MENU

Serie 4, P2/9 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810045 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 4 Frederiksholm Sydhavnen 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
810044 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Hekla 2 FA 2000 7 Hekla Park
810048 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Frem 4 FC Nordhavn 2 Frem, Valby IP
810046 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
FB 10 KB 8 Jens Jessens Vej
810047
04-09 2022
Kl. 12:00
Skjold 8 Nørrebro FF 2 Fælledparken
810052 ma
05-09 2022
Kl. 19:45
KB 8 Sønderbro Fight 4 Frederiksberg IP, kunst
810053
10-09 2022
Kl. 18:00
FC Nordhavn 2 FB 10 Emdrupparken
810051
11-09 2022
Kl. 12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4 Hekla 2 Kunst, Valby IP, tribunen
810049
11-09 2022
Kl. 18:00
Nørrebro FF 2 Frem 4 Kunst, Mimersparken
810056 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 4 FC Nordhavn 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
810050 ti
13-09 2022
Kl. 20:15
FA 2000 7 Skjold 8 Jens Jessens Vej
810058 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
Frem 4 FB 10 Frem, Valby IP
810054 fr
16-09 2022
Kl. 20:00
Nørrebro FF 2 FA 2000 7 Kunst, Mimersparken
810057
18-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 8 Frederiksholm Sydhavnen 4 Fælledparken
810055
18-09 2022
Kl. 14:00
Hekla 2 KB 8 Hekla Park
810061 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
FB 10 Sønderbro Fight 4 Jens Jessens Vej
810062 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
KB 8 Skjold 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
810063
24-09 2022
Kl. 16:00
FC Nordhavn 2 Hekla 2 Ryparken Idrætsanlæg
810060
25-09 2022
Kl. 12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4 Nørrebro FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
810059
25-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 7 Frem 4 Jens Jessens Vej
810065 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Hekla 2 FB 10 Hekla Park
810064 fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Nørrebro FF 2 KB 8 Ryparken Idrætsanlæg
810067
02-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 8 FC Nordhavn 2 Fælledparken
810066
02-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 7 Frederiksholm Sydhavnen 4 Jens Jessens Vej
810068
02-10 2022
Kl. 16:00
Frem 4 Sønderbro Fight 4 Frem, Valby IP
810102 on
05-10 2022
Kl. 20:15
KB 8 FA 2000 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
810101 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
FB 10 Skjold 8 Jens Jessens Vej
810103
08-10 2022
Kl. 14:00
FC Nordhavn 2 Nørrebro FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
810099
09-10 2022
Kl. 10:00
Sønderbro Fight 4 Hekla 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
810100
09-10 2022
Kl. 12:00
Frederiksholm Sydhavnen 4 Frem 4 Kunst, Valby IP, tribunen
810104
15-10 2022
Kl. 16:00
Nørrebro FF 2 FB 10 Kunst, Mimersparken
810107
16-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 8 Sønderbro Fight 4 Fælledparken
810108
16-10 2022
Kl. 12:00
Frem 4 Hekla 2 Frem, Valby IP
810105
16-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 7 FC Nordhavn 2 Jens Jessens Vej
810106
16-10 2022
Kl. 16:00
Frederiksholm Sydhavnen 4 KB 8 Kunst, Valby IP, tribunen
810109 on
19-10 2022
Kl. 19:15
Hekla 2 Skjold 8 Hekla Park
810111 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
FB 10 FA 2000 7 Jens Jessens Vej
810113
22-10 2022
Kl. 14:00
FC Nordhavn 2 Frederiksholm Sydhavnen 4 Ryparken Idrætsanlæg
810110
23-10 2022
Kl. 10:00
Sønderbro Fight 4 Nørrebro FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
810112
23-10 2022
Kl. 16:00
Frem 4 KB 8 Frem, Valby IP
810114
30-10 2022
Kl. 10:00
Nørrebro FF 2 Hekla 2 Kunst, Mimersparken
810115
30-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 7 Sønderbro Fight 4 Jens Jessens Vej
810116
30-10 2022
Kl. 10:00
Frederiksholm Sydhavnen 4 FB 10 Valby IP, tribunen
810117
30-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 8 Frem 4 Kunst, Fælledparken
810118
30-10 2022
Kl. 14:00
KB 8 FC Nordhavn 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind