MENU

Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
614617 ti
30-08 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 4 Oversidder Vanløse Idrætspark
614618 on
31-08 2022
Kl. 21:00
Heimdal 6 Union 8 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
614619
04-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 7 Skjold 17 Ryparken Idrætsanlæg
10
-
2
614616
04-09 2022
Kl. 14:00
FB 22 Oversidder Jens Jessens Vej
614924
11-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder FB 22
614925
11-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 17 Vanløse IF 4 Kunst, Fælledparken
0
-
3
614620
11-09 2022
Kl. 14:00
Union 8 Østerbro IF 7 Genforeningspladsen
2
-
7
614929 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Heimdal 6 Oversidder Fælledparken
614621
to
15-09 2022
Kl. 19:30
FB 21 Heimdal 6 Frederiksberg IP, kunst
4
-
0
614927
17-09 2022
Kl. 10:00
Bispebjerg 3 Oversidder Lersøparken
614923
18-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Bispebjerg 3
614928
18-09 2022
Kl. 10:00
FB 22 Skjold 17 Jens Jessens Vej
0
-
16
614930
18-09 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 7 Vanløse IF 4 Fælledparken
4
-
3
614926
18-09 2022
Kl. 18:00
Union 8 FB 21 Genforeningspladsen
2
-
4
614934 ti
20-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Heimdal 6
614933
ti
20-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 4 FB 22 Vanløse Idrætspark
6
-
0
614932
25-09 2022
Kl. 10:00
Oversidder Union 8
614935
25-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 17 Bispebjerg 3 Fælledparken
2
-
3
614931
25-09 2022
Kl. 12:00
FB 21 Østerbro IF 7 Jens Jessens Vej
0
-
1
614952 to
29-09 2022
Kl. 20:15
Oversidder Østerbro IF 7
614949
to
29-09 2022
Kl. 21:00
Heimdal 6 Skjold 17 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
3
614937
01-10 2022
Kl. 10:00
Bispebjerg 3 Vanløse IF 4 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
0
614938
02-10 2022
Kl. 10:00
FB 21 Oversidder Jens Jessens Vej
614950
02-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 7 FB 22 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
614936
02-10 2022
Kl. 16:00
Union 8 Oversidder Genforeningspladsen
614954 ti
04-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder FB 21
614953 ti
04-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 4 Heimdal 6 Vanløse Idrætspark
0
-
1
614968
08-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Vanløse IF 4
614955
09-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 17 Union 8 Fælledparken
2
-
1
614951
09-10 2022
Kl. 14:00
FB 22 Bispebjerg 3 Jens Jessens Vej
0
-
14
614959 to
13-10 2022
Kl. 21:00
Heimdal 6 FB 22 Ryparken Idrætsanlæg
20
-
0
614957
16-10 2022
Kl. 10:00
FB 21 Skjold 17 Jens Jessens Vej
5
-
2
614958
16-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
614960
16-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 7 Bispebjerg 3 Fælledparken
2
-
1
614956
16-10 2022
Kl. 14:00
Union 8 Vanløse IF 4 Genforeningspladsen
2
-
2
614963
ti
18-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse IF 4 FB 21 Vanløse Idrætspark
6
-
4
614615 to
20-10 2022
Kl. 20:00
Bispebjerg 3 FB 21 Genforeningspladsen
3
-
6
614961
22-10 2022
Kl. 16:00
Bispebjerg 3 Heimdal 6 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
614964
23-10 2022
Kl. 10:00
Østerbro IF 7 Oversidder Fælledparken
614965
23-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 17 Oversidder Fælledparken
614962
23-10 2022
Kl. 14:00
FB 22 Union 8 Jens Jessens Vej
2
-
5
614967 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
FB 21 FB 22 Jens Jessens Vej
21
-
0
614970
30-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder Skjold 17
614966
30-10 2022
Kl. 12:00
Union 8 Bispebjerg 3 Genforeningspladsen
0
-
6
614969
30-10 2022
Kl. 12:00
Heimdal 6 Østerbro IF 7 Fælledparken
1
-
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

Log ind