Herre Senior 5 7M Efterår, P8 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
823605
ti23-08 2022
19:00 Frem 14 KFB 6 Valby Idrætspark
3
-
3
23. aug 2022
19:00
Frem 14
3
KFB 6
3
Runde 1
823842
ti23-08 2022
19:30 Brønshøj BK Vanløse 3 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
23. aug 2022
19:30
Brønshøj BK
1
Vanløse 3
2
Runde 1
823841
on24-08 2022
19:30 Hajduk SPuL KFB 7 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
24. aug 2022
19:30
Hajduk SPuL
1
KFB 7
1
Runde 1
823606
27-08 2022
12:30 Copenfalster FF 2 Skjold 23 Lersøparken
0
-
14
27. aug 2022
12:30
Copenfalster FF 2
0
Skjold 23
14
Runde 2
823848
ma29-08 2022
22:00 Vanløse 3 Olympia 1921 Vanløse Idrætspark
5
-
3
29. aug 2022
22:00
Vanløse 3
5
Olympia 1921
3
Runde 2
823846
03-09 2022
10:15 Skjold 23 Frem 14 Lundehusparken
7
-
0
03. sep 2022
10:15
Skjold 23
7
Frem 14
0
Runde 2
823844
04-09 2022
11:15 KFB 7 Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
04. sep 2022
11:15
KFB 7
4
Brønshøj BK
0
Runde 2
823847
04-09 2022
16:00 FA 2000 Copenfalster FF 2 Jens Jessens Vej
5
-
3
04. sep 2022
16:00
FA 2000
5
Copenfalster FF 2
3
Runde 3
823853
ti06-09 2022
19:30 Brønshøj BK Olympia 1921 Tingbjerg Idrætspark
0
-
6
06. sep 2022
19:30
Brønshøj BK
0
Olympia 1921
6
Runde 3
823852
on07-09 2022
19:30 Hajduk SPuL Skjold 23 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
07. sep 2022
19:30
Hajduk SPuL
1
Skjold 23
1
Runde 3
823851
10-09 2022
12:30 Copenfalster FF 2 Vanløse 3 Lersøparken
2
-
2
10. sep 2022
12:30
Copenfalster FF 2
2
Vanløse 3
2
Runde 3
823849
11-09 2022
12:30 KFB 7 KFB 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
11. sep 2022
12:30
KFB 7
2
KFB 6
0
Runde 4
823857
ma12-09 2022
20:15 FA 2000 Hajduk SPuL Jens Jessens Vej
5
-
3
12. sep 2022
20:15
FA 2000
5
Hajduk SPuL
3
Runde 4
823858
ma12-09 2022
20:45 Vanløse 3 Frem 14 Vanløse Idrætspark
2
-
0
12. sep 2022
20:45
Vanløse 3
2
Frem 14
0
Runde 4
823856
on14-09 2022
18:00 Olympia 1921 Copenfalster FF 2 Sundby Idrætspark
5
-
1
14. sep 2022
18:00
Olympia 1921
5
Copenfalster FF 2
1
Runde 4
823854
to15-09 2022
18:15 KFB 6 Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
15. sep 2022
18:15
KFB 6
0
Brønshøj BK
2
Runde 4
823855
17-09 2022
12:45 Skjold 23 KFB 7 Lundehusparken
3
-
4
17. sep 2022
12:45
Skjold 23
3
KFB 7
4
Runde 3
823850
17-09 2022
13:30 Frem 14 FA 2000 Valby Idrætspark
3
-
7
17. sep 2022
13:30
Frem 14
3
FA 2000
7
Runde 2
823845
ma19-09 2022
18:00 KFB 6 Hajduk SPuL Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
19. sep 2022
18:00
KFB 6
Hajduk SPuL
UHT
Runde 5
823863
ma19-09 2022
19:30 Brønshøj BK Copenfalster FF 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
2
19. sep 2022
19:30
Brønshøj BK
4
Copenfalster FF 2
2
Runde 5
823862
on21-09 2022
19:30 Hajduk SPuL Vanløse 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
21. sep 2022
19:30
Hajduk SPuL
2
Vanløse 3
2
Runde 5
823859
25-09 2022
11:15 KFB 7 FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
25. sep 2022
11:15
KFB 7
4
FA 2000
3
Runde 5
823861
25-09 2022
11:15 KFB 6 Skjold 23 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
25. sep 2022
11:15
KFB 6
2
Skjold 23
2
Runde 5
823860
25-09 2022
14:00 Frem 14 Olympia 1921 Valby Idrætspark
2
-
10
25. sep 2022
14:00
Frem 14
2
Olympia 1921
10
Runde 6
823868
ti27-09 2022
20:45 Vanløse 3 KFB 7 Vanløse Idrætspark
2
-
4
27. sep 2022
20:45
Vanløse 3
2
KFB 7
4
Runde 6
823866
on28-09 2022
18:00 Olympia 1921 Hajduk SPuL Sundby Idrætspark
4
-
2
28. sep 2022
18:00
Olympia 1921
4
Hajduk SPuL
2
Runde 6
823867
fr30-09 2022
19:15 FA 2000 KFB 6 Jens Jessens Vej
3
-
0
30. sep 2022
19:15
FA 2000
3
KFB 6
0
Runde 6
823864
01-10 2022
12:30 Copenfalster FF 2 Frem 14 Lersøparken
7
-
2
01. okt 2022
12:30
Copenfalster FF 2
7
Frem 14
2
Runde 6
823865
02-10 2022
10:15 Skjold 23 Brønshøj BK Lundehusparken
3
-
6
02. okt 2022
10:15
Skjold 23
3
Brønshøj BK
6
Runde 7
823870
08-10 2022
11:30 KFB 6 Vanløse 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
08. okt 2022
11:30
KFB 6
2
Vanløse 3
0
Runde 7
823873
ma10-10 2022
19:30 Brønshøj BK Frem 14 Tingbjerg Idrætspark
3
-
2
10. okt 2022
19:30
Brønshøj BK
3
Frem 14
2
Runde 7
823872
on12-10 2022
19:30 Hajduk SPuL Copenfalster FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
12. okt 2022
19:30
Hajduk SPuL
2
Copenfalster FF 2
1
Runde 7
823869
16-10 2022
11:15 KFB 7 Olympia 1921 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
16. okt 2022
11:15
KFB 7
2
Olympia 1921
0
Runde 8
824019
ma17-10 2022
19:30 Brønshøj BK FA 2000 Tingbjerg Idrætspark
2
-
5
17. okt 2022
19:30
Brønshøj BK
2
FA 2000
5
Runde 8
824020
ma17-10 2022
20:45 Vanløse 3 Skjold 23 Vanløse Idrætspark
1
-
5
17. okt 2022
20:45
Vanløse 3
1
Skjold 23
5
Runde 8
823876
on19-10 2022
18:00 Olympia 1921 KFB 6 Sundby Idrætspark
2
-
2
19. okt 2022
18:00
Olympia 1921
2
KFB 6
2
Runde 7
823871
to20-10 2022
18:00 Skjold 23 FA 2000 Lundehusparken
3
-
3
20. okt 2022
18:00
Skjold 23
3
FA 2000
3
Runde 8
823875
22-10 2022
12:30 Copenfalster FF 2 KFB 7 Lersøparken
0
-
6
22. okt 2022
12:30
Copenfalster FF 2
0
KFB 7
6
Runde 8
823874
23-10 2022
13:30 Frem 14 Hajduk SPuL Valby Idrætspark
4
-
2
23. okt 2022
13:30
Frem 14
4
Hajduk SPuL
2
Runde 9
824025
ma24-10 2022
20:15 FA 2000 Vanløse 3 Jens Jessens Vej
4
-
0
24. okt 2022
20:15
FA 2000
4
Vanløse 3
0
Runde 9
824024
on26-10 2022
19:30 Hajduk SPuL Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
5
-
1
26. okt 2022
19:30
Hajduk SPuL
5
Brønshøj BK
1
Runde 9
824022
30-10 2022
11:15 KFB 6 Copenfalster FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
30. okt 2022
11:15
KFB 6
2
Copenfalster FF 2
1
Runde 9
824021
30-10 2022
12:30 KFB 7 Frem 14 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
30. okt 2022
12:30
KFB 7
1
Frem 14
1
Runde 9
824023
30-10 2022
12:45 Skjold 23 Olympia 1921 Lundehusparken
5
-
3
30. okt 2022
12:45
Skjold 23
5
Olympia 1921
3
Runde 1
823607
ma31-10 2022
18:00 Olympia 1921 FA 2000 Valby Idrætspark
3
-
3
31. okt 2022
18:00
Olympia 1921
3
FA 2000
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind