MENU

U15 Drenge 3 (08) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
626581
21-08 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Tårnby FF Kunst, Mimersparken
2
-
2
627164 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Hellas 2 Tårnby FF Engdraget
3
-
7
626570
27-08 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 Nørrebro United 2 Hekla Park
1
-
3
626571
27-08 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hellas 2
626572
28-08 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 KB 5 Dragør Bk
0
-
9
626574
28-08 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Stefan Kastrup IA ved Diget
2
-
3
626575
28-08 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
2
-
3
626573
28-08 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby 3 HIK 3 Tårnby Stadion
1
-
3
626576
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Vestia 2 Kastrup 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
1
626577
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Hellas 2 Dragør 2 Engdraget
1
-
6
626579 on
31-08 2022
Kl. 18:30
HIK 3 Oversidder HIK
626582 to
01-09 2022
Kl. 17:40
KB 5 Hekla 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
0
626583
03-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Stefan
626584
04-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Hekla 3 Dragør Bk
5
-
0
626588
04-09 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF KB 5 Vestamager Idrætsanlæg
5
-
3
626587
04-09 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Nørrebro United 2 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
3
626586
04-09 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby 3 Vestia 2 Tårnby Stadion
3
-
4
626585 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Hellas 2 HIK 3 Engdraget
1
-
9
626580
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Stefan AB Tårnby 3 Rådvadsvej
3
-
0
626987
10-09 2022
Kl. 09:30
HIK 3 Dragør 2 HIK
2
-
1
626988
10-09 2022
Kl. 10:00
Stefan Hellas 2 Rådvadsvej
0
-
2
626989
10-09 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 AB Tårnby 3 Kunst, Mimersparken
1
-
1
626590
10-09 2022
Kl. 12:00
Hekla 3 Tårnby FF Hekla Park
1
-
5
626589
11-09 2022
Kl. 10:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
626990
11-09 2022
Kl. 12:00
KB 5 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
626995
18-09 2022
Kl. 10:00
HIK 3 Stefan HIK
3
-
1
626992
18-09 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Tårnby FF Dragør Bk
8
-
5
626993
18-09 2022
Kl. 12:00
Hellas 2 Vestia 2 Engdraget
4
-
6
626991
18-09 2022
Kl. 12:00
Oversidder Nørrebro United 2
626996
18-09 2022
Kl. 14:00
Kastrup 2 Hekla 3 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
3
626994
18-09 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby 3 KB 5 Tårnby Stadion
2
-
4
626998
24-09 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 AB Tårnby 3 Hekla Park
2
-
4
626999
24-09 2022
Kl. 10:00
Stefan Dragør 2 Rådvadsvej
0
-
1
627001
24-09 2022
Kl. 11:15
Nørrebro United 2 Hellas 2 Kunst, Mimersparken
0
-
1
627000
25-09 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF Kastrup 2 Vestamager Idrætsanlæg
8
-
5
627002
25-09 2022
Kl. 12:00
KB 5 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
626997
25-09 2022
Kl. 16:00
Vestia 2 HIK 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
627008 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
HIK 3 Nørrebro United 2 HIK
2
-
1
627005
01-10 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 KB 5 Engdraget
2
-
1
627004
02-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Kastrup 2 Dragør Bk
0
-
1
627006
02-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Tårnby FF Tårnby Stadion
2
-
1
627003
02-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Hekla 3
627154 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Vestia 2 Stefan Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
2
627156
08-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 Hellas 2 Hekla Park
2
-
2
627159
08-10 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Stefan Kunst, Mimersparken
1
-
1
627158
09-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
627160
09-10 2022
Kl. 12:00
KB 5 HIK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
627157
09-10 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 AB Tårnby 3 Kastrup IA ved Røllikevej
2
-
0
627155
09-10 2022
Kl. 16:00
Vestia 2 Dragør 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
6
627163
on
12-10 2022
Kl. 19:30
Dragør 2 AB Tårnby 3 Dragør Bk
2
-
1
627166
15-10 2022
Kl. 10:00
Stefan KB 5 Rådvadsvej
0
-
11
627165
15-10 2022
Kl. 14:00
HIK 3 Hekla 3 HIK
6
-
4
627161
16-10 2022
Kl. 10:00
Vestia 2 Nørrebro United 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
627162
16-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Kastrup 2
627167
22-10 2022
Kl. 10:00
Hekla 3 Stefan Hekla Park
6
-
2
627168
23-10 2022
Kl. 10:00
Dragør 2 Nørrebro United 2 Dragør Bk
4
-
5
627253
23-10 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF HIK 3 Vestamager Idrætsanlæg
7
-
4
627254
23-10 2022
Kl. 12:00
KB 5 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
2
627252
23-10 2022
Kl. 12:00
Kastrup 2 Hellas 2 Kastrup IA ved Diget
4
-
1
627169
23-10 2022
Kl. 16:00
AB Tårnby 3 Oversidder Tårnby Stadion
627257
29-10 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 AB Tårnby 3 Engdraget
0
-
5
627259
29-10 2022
Kl. 10:00
Stefan Tårnby FF Rådvadsvej
1
-
3
627260
29-10 2022
Kl. 11:15
Nørrebro United 2 KB 5 Kunst, Mimersparken
1
-
4
627258
29-10 2022
Kl. 16:15
HIK 3 Kastrup 2 HIK
2
-
3
627255
30-10 2022
Kl. 10:00
Vestia 2 Hekla 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
1
627256
30-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Dragør 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind