MENU

Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810119
03-09 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 FA 2000 9 Engdraget
1
-
1
810121
03-09 2022
Kl. 12:00
FB 17 Union 5 Jens Jessens Vej
3
-
3
810123
04-09 2022
Kl. 14:00
KB 6 Skjold 13 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
2
810122
04-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder Heimdal 5
810151 to
08-09 2022
Kl. 20:00
Union 5 HB 7 Genforeningspladsen
2
-
2
810152
10-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 13 FB 17 Fælledparken
5
-
0
810124
11-09 2022
Kl. 16:00
Heimdal 5 KB 6 Fælledparken
2
-
1
810125
11-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 9 Oversidder Jens Jessens Vej
810126
11-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 7 Hellas 2 Fælledparken
5
-
2
810120 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
HB 7 Skjold 7 Fælledparken
2
-
4
810155 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
HB 7 Skjold 13 Fælledparken
2
-
1
810154
17-09 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Union 5 Engdraget
1
-
0
810153
18-09 2022
Kl. 16:00
Heimdal 5 FA 2000 9 Fælledparken
3
-
1
810156
18-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder Skjold 7
810157
18-09 2022
Kl. 16:00
KB 6 FB 17 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
8
810189 to
22-09 2022
Kl. 20:00
Union 5 Oversidder Genforeningspladsen
810190
24-09 2022
Kl. 16:00
Skjold 13 Hellas 2 Fælledparken
0
-
3
810187
25-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 7 Heimdal 5 Kunst, Fælledparken
2
-
3
810188
25-09 2022
Kl. 14:00
FB 17 HB 7 Jens Jessens Vej
1
-
3
810158
25-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 9 KB 6 Jens Jessens Vej
0
-
6
810194 fr
30-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Skjold 13
810192
01-10 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 FB 17 Engdraget
810193
01-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 9 Skjold 7 Jens Jessens Vej
810191
02-10 2022
Kl. 16:00
Heimdal 5 Union 5 Fælledparken
810195
02-10 2022
Kl. 16:00
KB 6 HB 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
810196 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
HB 7 Hellas 2 Ryparken Idrætsanlæg
810200
08-10 2022
Kl. 16:00
Skjold 13 Heimdal 5 Fælledparken
810197
09-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 7 KB 6 Fælledparken
810198
09-10 2022
Kl. 16:00
FB 17 Oversidder Jens Jessens Vej
810199 on
12-10 2022
Kl. 20:00
Union 5 FA 2000 9 Grøndal Multicenter
810202
16-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 9 Skjold 13 Jens Jessens Vej
810203
16-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 7 Union 5 Fælledparken
810205
16-10 2022
Kl. 14:00
KB 6 Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
810204
16-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder HB 7
810201
16-10 2022
Kl. 16:00
Heimdal 5 FB 17 Fælledparken
810207 fr
21-10 2022
Kl. 18:00
HB 7 Heimdal 5 Ryparken Idrætsanlæg
810206
22-10 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Oversidder Engdraget
810210
22-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 13 Skjold 7 Fælledparken
810209
23-10 2022
Kl. 14:00
KB 6 Union 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
810208
23-10 2022
Kl. 16:00
FB 17 FA 2000 9 Jens Jessens Vej
810211
30-10 2022
Kl. 10:00
Heimdal 5 Hellas 2 Fælledparken
810213
30-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 7 FB 17 Fælledparken
810214
30-10 2022
Kl. 10:00
Oversidder KB 6
810215
30-10 2022
Kl. 10:00
Union 5 Skjold 13 Grøndal Multicenter
810212
30-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 9 HB 7 Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind