MENU

U14 Drenge M (09) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
705628
27-08 2022
Kl. 15:30
Frem 2 Elite Bornholm Valby Idrætspark
1
-
6
705633
28-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 2
705629
28-08 2022
Kl. 14:00
KB 3 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
705632
28-08 2022
Kl. 14:00
B93 2 Dragør 2 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
0
705630
28-08 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
705638 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Elite Bornholm Oversidder Åkirkeby Stadion
705639 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Frem 2
705637 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Dragør 2 Hellas Dragør Bk
0
-
5
705643
03-09 2022
Kl. 12:00
Hellas AB Tårnby 2 Engdraget
2
-
1
705644
03-09 2022
Kl. 15:30
B93 2 Elite Bornholm B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
705645
04-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
705642
04-09 2022
Kl. 14:00
Vanløse HIK 2 Vanløse Idrætspark
7
-
1
705641
04-09 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Frem 2 Skovshoved I P
6
-
0
705640 ti
06-09 2022
Kl. 17:30
KB 3 Dragør 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
0
705634 on
07-09 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 B93 2 Tårnby Stadion
3
-
3
705635 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Vanløse Skovshoved IF Vanløse Idrætspark
6
-
1
705651
10-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder B93 2
705650
10-09 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Hellas Åkirkeby Stadion
3
-
1
705647
11-09 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Oversidder Valby Idrætspark
705646
11-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
3
-
7
705649
11-09 2022
Kl. 12:00
Dragør 2 Vanløse Dragør Bk
2
-
5
705648
11-09 2022
Kl. 16:00
HIK 2 Skovshoved IF HIK
Hjemmehold taberdømt
705655
17-09 2022
Kl. 10:00
Hellas Oversidder Engdraget
705652
17-09 2022
Kl. 15:30
KB 3 Elite Bornholm Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
8
705631
18-09 2022
Kl. 10:00
Hellas HIK 2 Engdraget
3
-
0
705654
18-09 2022
Kl. 14:00
Vanløse AB Tårnby 2 Vanløse Idrætspark
5
-
0
705657
18-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 Frem 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
705653
18-09 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
705656 ti
20-09 2022
Kl. 17:30
Dragør 2 HIK 2 Dragør Bk
2
-
3
705663
24-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder KB 3
705662
24-09 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Vanløse Åkirkeby Stadion
3
-
0
705659
25-09 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Hellas Valby Idrætspark
1
-
7
705660
25-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Skovshoved IF Dragør Bk
1
-
3
705661
25-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder B93 2
705658
25-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 HIK 2 Tårnby Stadion
3
-
5
705667
01-10 2022
Kl. 10:00
Hellas Oversidder Engdraget
705668
01-10 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm HIK 2 Åkirkeby Stadion
2
-
1
705664
02-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 Frem 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
705666
02-10 2022
Kl. 10:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
705669
02-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 AB Tårnby 2 Dragør Bk
7
-
2
705665
02-10 2022
Kl. 16:00
Skovshoved IF B93 2 Gentofte Sportspark Vest
0
-
2
705684 on
05-10 2022
Kl. 17:00
Hellas KB 3 Engdraget
4
-
2
705675
08-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder HIK 2
705636
08-10 2022
Kl. 14:00
HIK 2 KB 3 HIK
2
-
0
705674
08-10 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Dragør 2 Åkirkeby Stadion
4
-
0
705671
09-10 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Vanløse Valby Idrætspark
2
-
4
705672
09-10 2022
Kl. 12:00
B93 2 Hellas B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
705673
09-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder KB 3
705670
09-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Skovshoved IF Tårnby Stadion
3
-
2
705678 ma
10-10 2022
Kl. 17:00
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
2
-
1
705680
15-10 2022
Kl. 10:00
HIK 2 Frem 2 HIK
4
-
4
705676
15-10 2022
Kl. 15:30
AB Tårnby 2 Elite Bornholm Tårnby Stadion
0
-
2
705677
16-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
705679
16-10 2022
Kl. 10:00
Vanløse Oversidder Vanløse Idrætspark
705681
16-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
705682
23-10 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Dragør 2 Valby Idrætspark
1
-
6
705685
23-10 2022
Kl. 12:00
B93 2 Vanløse B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
705686
23-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder HIK 2
705693
23-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder AB Tårnby 2
705683
29-10 2022
Kl. 15:30
Skovshoved IF Elite Bornholm Skovshoved I P
0
-
5
705699
29-10 2022
Kl. 15:30
Elite Bornholm Oversidder Åkirkeby Stadion
705694
30-10 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Frem 2 Tårnby Stadion
4
-
3
705695
30-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 Skovshoved IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
705698
30-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Oversidder Dragør Bk
705696
30-10 2022
Kl. 14:00
Vanløse Hellas Vanløse Idrætspark
3
-
1
705697
30-10 2022
Kl. 16:00
HIK 2 B93 2 HIK
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind