Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række, Pulje 5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
614552
fr02-09 2022
20:15 FA 2000 13 Skjold 16 Jens Jessens Vej
4
-
5
02. sep 2022
20:15
FA 2000 13
4
Skjold 16
5
614538
03-09 2022
12:00 Copenhagen Celtic 2 Vanløse IF 5 Valby Idrætspark
1
-
7
03. sep 2022
12:00
Copenhagen Celtic 2
1
Vanløse IF 5
7
614550
04-09 2022
14:00 FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
04. sep 2022
14:00
FB 18
Oversidder
614551
04-09 2022
16:00 Oversidder HB 11
04. sep 2022
16:00
Oversidder
HB 11
614554
on07-09 2022
20:45 Vanløse IF 5 Oversidder Vanløse Idrætspark
07. sep 2022
20:45
Vanløse IF 5
Oversidder
614556
11-09 2022
10:00 Oversidder Østerbro IF 6
11. sep 2022
10:00
Oversidder
Østerbro IF 6
614553
11-09 2022
12:00 HB 11 FA 2000 13 Fælledparken
6
-
4
11. sep 2022
12:00
HB 11
6
FA 2000 13
4
614557
11-09 2022
14:00 Skjold 16 FB 18 Fælledparken
4
-
0
11. sep 2022
14:00
Skjold 16
4
FB 18
0
614555
ti13-09 2022
19:30 FC Ryparken 2 Copenhagen Celtic 2 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
13. sep 2022
19:30
FC Ryparken 2
3
Copenhagen Celtic 2
1
614559
17-09 2022
12:00 Copenhagen Celtic 2 Oversidder Valby Idrætspark
17. sep 2022
12:00
Copenhagen Celtic 2
Oversidder
614558
18-09 2022
10:00 HB 11 Vanløse IF 5 Fælledparken
0
-
5
18. sep 2022
10:00
HB 11
0
Vanløse IF 5
5
614560
18-09 2022
10:00 Østerbro IF 6 Skjold 16 Fælledparken
HMH
18. sep 2022
10:00
Østerbro IF 6
Skjold 16
HMH
614561
18-09 2022
10:00 Oversidder FC Ryparken 2
18. sep 2022
10:00
Oversidder
FC Ryparken 2
614562
18-09 2022
16:00 FA 2000 13 FB 18 Jens Jessens Vej
0
-
5
18. sep 2022
16:00
FA 2000 13
0
FB 18
5
614564
ti20-09 2022
19:30 FC Ryparken 2 HB 11 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
20. sep 2022
19:30
FC Ryparken 2
1
HB 11
2
614566
25-09 2022
10:00 Oversidder Oversidder
25. sep 2022
10:00
Oversidder
Oversidder
614567
25-09 2022
10:00 Skjold 16 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
5
-
1
25. sep 2022
10:00
Skjold 16
5
Copenhagen Celtic 2
1
614565
25-09 2022
16:00 FB 18 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
2
-
2
25. sep 2022
16:00
FB 18
2
Østerbro IF 6
2
614584
01-10 2022
10:00 FA 2000 13 Østerbro IF 6 Jens Jessens Vej
2
-
1
01. okt 2022
10:00
FA 2000 13
2
Østerbro IF 6
1
614569
01-10 2022
12:00 Copenhagen Celtic 2 FB 18 Valby Idrætspark
1
-
4
01. okt 2022
12:00
Copenhagen Celtic 2
1
FB 18
4
614568
02-10 2022
10:00 HB 11 Oversidder Fælledparken
02. okt 2022
10:00
HB 11
Oversidder
614571
02-10 2022
10:00 Oversidder Skjold 16
02. okt 2022
10:00
Oversidder
Skjold 16
614586
ti04-10 2022
19:30 FC Ryparken 2 FA 2000 13 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
04. okt 2022
19:30
FC Ryparken 2
1
FA 2000 13
4
614563
fr07-10 2022
19:00 Vanløse IF 5 FA 2000 13 Vanløse Idrætspark
9
-
2
07. okt 2022
19:00
Vanløse IF 5
9
FA 2000 13
2
614585
09-10 2022
10:00 Østerbro IF 6 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
2
-
3
09. okt 2022
10:00
Østerbro IF 6
2
Copenhagen Celtic 2
3
614589
09-10 2022
12:00 Skjold 16 HB 11 Fælledparken
7
-
0
09. okt 2022
12:00
Skjold 16
7
HB 11
0
614587
09-10 2022
14:00 FB 18 Oversidder Jens Jessens Vej
09. okt 2022
14:00
FB 18
Oversidder
614588
ma10-10 2022
18:00 Oversidder Vanløse IF 5
10. okt 2022
18:00
Oversidder
Vanløse IF 5
614591
fr14-10 2022
19:00 Vanløse IF 5 Skjold 16 Vanløse Idrætspark
1
-
2
14. okt 2022
19:00
Vanløse IF 5
1
Skjold 16
2
614539
15-10 2022
10:00 Østerbro IF 6 FC Ryparken 2 Fælledparken
8
-
1
15. okt 2022
10:00
Østerbro IF 6
8
FC Ryparken 2
1
614590
15-10 2022
12:00 HB 11 FB 18 Fælledparken
0
-
2
15. okt 2022
12:00
HB 11
0
FB 18
2
614592
15-10 2022
12:00 FC Ryparken 2 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
15. okt 2022
12:00
FC Ryparken 2
Oversidder
614594
16-10 2022
10:00 FA 2000 13 Copenhagen Celtic 2 Jens Jessens Vej
6
-
1
16. okt 2022
10:00
FA 2000 13
6
Copenhagen Celtic 2
1
614593
16-10 2022
16:00 Oversidder Østerbro IF 6
16. okt 2022
16:00
Oversidder
Østerbro IF 6
614595
22-10 2022
12:00 Copenhagen Celtic 2 Oversidder Valby Idrætspark
22. okt 2022
12:00
Copenhagen Celtic 2
Oversidder
614596
23-10 2022
10:00 Østerbro IF 6 HB 11 Fælledparken
2
-
0
23. okt 2022
10:00
Østerbro IF 6
2
HB 11
0
614597
23-10 2022
10:00 FB 18 Vanløse IF 5 Jens Jessens Vej
1
-
3
23. okt 2022
10:00
FB 18
1
Vanløse IF 5
3
614608
23-10 2022
10:00 FA 2000 13 Oversidder Jens Jessens Vej
23. okt 2022
10:00
FA 2000 13
Oversidder
614609
23-10 2022
12:00 Skjold 16 FC Ryparken 2 Fælledparken
4
-
2
23. okt 2022
12:00
Skjold 16
4
FC Ryparken 2
2
614610
29-10 2022
12:00 HB 11 Copenhagen Celtic 2 Fælledparken
0
-
4
29. okt 2022
12:00
HB 11
0
Copenhagen Celtic 2
4
614611
30-10 2022
10:00 Vanløse IF 5 Østerbro IF 6 Vanløse Idrætspark
4
-
2
30. okt 2022
10:00
Vanløse IF 5
4
Østerbro IF 6
2
614612
30-10 2022
14:00 FC Ryparken 2 FB 18 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
30. okt 2022
14:00
FC Ryparken 2
0
FB 18
2
614613
30-10 2022
14:00 Oversidder FA 2000 13
30. okt 2022
14:00
Oversidder
FA 2000 13
614614
30-10 2022
14:00 Oversidder Skjold 16
30. okt 2022
14:00
Oversidder
Skjold 16
614570
05-11 2022
17:30 Vanløse IF 5 FC Ryparken 2 Vanløse Idrætspark
5
-
2
05. nov 2022
17:30
Vanløse IF 5
5
FC Ryparken 2
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Ingen

Log ind