MENU

U13 Piger 1 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række, 1B (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
794621
20-08 2022
Kl. 10:00
Hellas Union Engdraget
5
-
1
794579 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Brønshøj Hvidovre IF Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
794578
27-08 2022
Kl. 12:00
Vestia B 1908 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
794581
27-08 2022
Kl. 12:00
Hellas Amager Pigefodbold 2 Engdraget
Udehold taberdømt
794592
27-08 2022
Kl. 12:00
Union FB Grøndal Multicenter
4
-
2
794583
03-09 2022
Kl. 10:00
Amager Pigefodbold 2 Union Vestamager Idrætsanlæg
0
-
12
794585
03-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF Vestia Hvidovre IF's baner
2
-
1
794584
04-09 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Hellas Sundby Idrætspark
2
-
2
794587
04-09 2022
Kl. 10:00
B93 FB B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
4
794586
04-09 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Brønshøj Kunst, Mimersparken
4
-
1
794588
10-09 2022
Kl. 10:00
Amager Pigefodbold 2 B 1908 2 Vestamager Idrætsanlæg
0
-
1
794589
10-09 2022
Kl. 13:00
Vestia Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
5
794591
10-09 2022
Kl. 13:30
Hellas Hvidovre IF Engdraget
2
-
2
794582
10-09 2022
Kl. 14:00
Union B93 Genforeningspladsen
13
-
0
794595 ti
13-09 2022
Kl. 17:30
FB Brønshøj Jens Jessens Vej
4
-
2
794594
17-09 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF Amager Pigefodbold 2 Hvidovre IF's baner
Udehold taberdømt
794593
17-09 2022
Kl. 14:00
B 1908 2 Union Sundby Idrætspark
Hjemmehold taberdømt
794597
18-09 2022
Kl. 12:00
B93 Vestia B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
0
794596
18-09 2022
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Hellas Kunst, Mimersparken
1
-
4
794598
24-09 2022
Kl. 11:15
Amager Pigefodbold 2 Nørrebro United 2 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
2
794599
24-09 2022
Kl. 12:00
Vestia FB Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
6
794601
24-09 2022
Kl. 12:00
Hellas B93 Engdraget
7
-
0
794602
24-09 2022
Kl. 12:00
Brønshøj Union Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
794600
25-09 2022
Kl. 12:00
B 1908 2 Hvidovre IF Sundby Idrætspark
0
-
1
794604
01-10 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF Union Hvidovre IF's baner
3
-
0
794605
01-10 2022
Kl. 10:00
FB Hellas Jens Jessens Vej
0
-
0
794606
01-10 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 B 1908 2 Kunst, Mimersparken
1
-
3
794607
01-10 2022
Kl. 12:00
B93 Amager Pigefodbold 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
794603
02-10 2022
Kl. 10:00
Brønshøj Vestia Tingbjerg Idrætspark
7
-
2
794609 on
05-10 2022
Kl. 18:30
B 1908 2 B93 Sundby Idrætspark
0
-
2
794608
08-10 2022
Kl. 10:00
Amager Pigefodbold 2 FB Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
794610
08-10 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF Nørrebro United 2 Hvidovre IF's baner
7
-
3
794611
08-10 2022
Kl. 10:00
Hellas Brønshøj Engdraget
2
-
2
794612
08-10 2022
Kl. 14:00
Union Vestia Genforeningspladsen
2
-
1
794613
15-10 2022
Kl. 12:00
Vestia Hellas Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
2
794617
15-10 2022
Kl. 13:00
B93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
4
794614
16-10 2022
Kl. 10:00
Brønshøj Amager Pigefodbold 2 Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
794615
16-10 2022
Kl. 10:00
FB B 1908 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
794616
16-10 2022
Kl. 14:00
Union Nørrebro United 2 Grøndal Multicenter
6
-
1
794580
23-10 2022
Kl. 10:00
FB Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
794620
29-10 2022
Kl. 09:00
Hvidovre IF FB Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
7
794622
29-10 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 B93 Kunst, Mimersparken
0
-
7
794618
29-10 2022
Kl. 10:00
Amager Pigefodbold 2 Vestia Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
794619
30-10 2022
Kl. 16:00
B 1908 2 Brønshøj Sundby Idrætspark
2
-
2
794590
06-11 2022
Kl. 12:00
Brønshøj B93 Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind