MENU

U16 Drenge 2 (07) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
448512
27-08 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
448511
28-08 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Fremad Amager B1903
4
-
4
448509
28-08 2022
Kl. 12:00
Skjold 2 KB 3 Kunst, Fælledparken
2
-
4
448510
28-08 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 HIK 2 Tårnby Stadion
4
-
0
448507
28-08 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 Skjold 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
448508
28-08 2022
Kl. 14:00
Fix 3 CIK Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
2
448513 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Oversidder B 1903 2
448514 on
31-08 2022
Kl. 18:00
CIK Skjold 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
448517 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Skjold 3 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
448518 on
31-08 2022
Kl. 19:00
KB 3 Hvidovre IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
448516
to
01-09 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
3
-
1
448523 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
B 1903 2 Skjold 3 B1903
Udehold taberdømt
448524
03-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder KB 3
448520
04-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 2 Hvidovre IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
448522
04-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Oversidder Tårnby Stadion
448519
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Fix 3 Fremad Amager Gadelandet
1
-
3
448529
10-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 3 AB Tårnby 2 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
448528
11-09 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager CIK Sundby Idrætspark
2
-
3
448527
11-09 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Skjold 2 HIK
4
-
2
448530
11-09 2022
Kl. 16:00
KB 3 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
448525
11-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder Fix 3
448526
11-09 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 2 Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
448521 on
14-09 2022
Kl. 18:00
CIK HIK 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
448531 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Fix 3 Skjold 3 Gadelandet
Udehold taberdømt
448515
17-09 2022
Kl. 17:00
HIK 2 Fix 3 Gentofte Sportspark Vest
Hjemmehold taberdømt
448944
18-09 2022
Kl. 10:00
B 1903 2 Hvidovre IF 2 B1903
0
-
2
448533
18-09 2022
Kl. 12:00
CIK Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
448534
18-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 KB 3 Tårnby Stadion
4
-
4
448532
18-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 Oversidder Kunst, Fælledparken
448949
24-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 3 CIK Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
448948
24-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder B 1903 2
448950
25-09 2022
Kl. 10:00
KB 3 Fix 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
448945
25-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder HIK 2
448946
25-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 AB Tårnby 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
448947
25-09 2022
Kl. 16:00
Fremad Amager Skjold 2 Sundby Idrætspark
4
-
1
448951
to
29-09 2022
Kl. 17:30
Fix 3 Hvidovre IF 2 Gadelandet
1
-
3
448955
01-10 2022
Kl. 13:30
HIK 2 Skjold 3 HIK
Udehold taberdømt
448956
02-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
448952
02-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 2 B 1903 2 Fælledparken
5
-
3
448953
02-10 2022
Kl. 12:00
CIK KB 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
448954
02-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Oversidder Tårnby Stadion
448535 on
05-10 2022
Kl. 18:30
HIK 2 Fremad Amager Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
448960
08-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Fix 3
448961
08-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 Fremad Amager Kunst, Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
449030
08-10 2022
Kl. 16:00
Fix 3 Skjold 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
3
448957
09-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Skjold 2
448958
09-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 CIK Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
448959
09-10 2022
Kl. 14:00
B 1903 2 AB Tårnby 2 B1903
1
-
3
448962
09-10 2022
Kl. 14:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
14
-
1
449020 on
12-10 2022
Kl. 20:15
HIK 2 Hvidovre IF 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
5
448964
to
13-10 2022
Kl. 19:30
Fix 3 B 1903 2 Tingbjerg Idrætspark
4
-
0
449021
16-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager KB 3 Sundby Idrætspark
3
-
7
448963
16-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Skjold 3
Udehold taberdømt
448965
16-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 2 AB Tårnby 2 Fælledparken
3
-
8
448966
16-10 2022
Kl. 12:00
CIK Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
449026
22-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder HIK 2
449027
23-10 2022
Kl. 10:00
KB 3 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
449024
23-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 2 Fix 3 Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
449025
23-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 2 CIK B1903
Udehold taberdømt
449022
23-10 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 2 Fremad Amager Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
449023
23-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 2 Skjold 3 Fælledparken
Udehold taberdømt
449034
29-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 3 KB 3 Kunst, Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
449032
29-10 2022
Kl. 16:00
HIK 2 B 1903 2 HIK
3
-
3
449033
30-10 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
449031
30-10 2022
Kl. 12:00
CIK AB Tårnby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
3
449028
30-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Hvidovre IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind