|
527202
|
lø03-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
527201
|
sø04-09 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
527198
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
527199
|
sø04-09 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
527200
|
sø04-09 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
527209
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
|
527208
|
sø11-09 2022
|
10:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
527205
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
527203
|
sø11-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
527204
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
527211
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
527255
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
527254
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
527210
|
sø18-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
527212
|
sø18-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
527257
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
527288
|
sø25-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
527289
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
527265
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
527256
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
527408
|
fr30-09 2022
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
527544
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
527541
|
lø01-10 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
527543
|
sø02-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
527407
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
571847
|
fr07-10 2022
|
20:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
527566
|
sø09-10 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
527545
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
527588
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
527589
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
571851
|
lø15-10 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
572801
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
571850
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
571848
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
571849
|
sø16-10 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
573206
|
fr21-10 2022
|
18:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
574577
|
lø22-10 2022
|
12:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
574576
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
573519
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
573866
|
sø23-10 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
574578
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
574579
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
574580
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
574581
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
574582
|
sø30-10 2022
|
14:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned