MENU

Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
313689 ma
14-11 2022
Kl. 23:59
B93 (2) Volvox B 93 Svanemølleanlæg.
313685 to
17-11 2022
Kl. 19:00
Høje Gladsaxe IF B. 82, Virum Gladsaxe stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
313686
20-11 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken BK Frem 2 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
313688
20-11 2022
Kl. 13:00
Farum BK Ølstykke FC Stavnsholt
1
-
3
313694 ma
28-11 2022
Kl. 20:15
Volvox HIK 2 Lundehusparken
Udehold taberdømt
313693 ti
29-11 2022
Kl. 20:40
B 1903 FC Ryparken B1903
3
-
3
313690
03-12 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC B93 (2) Ølstykke Stadion Kunstgræs
313692
03-12 2022
Kl. 13:30
BK Frem 2 Høje Gladsaxe IF Valby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
313702
03-12 2022
Kl. 14:15
FC Ryparken HIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
313691
04-12 2022
Kl. 18:00
B. 82, Virum Farum BK B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
0
-
5
313699 ma
12-12 2022
Kl. 23:59
B93 (2) HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
313696 ti
13-12 2022
Kl. 19:30
Høje Gladsaxe IF B 1903 Gladsaxe stadion Kunstgræs
2
-
2
313695
17-12 2022
Kl. 11:30
Ølstykke FC B. 82, Virum Ølstykke Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
313697
18-12 2022
Kl. 10:15
FC Ryparken Volvox Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
313714
14-01 2023
Kl. 14:30
Volvox Ølstykke FC Kulbaneparken
Udehold taberdømt
313698
15-01 2023
Kl. 15:00
Farum BK BK Frem 2 Stavnsholt
7
-
0
313704 ma
23-01 2023
Kl. 20:15
Volvox Høje Gladsaxe IF Lundehusparken
7
-
0
313703 ti
24-01 2023
Kl. 20:40
B 1903 Farum BK B1903
1
-
5
313701
28-01 2023
Kl. 15:30
BK Frem 2 Ølstykke FC Valby Idrætspark
313700
29-01 2023
Kl. 18:00
B. 82, Virum B93 (2) B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
Hjemmehold taberdømt
313709 ma
30-01 2023
Kl. 23:59
B93 (2) FC Ryparken B 93 Svanemølleanlæg.
313706 to
02-02 2023
Kl. 19:00
Høje Gladsaxe IF HIK 2 Gladsaxe stadion Kunstgræs
313708
05-02 2023
Kl. 12:30
Farum BK Volvox Stavnsholt
313705
05-02 2023
Kl. 14:00
Ølstykke FC B 1903 Ølstykke Stadion Kunstgræs
313707
05-02 2023
Kl. 17:45
B. 82, Virum BK Frem 2 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
313713 ti
07-02 2023
Kl. 20:40
B 1903 B. 82, Virum B1903
313711
11-02 2023
Kl. 13:30
BK Frem 2 B93 (2) Valby Idrætspark
313712
11-02 2023
Kl. 13:30
HIK 2 Farum BK HIK
313710
12-02 2023
Kl. 10:15
FC Ryparken Høje Gladsaxe IF Ryparken Idrætsanlæg
314118 ma
20-02 2023
Kl. 20:15
Volvox BK Frem 2 Lundehusparken
313687
25-02 2023
Kl. 16:00
HIK 2 B 1903 HIK
314113 ma
27-02 2023
Kl. 23:59
B93 (2) Høje Gladsaxe IF B 93 Svanemølleanlæg.
314111
04-03 2023
Kl. 13:30
BK Frem 2 B 1903 Valby Idrætspark
314112
05-03 2023
Kl. 13:00
Farum BK FC Ryparken Stavnsholt
314109
05-03 2023
Kl. 15:30
Ølstykke FC HIK 2 Ølstykke Stadion Kunstgræs
314110
05-03 2023
Kl. 17:45
B. 82, Virum Volvox B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
314117 ma
06-03 2023
Kl. 23:59
B93 (2) B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
314114 to
09-03 2023
Kl. 19:00
Høje Gladsaxe IF Farum BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
314116
12-03 2023
Kl. 10:00
HIK 2 B. 82, Virum HIK
314115
12-03 2023
Kl. 10:15
FC Ryparken Ølstykke FC Ryparken Idrætsanlæg
314123 ti
14-03 2023
Kl. 20:40
B 1903 Volvox B1903
314119
18-03 2023
Kl. 10:00
Ølstykke FC Høje Gladsaxe IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
314122
18-03 2023
Kl. 13:00
Farum BK B93 (2) Stavnsholt
314121
18-03 2023
Kl. 13:30
BK Frem 2 HIK 2 Valby Idrætspark
314120
19-03 2023
Kl. 17:45
B. 82, Virum FC Ryparken B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind