Kontoret holder lukket i morgen torsdag grundet et større arrangement

Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
515454
on31-08 2022
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
31. aug 2022
20:30
B93 5
2
Amalie 2
5
515453
03-09 2022
14:00
Oversidder
03. sep 2022
14:00
Oversidder
FA 2000 8
515521
03-09 2022
14:00 Jens Jessens Vej
HHT
03. sep 2022
14:00
FB 15
Nørrebro United 3
HHT
515522
04-09 2022
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
04. sep 2022
12:00
Skjold 6
3
CIK 2
2
515523
04-09 2022
12:00 Genforeningspladsen
2
-
4
04. sep 2022
12:00
Union 4
2
CBS Sport 4
4
515527
to08-09 2022
21:00 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
08. sep 2022
21:00
Nørrebro United 3
5
B93 5
2
515528
11-09 2022
10:00 Jens Jessens Vej
8
-
2
11. sep 2022
10:00
CBS Sport 4
8
FB 15
2
515524
11-09 2022
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
11. sep 2022
16:00
CIK 2
2
Union 4
1
515525
11-09 2022
16:00 Jens Jessens Vej
2
-
2
11. sep 2022
16:00
FA 2000 8
2
Skjold 6
2
515526
11-09 2022
16:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. sep 2022
16:00
Amalie 2
Oversidder
515531
to15-09 2022
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
0
15. sep 2022
20:30
B93 5
1
CBS Sport 4
0
515530
17-09 2022
14:00
Oversidder
17. sep 2022
14:00
Oversidder
Nørrebro United 3
515532
18-09 2022
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
18. sep 2022
12:00
Skjold 6
0
Amalie 2
5
515533
18-09 2022
14:00 Genforeningspladsen
5
-
2
18. sep 2022
14:00
Union 4
5
FB 15
2
515529
18-09 2022
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
18. sep 2022
16:00
CIK 2
1
FA 2000 8
3
515536
24-09 2022
14:00 Jens Jessens Vej
0
-
6
24. sep 2022
14:00
FB 15
0
B93 5
6
515538
25-09 2022
10:00
Oversidder
Jens Jessens Vej
25. sep 2022
10:00
CBS Sport 4
Oversidder
515534
25-09 2022
16:00 Jens Jessens Vej
5
-
2
25. sep 2022
16:00
FA 2000 8
5
Union 4
2
515535
25-09 2022
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
3
25. sep 2022
16:00
Amalie 2
5
CIK 2
3
515537
25-09 2022
16:00 Mimersparken
UHT
25. sep 2022
16:00
Nørrebro United 3
Skjold 6
UHT
515540
01-10 2022
14:00
Oversidder
01. okt 2022
14:00
Oversidder
FB 15
515542
02-10 2022
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
HHT
02. okt 2022
12:00
Skjold 6
CBS Sport 4
HHT
515543
02-10 2022
12:00 Genforeningspladsen
12
-
3
02. okt 2022
12:00
Union 4
12
B93 5
3
515539
02-10 2022
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
5
02. okt 2022
16:00
CIK 2
4
Nørrebro United 3
5
515541
02-10 2022
16:00 Jens Jessens Vej
6
-
1
02. okt 2022
16:00
FA 2000 8
6
Amalie 2
1
515544
to06-10 2022
20:30
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg.
06. okt 2022
20:30
B93 5
Oversidder
515547
fr07-10 2022
20:00 Mimersparken
1
-
3
07. okt 2022
20:00
Nørrebro United 3
1
FA 2000 8
3
515546
08-10 2022
16:00 Jens Jessens Vej
1
-
2
08. okt 2022
16:00
FB 15
1
Skjold 6
2
515548
09-10 2022
10:00 Jens Jessens Vej
3
-
4
09. okt 2022
10:00
CBS Sport 4
3
CIK 2
4
515545
09-10 2022
15:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
09. okt 2022
15:00
Amalie 2
2
Union 4
3
515549
fr14-10 2022
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
14. okt 2022
18:00
CIK 2
2
FB 15
4
515551
15-10 2022
12:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
15. okt 2022
12:30
Amalie 2
0
Nørrebro United 3
1
515552
16-10 2022
12:00 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
16. okt 2022
12:00
Skjold 6
4
B93 5
0
515553
16-10 2022
12:00
Oversidder
Genforeningspladsen
16. okt 2022
12:00
Union 4
Oversidder
515550
16-10 2022
16:00 Jens Jessens Vej
5
-
3
16. okt 2022
16:00
FA 2000 8
5
CBS Sport 4
3
515555
to20-10 2022
20:30 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
4
20. okt 2022
20:30
B93 5
5
CIK 2
4
515554
22-10 2022
12:00
Oversidder
22. okt 2022
12:00
Oversidder
Skjold 6
515556
22-10 2022
14:00 Jens Jessens Vej
0
-
10
22. okt 2022
14:00
FB 15
0
FA 2000 8
10
515558
23-10 2022
10:00 Jens Jessens Vej
3
-
5
23. okt 2022
10:00
CBS Sport 4
3
Amalie 2
5
515557
23-10 2022
12:00 Genforeningspladsen
9
-
1
23. okt 2022
12:00
Union 4
9
Nørrebro United 3
1
515559
30-10 2022
10:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
30. okt 2022
10:00
CIK 2
Oversidder
515561
30-10 2022
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
0
30. okt 2022
10:00
Amalie 2
6
FB 15
0
515562
30-10 2022
10:00 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
30. okt 2022
10:00
Skjold 6
2
Union 4
3
515560
30-10 2022
14:00 Frederiksberg IP, kunst
8
-
1
30. okt 2022
14:00
FA 2000 8
8
B93 5
1
515563
30-10 2022
16:00 Mimersparken
1
-
1
30. okt 2022
16:00
Nørrebro United 3
1
CBS Sport 4
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind