Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 9 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
574587
fr02-09 2022
19:00 Nørrebro United 2 Skjold 10 Mimersparken
2
-
4
02. sep 2022
19:00
Nørrebro United 2
2
Skjold 10
4
Runde 1
574586
04-09 2022
10:00 Sundby Bk. 5 FB 16 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
04. sep 2022
10:00
Sundby Bk. 5
0
FB 16
4
Runde 1
574583
04-09 2022
12:00 KFB 3 VLI 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
04. sep 2022
12:00
KFB 3
2
VLI 2
0
Runde 1
574584
04-09 2022
12:00 GVI 3 ØKF 3 GVI. Nymosen
2
-
1
04. sep 2022
12:00
GVI 3
2
ØKF 3
1
Runde 1
574585
04-09 2022
14:00 Heimdal 4 Østerbro IF 5 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
04. sep 2022
14:00
Heimdal 4
1
Østerbro IF 5
3
Runde 2
576170
on07-09 2022
18:15 Skjold 10 Heimdal 4 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
07. sep 2022
18:15
Skjold 10
3
Heimdal 4
1
Runde 2
574589
10-09 2022
10:00 VLI 2 Sundby Bk. 5 Jens Jessens Vej
UHT
10. sep 2022
10:00
VLI 2
Sundby Bk. 5
UHT
Runde 2
574591
10-09 2022
10:00 Østerbro IF 5 GVI 3 Fælledparken
3
-
3
10. sep 2022
10:00
Østerbro IF 5
3
GVI 3
3
Runde 2
574590
10-09 2022
12:00 ØKF 3 KFB 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
10. sep 2022
12:00
ØKF 3
1
KFB 3
2
Runde 2
574588
10-09 2022
16:00 FB 16 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
10. sep 2022
16:00
FB 16
1
Nørrebro United 2
1
Runde 3
576200
17-09 2022
16:00 FB 16 VLI 2 Jens Jessens Vej
UHT
17. sep 2022
16:00
FB 16
VLI 2
UHT
Runde 3
576203
18-09 2022
10:00 Sundby Bk. 5 ØKF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
18. sep 2022
10:00
Sundby Bk. 5
0
ØKF 3
4
Runde 3
576201
18-09 2022
12:00 KFB 3 Østerbro IF 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
18. sep 2022
12:00
KFB 3
3
Østerbro IF 5
3
Runde 3
576202
18-09 2022
12:00 GVI 3 Skjold 10 GVI. Nymosen
1
-
3
18. sep 2022
12:00
GVI 3
1
Skjold 10
3
Runde 3
576204
18-09 2022
16:00 Nørrebro United 2 Heimdal 4 Mimersparken
2
-
1
18. sep 2022
16:00
Nørrebro United 2
2
Heimdal 4
1
Runde 4
576205
24-09 2022
10:00 VLI 2 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
2
-
2
24. sep 2022
10:00
VLI 2
2
Nørrebro United 2
2
Runde 4
576210
24-09 2022
16:00 Østerbro IF 5 Sundby Bk. 5 Fælledparken
4
-
0
24. sep 2022
16:00
Østerbro IF 5
4
Sundby Bk. 5
0
Runde 4
576206
25-09 2022
10:00 ØKF 3 FB 16 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
25. sep 2022
10:00
ØKF 3
0
FB 16
3
Runde 4
576209
25-09 2022
10:00 Heimdal 4 GVI 3 Fælledparken
UHT
25. sep 2022
10:00
Heimdal 4
GVI 3
UHT
Runde 4
576211
25-09 2022
12:00 Skjold 10 KFB 3 Fælledparken
0
-
2
25. sep 2022
12:00
Skjold 10
0
KFB 3
2
Runde 5
576784
01-10 2022
10:00 VLI 2 ØKF 3 Jens Jessens Vej
5
-
2
01. okt 2022
10:00
VLI 2
5
ØKF 3
2
Runde 5
576212
01-10 2022
16:00 FB 16 Østerbro IF 5 Jens Jessens Vej
1
-
4
01. okt 2022
16:00
FB 16
1
Østerbro IF 5
4
Runde 5
576785
02-10 2022
10:00 Sundby Bk. 5 Skjold 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
02. okt 2022
10:00
Sundby Bk. 5
Skjold 10
HHT
Runde 5
576783
02-10 2022
12:00 KFB 3 Heimdal 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
02. okt 2022
12:00
KFB 3
6
Heimdal 4
0
Runde 5
576793
02-10 2022
14:00 Nørrebro United 2 GVI 3 Mimersparken
UHT
02. okt 2022
14:00
Nørrebro United 2
GVI 3
UHT
Runde 6
576794
fr07-10 2022
19:00 GVI 3 KFB 3 GVI. Nymosen
HHT
07. okt 2022
19:00
GVI 3
KFB 3
HHT
Runde 6
576797
08-10 2022
10:00 Østerbro IF 5 VLI 2 Fælledparken
9
-
0
08. okt 2022
10:00
Østerbro IF 5
9
VLI 2
0
Runde 6
576796
09-10 2022
10:00 Heimdal 4 Sundby Bk. 5 Fælledparken
UMH
09. okt 2022
10:00
Heimdal 4
Sundby Bk. 5
UMH
Runde 6
577421
09-10 2022
12:00 Skjold 10 FB 16 Fælledparken
1
-
2
09. okt 2022
12:00
Skjold 10
1
FB 16
2
Runde 6
576795
09-10 2022
12:00 ØKF 3 Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
09. okt 2022
12:00
ØKF 3
2
Nørrebro United 2
3
Runde 7
577424
16-10 2022
10:00 ØKF 3 Østerbro IF 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
16. okt 2022
10:00
ØKF 3
0
Østerbro IF 5
3
Runde 7
577425
16-10 2022
10:00 Sundby Bk. 5 GVI 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
16. okt 2022
10:00
Sundby Bk. 5
GVI 3
Runde 7
577426
16-10 2022
14:00 Nørrebro United 2 KFB 3 Mimersparken
2
-
1
16. okt 2022
14:00
Nørrebro United 2
2
KFB 3
1
Runde 7
577422
16-10 2022
16:00 FB 16 Heimdal 4 Jens Jessens Vej
4
-
0
16. okt 2022
16:00
FB 16
4
Heimdal 4
0
Runde 7
577423
on19-10 2022
20:15 VLI 2 Skjold 10 Jens Jessens Vej
1
-
8
19. okt 2022
20:15
VLI 2
1
Skjold 10
8
Runde 8
577432
23-10 2022
10:00 Heimdal 4 VLI 2 Fælledparken
UHT
23. okt 2022
10:00
Heimdal 4
VLI 2
UHT
Runde 8
577434
23-10 2022
12:00 Skjold 10 ØKF 3 Fælledparken
0
-
2
23. okt 2022
12:00
Skjold 10
0
ØKF 3
2
Runde 8
577427
23-10 2022
12:00 KFB 3 Sundby Bk. 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
23. okt 2022
12:00
KFB 3
Sundby Bk. 5
UHT
Runde 8
577431
23-10 2022
12:00 GVI 3 FB 16 GVI. Nymosen
HHT
23. okt 2022
12:00
GVI 3
FB 16
HHT
Runde 8
577433
23-10 2022
16:00 Nørrebro United 2 Østerbro IF 5 Mimersparken
0
-
5
23. okt 2022
16:00
Nørrebro United 2
0
Østerbro IF 5
5
Runde 9
586341
29-10 2022
16:00 FB 16 KFB 3 Jens Jessens Vej
1
-
3
29. okt 2022
16:00
FB 16
1
KFB 3
3
Runde 9
586390
30-10 2022
10:00 VLI 2 GVI 3 Jens Jessens Vej
UHT
30. okt 2022
10:00
VLI 2
GVI 3
UHT
Runde 9
587584
30-10 2022
10:00 ØKF 3 Heimdal 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
30. okt 2022
10:00
ØKF 3
6
Heimdal 4
1
Runde 9
587585
30-10 2022
10:00 Sundby Bk. 5 Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
30. okt 2022
10:00
Sundby Bk. 5
Nørrebro United 2
HHT
Runde 9
587595
30-10 2022
10:00 Østerbro IF 5 Skjold 10 Fælledparken
UHT
30. okt 2022
10:00
Østerbro IF 5
Skjold 10
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind