
Kl. 11:15
Taastrup FC Virum-Sorgenfri BK NyBolig Park - Kunstgræs
209007
12-02 2023
Kl. 12:00
Vejby-Tisvilde Fodbold KBK Hillerød Vejby Idrætsplads
209005
12-02 2023
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
208916 ma
20-02 2023
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Virum-Sorgenfri BK Helsinge Stadion Kunstgræs
208913 on
22-02 2023
Kl. 18:30
Hillerød Fodbold Nivå-Kokkedal FK Hillerød Stadion
209111
26-02 2023
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
208904 ma
27-02 2023
Kl. 19:00
KBK Hillerød Hornbæk IF Brødeskov Stadion Kunst
208961 on
01-03 2023
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub KBK Hillerød Lyngehallen Kunstgræs
209107 to
02-03 2023
Kl. 19:30
Hornbæk IF Vejby-Tisvilde Fodbold Pedella Park Kunstgræs
209108 fr
03-03 2023
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK Helsinge Stadion Kunstgræs
209109
04-03 2023
Kl. 12:00
Taastrup FC Allerød Fodbold Klub Gadehaveskolen kunstgræs
209110
05-03 2023
Kl. 10:00
KBK Hillerød Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
209114 ti
07-03 2023
Kl. 19:00
Vejby-Tisvilde Fodbold Helsinge Fodbold Vejby Idrætsplads
209116 ti
07-03 2023
Kl. 19:15
Nivå-Kokkedal FK Taastrup FC Karsemosegård Kunstgræs
209115
11-03 2023
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virumgård kunstgræsbane
209112
12-03 2023
Kl. 12:45
Oversidder KBK Hillerød
209113
12-03 2023
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion
208933 ti
14-03 2023
Kl. 19:15
Taastrup FC Hornbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
209117 to
16-03 2023
Kl. 19:30
Hornbæk IF Oversidder Pedella Park Kunstgræs
209121 to
16-03 2023
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Lyngehallen Kunstgræs
209118 fr
17-03 2023
Kl. 17:30
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion Kunstgræs
209119
18-03 2023
Kl. 12:00
Taastrup FC Vejby-Tisvilde Fodbold Gadehaveskolen kunstgræs
209120
19-03 2023
Kl. 10:00
KBK Hillerød Virum-Sorgenfri BK Brødeskov Stadion Kunst
208998 ti
21-03 2023
Kl. 19:30
Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub Pedella Park Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind