MENU

U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, P3A (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
799459
20-08 2022
Kl. 10:00
Jægersborg 2 Vestia 3 Gentofte Sportspark Øst
7
-
2
799461
20-08 2022
Kl. 10:00
Hellas 3 B93 5 Engdraget
4
-
6
799464
20-08 2022
Kl. 11:15
Skjold 2 Østerbro IF 2 Fælledparken
6
-
3
799463
20-08 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 2 FA 2000 3 Kalvebod Fælled Skole
4
-
5
799460
21-08 2022
Kl. 10:00
B 1903 3 Vanløse 4 B1903
3
-
8
799462
21-08 2022
Kl. 10:00
Oversidder GVI 3
799465
27-08 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 Ørestad IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
799466
27-08 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 Hellas 3 Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
799470
27-08 2022
Kl. 16:00
B93 5 Jægersborg 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
5
799468
28-08 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Oversidder Jens Jessens Vej
799469
28-08 2022
Kl. 14:00
Vestia 3 Skjold 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
2
799472
03-09 2022
Kl. 10:00
Hellas 3 Jægersborg 2 Engdraget
Udehold taberdømt
799474
03-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Østerbro IF 2
799476
03-09 2022
Kl. 11:15
Skjold 2 B93 5 Fælledparken
2
-
2
799471
03-09 2022
Kl. 11:30
B 1903 3 FA 2000 3 B1903
1
-
1
799475
03-09 2022
Kl. 14:15
Ørestad IF 2 Vestia 3 Kalvebod Fælled Skole
4
-
5
799473
03-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 GVI 3 Vanløse Idrætspark
5
-
5
799477 on
07-09 2022
Kl. 16:45
Østerbro IF 2 B 1903 3 Fælledparken
4
-
3
799478 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Jægersborg 2 Skjold 2 Gentofte Sportspark Øst
8
-
1
799584 fr
09-09 2022
Kl. 18:30
GVI 3 Hellas 3 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
799586
11-09 2022
Kl. 10:00
Vestia 3 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
799587
11-09 2022
Kl. 11:30
B93 5 Ørestad IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
799467
11-09 2022
Kl. 12:00
GVI 3 B 1903 3 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
799585
11-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Vanløse 4 Jens Jessens Vej
7
-
4
799591
17-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder B93 5
799592
17-09 2022
Kl. 10:00
GVI 3 FA 2000 3 GVI. Nymosen
0
-
4
799589
17-09 2022
Kl. 10:00
Hellas 3 Skjold 2 Engdraget
3
-
3
799593
17-09 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 2 Jægersborg 2 Kalvebod Fælled Skole
Udehold taberdømt
799590
17-09 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 Østerbro IF 2 Vanløse Idrætspark
7
-
0
799588
17-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 Vestia 3 B1903
Hjemmehold taberdømt
799595
24-09 2022
Kl. 10:00
Jægersborg 2 Oversidder Gentofte Sportspark Øst
799594
24-09 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 GVI 3 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
799597
24-09 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Ørestad IF 2 Fælledparken
3
-
1
799596
25-09 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Hellas 3 Jens Jessens Vej
10
-
2
799599
25-09 2022
Kl. 10:00
B93 5 B 1903 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
799598
25-09 2022
Kl. 14:00
Vestia 3 Vanløse 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
799604 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
GVI 3 Vestia 3 GVI. Nymosen
1
-
7
799603
01-10 2022
Kl. 11:45
Oversidder Skjold 2
799601
01-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 3 Ørestad IF 2 Engdraget
1
-
6
799602
01-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 B93 5 Vanløse Idrætspark
4
-
6
799605
02-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Østerbro IF 2 Jens Jessens Vej
4
-
3
799600
02-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 3 Jægersborg 2 B1903
Udehold taberdømt
799619 to
06-10 2022
Kl. 17:15
Hellas 3 Vestia 3 Engdraget
5
-
3
799607
08-10 2022
Kl. 10:00
Jægersborg 2 Vanløse 4 Gentofte Sportspark Øst
Hjemmehold taberdømt
799611
08-10 2022
Kl. 10:00
B93 5 GVI 3 B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
0
799606
08-10 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 Hellas 3 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
799609
08-10 2022
Kl. 11:15
Skjold 2 B 1903 3 Fælledparken
2
-
1
799608
08-10 2022
Kl. 14:15
Ørestad IF 2 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
799610
09-10 2022
Kl. 14:00
Vestia 3 FA 2000 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
799613 fr
14-10 2022
Kl. 17:15
B 1903 3 Ørestad IF 2 B1903
2
-
2
799617
15-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 B93 5 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
799614
15-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 3 Oversidder Engdraget
799615
15-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 Skjold 2 Vanløse Idrætspark
4
-
0
799616
16-10 2022
Kl. 12:00
GVI 3 Jægersborg 2 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
799622
22-10 2022
Kl. 11:15
Skjold 2 GVI 3 Fælledparken
4
-
3
799621
22-10 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 2 Vanløse 4 Kalvebod Fælled Skole
4
-
1
799620
23-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder B 1903 3
799618
23-10 2022
Kl. 12:00
Jægersborg 2 FA 2000 3 Gentofte Sportspark Øst
Hjemmehold taberdømt
799623 on
26-10 2022
Kl. 19:15
B93 5 Østerbro IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
799612 to
27-10 2022
Kl. 18:00
Vestia 3 Østerbro IF 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
0
799627
29-10 2022
Kl. 10:00
GVI 3 Ørestad IF 2 GVI. Nymosen
4
-
1
799628
29-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Skjold 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
799624
29-10 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 2 Jægersborg 2 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
799625
29-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 3 Hellas 3 B1903
3
-
6
799626
29-10 2022
Kl. 15:00
Vanløse 4 Oversidder Vanløse Idrætspark
799629
30-10 2022
Kl. 16:00
Vestia 3 B93 5 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind