Kontoret holder lukket i morgen torsdag grundet et større arrangement

Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
312499
19-11 2022
11:00 Avedøre Stadion
5
-
1
19. nov 2022
11:00
Avedøre IF
5
Høje Tåstrup IF
1
312500
19-11 2022
13:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
0
-
4
19. nov 2022
13:00
Albertslund IF
0
BK Avarta
4
312498
19-11 2022
13:30 Valby Idrætspark
HHT
19. nov 2022
13:30
BK Frem 4
FC Ryparken 2
HHT
312497
on23-11 2022
20:00 Rødovre Stadion Kunst
0
-
5
23. nov 2022
20:00
BK Rødovre 1
0
Glostrup (1)
5
312506
ma28-11 2022
23:59
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
28. nov 2022
23:59
SSB
Avedøre IF
312503
fr02-12 2022
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
7
-
4
02. dec 2022
19:00
Glostrup (1)
7
Albertslund IF
4
312502
03-12 2022
12:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
1
03. dec 2022
12:00
BK Avarta
4
Amager FF 2
1
312504
04-12 2022
10:15 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
04. dec 2022
10:15
FC Ryparken 2
4
BK Rødovre 1
0
312505
04-12 2022
15:30 Gadehaveskolen kunstgræs
0
-
7
04. dec 2022
15:30
Høje Tåstrup IF
0
BK Frem 4
7
312508
to15-12 2022
19:00 Rødovre Stadion Kunst
4
-
9
15. dec 2022
19:00
BK Rødovre 1
4
Høje Tåstrup IF
9
312510
fr16-12 2022
19:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
3
16. dec 2022
19:00
Albertslund IF
3
FC Ryparken 2
3
312511
17-12 2022
11:00 Kastrup IA ved Diget
3
-
2
17. dec 2022
11:00
Amager FF 2
3
Avedøre IF
2
312507
17-12 2022
12:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
0
17. dec 2022
12:00
BK Avarta
4
Glostrup (1)
0
312509
to05-01 2023
19:00
SSB
Valby Idrætspark
05. jan 2023
19:00
BK Frem 4
SSB
312501
07-01 2023
11:00
SSB
Kastrup IA ved Diget
07. jan 2023
11:00
Amager FF 2
SSB
313515
ti17-01 2023
20:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
17. jan 2023
20:30
Avedøre IF
1
BK Frem 4
4
313517
ma23-01 2023
23:59
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
23. jan 2023
23:59
SSB
BK Rødovre 1
312512
fr27-01 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
3
27. jan 2023
19:00
Glostrup (1)
5
Amager FF 2
3
312513
29-01 2023
10:15 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
29. jan 2023
10:15
FC Ryparken 2
2
BK Avarta
6
313516
29-01 2023
15:30 Gadehaveskolen kunstgræs
6
-
1
29. jan 2023
15:30
Høje Tåstrup IF
6
Albertslund IF
1
313519
on01-02 2023
20:00 Rødovre Stadion Kunst
2
-
0
01. feb 2023
20:00
BK Rødovre 1
2
Avedøre IF
0
313520
fr03-02 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT
03. feb 2023
19:00
Glostrup (1)
FC Ryparken 2
UHT
313521
fr03-02 2023
19:00
SSB
Albertslund Stadion Kunstgræs
03. feb 2023
19:00
Albertslund IF
SSB
313525
11-02 2023
11:00 Avedøre Stadion
2
-
1
11. feb 2023
11:00
Avedøre IF
2
Albertslund IF
1
313524
12-02 2023
10:15 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
5
12. feb 2023
10:15
FC Ryparken 2
1
Amager FF 2
5
313523
12-02 2023
13:30 Valby Idrætspark
7
-
3
12. feb 2023
13:30
BK Frem 4
7
BK Rødovre 1
3
313526
12-02 2023
15:30 Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
5
12. feb 2023
15:30
Høje Tåstrup IF
1
Glostrup (1)
5
313522
19-02 2023
11:00 Kastrup IA ved Diget
5
-
2
19. feb 2023
11:00
Amager FF 2
5
BK Frem 4
2
313518
25-02 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
15
-
0
25. feb 2023
12:00
BK Avarta
15
Høje Tåstrup IF
0
313529
fr03-03 2023
19:00
SSB
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UHT
03. mar 2023
19:00
Glostrup (1)
SSB
UHT
313674
04-03 2023
11:00 Kastrup IA ved Diget
8
-
6
04. mar 2023
11:00
Amager FF 2
8
BK Rødovre 1
6
313530
04-03 2023
14:15 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
04. mar 2023
14:15
FC Ryparken 2
2
Høje Tåstrup IF
1
313675
on08-03 2023
20:00 Rødovre Stadion Kunst
9
-
5
08. mar 2023
20:00
BK Rødovre 1
9
Albertslund IF
5
313678
11-03 2023
10:00 Kastrup IA ved Diget
6
-
1
11. mar 2023
10:00
Amager FF 2
6
Høje Tåstrup IF
1
313676
11-03 2023
15:15 Valby Idrætspark
0
-
5
11. mar 2023
15:15
BK Frem 4
0
BK Avarta
5
313679
12-03 2023
12:00
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
HHT
12. mar 2023
12:00
SSB
FC Ryparken 2
HHT
313677
on15-03 2023
19:30 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
1
15. mar 2023
19:30
Glostrup (1)
5
Avedøre IF
1
313531
on15-03 2023
20:15 Albertslund Stadion Kunstgræs
4
-
4
15. mar 2023
20:15
Albertslund IF
4
BK Frem 4
4
313527
to16-03 2023
20:15
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
16. mar 2023
20:15
SSB
6
BK Avarta
2
313681
fr17-03 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
0
17. mar 2023
19:00
Glostrup (1)
3
BK Frem 4
0
313683
fr17-03 2023
19:00 Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
8
17. mar 2023
19:00
Albertslund IF
3
Amager FF 2
8
313680
18-03 2023
14:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
0
18. mar 2023
14:00
BK Avarta
4
BK Rødovre 1
0
313682
18-03 2023
14:15 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
18. mar 2023
14:15
FC Ryparken 2
Avedøre IF
UHT
313684
19-03 2023
15:30
SSB
Gadehaveskolen kunstgræs
UHT
19. mar 2023
15:30
Høje Tåstrup IF
SSB
UHT
313528
25-03 2023
12:00 Espelunden Kunstgræs
UHT
25. mar 2023
12:00
BK Avarta
Avedøre IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind