Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 6 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810300
03-09 2022
10:00 Rødovre 2 VLI 4 Rødovre Stadion
4
-
3
03. sep 2022
10:00
Rødovre 2
4
VLI 4
3
810331
04-09 2022
14:00 Skjold 11 FB 13 Fælledparken
0
-
6
04. sep 2022
14:00
Skjold 11
0
FB 13
6
810332
04-09 2022
16:00 Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
04. sep 2022
16:00
Østerbro IF 4
Oversidder
810301
04-09 2022
16:00 FA 2000 11 HIK 5 Jens Jessens Vej
2
-
2
04. sep 2022
16:00
FA 2000 11
2
HIK 5
2
810302
04-09 2022
16:00 Vanløse IF 3 B 1960 2 Vanløse Idrætspark
0
-
8
04. sep 2022
16:00
Vanløse IF 3
0
B 1960 2
8
810334
10-09 2022
12:00 VLI 4 Skjold 11 Jens Jessens Vej
4
-
1
10. sep 2022
12:00
VLI 4
4
Skjold 11
1
810337
10-09 2022
12:00 Oversidder Vanløse IF 3
10. sep 2022
12:00
Oversidder
Vanløse IF 3
810336
10-09 2022
14:00 B 1960 2 FA 2000 11 Grønnemosen
1
-
5
10. sep 2022
14:00
B 1960 2
1
FA 2000 11
5
810335
10-09 2022
16:00 HIK 5 Rødovre 2 HIK
6
-
0
10. sep 2022
16:00
HIK 5
6
Rødovre 2
0
810333
11-09 2022
12:00 FB 13 Østerbro IF 4 Jens Jessens Vej
2
-
3
11. sep 2022
12:00
FB 13
2
Østerbro IF 4
3
810339
17-09 2022
10:00 Rødovre 2 B 1960 2 Rødovre Stadion
1
-
10
17. sep 2022
10:00
Rødovre 2
1
B 1960 2
10
810342
18-09 2022
10:00 Østerbro IF 4 Vanløse IF 3 Fælledparken
4
-
2
18. sep 2022
10:00
Østerbro IF 4
4
Vanløse IF 3
2
810338
18-09 2022
12:00 FB 13 VLI 4 Jens Jessens Vej
4
-
0
18. sep 2022
12:00
FB 13
4
VLI 4
0
810340
ma19-09 2022
20:15 FA 2000 11 Oversidder Jens Jessens Vej
19. sep 2022
20:15
FA 2000 11
Oversidder
810344
fr23-09 2022
18:30 HIK 5 FB 13 Gentofte Sportspark Vest
5
-
1
23. sep 2022
18:30
HIK 5
5
FB 13
1
810343
24-09 2022
12:00 VLI 4 Østerbro IF 4 Jens Jessens Vej
1
-
4
24. sep 2022
12:00
VLI 4
1
Østerbro IF 4
4
810347
24-09 2022
12:00 Oversidder Rødovre 2
24. sep 2022
12:00
Oversidder
Rødovre 2
810346
24-09 2022
14:00 B 1960 2 Skjold 11 Grønnemosen
1
-
3
24. sep 2022
14:00
B 1960 2
1
Skjold 11
3
810345
25-09 2022
16:00 Vanløse IF 3 FA 2000 11 Vanløse Idrætspark
1
-
3
25. sep 2022
16:00
Vanløse IF 3
1
FA 2000 11
3
810350
01-10 2022
12:00 VLI 4 HIK 5 Jens Jessens Vej
0
-
5
01. okt 2022
12:00
VLI 4
0
HIK 5
5
810348
02-10 2022
12:00 FB 13 B 1960 2 Jens Jessens Vej
1
-
0
02. okt 2022
12:00
FB 13
1
B 1960 2
0
817651
02-10 2022
14:00 Skjold 11 Oversidder Fælledparken
02. okt 2022
14:00
Skjold 11
Oversidder
817652
02-10 2022
16:00 Østerbro IF 4 FA 2000 11 Fælledparken
0
-
2
02. okt 2022
16:00
Østerbro IF 4
0
FA 2000 11
2
817654
to06-10 2022
20:15 HIK 5 Østerbro IF 4 Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
06. okt 2022
20:15
HIK 5
2
Østerbro IF 4
2
817659
08-10 2022
12:00 Oversidder FB 13
08. okt 2022
12:00
Oversidder
FB 13
817656
08-10 2022
14:00 B 1960 2 VLI 4 Grønnemosen
5
-
0
08. okt 2022
14:00
B 1960 2
5
VLI 4
0
817655
09-10 2022
16:00 Vanløse IF 3 Skjold 11 Vanløse Idrætspark
2
-
1
09. okt 2022
16:00
Vanløse IF 3
2
Skjold 11
1
817653
ma10-10 2022
20:15 FA 2000 11 Rødovre 2 Jens Jessens Vej
2
-
0
10. okt 2022
20:15
FA 2000 11
2
Rødovre 2
0
817662
to13-10 2022
20:15 HIK 5 B 1960 2 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
13. okt 2022
20:15
HIK 5
3
B 1960 2
1
817661
15-10 2022
12:00 VLI 4 Oversidder Jens Jessens Vej
15. okt 2022
12:00
VLI 4
Oversidder
817724
15-10 2022
16:00 Østerbro IF 4 Rødovre 2 Fælledparken
3
-
1
15. okt 2022
16:00
Østerbro IF 4
3
Rødovre 2
1
817660
16-10 2022
12:00 FB 13 Vanløse IF 3 Jens Jessens Vej
3
-
2
16. okt 2022
12:00
FB 13
3
Vanløse IF 3
2
817723
16-10 2022
14:00 Skjold 11 FA 2000 11 Fælledparken
2
-
0
16. okt 2022
14:00
Skjold 11
2
FA 2000 11
0
810341
on19-10 2022
18:00 Skjold 11 HIK 5 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
19. okt 2022
18:00
Skjold 11
1
HIK 5
2
817725
22-10 2022
10:00 Rødovre 2 Skjold 11 Rødovre Stadion
2
-
3
22. okt 2022
10:00
Rødovre 2
2
Skjold 11
3
817729
22-10 2022
14:00 Oversidder HIK 5
22. okt 2022
14:00
Oversidder
HIK 5
817726
22-10 2022
16:00 FA 2000 11 FB 13 Jens Jessens Vej
3
-
3
22. okt 2022
16:00
FA 2000 11
3
FB 13
3
817728
23-10 2022
10:00 Østerbro IF 4 B 1960 2 Fælledparken
3
-
4
23. okt 2022
10:00
Østerbro IF 4
3
B 1960 2
4
817727
23-10 2022
16:00 Vanløse IF 3 VLI 4 Vanløse Idrætspark
3
-
0
23. okt 2022
16:00
Vanløse IF 3
3
VLI 4
0
810349
to27-10 2022
19:30 Rødovre 2 Vanløse IF 3 Rødovre Stadion Kunst
5
-
1
27. okt 2022
19:30
Rødovre 2
5
Vanløse IF 3
1
817732
30-10 2022
10:00 HIK 5 Vanløse IF 3 HIK
2
-
0
30. okt 2022
10:00
HIK 5
2
Vanløse IF 3
0
817733
30-10 2022
10:00 Skjold 11 Østerbro IF 4 Fælledparken
4
-
4
30. okt 2022
10:00
Skjold 11
4
Østerbro IF 4
4
817734
30-10 2022
10:00 B 1960 2 Oversidder Grønnemosen
30. okt 2022
10:00
B 1960 2
Oversidder
817730
30-10 2022
14:00 FB 13 Rødovre 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
30. okt 2022
14:00
FB 13
2
Rødovre 2
1
817731
30-10 2022
16:00 VLI 4 FA 2000 11 Jens Jessens Vej
2
-
3
30. okt 2022
16:00
VLI 4
2
FA 2000 11
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind