MENU

Serie 3, P2/5 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
509214 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF 3 Union 3 Ryparken Idrætsanlæg
509211 fr
26-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Hvidovre IF 3
509213
27-08 2022
Kl. 16:00
Sundby BK 4 Husum 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509209
28-08 2022
Kl. 12:00
Jægersborg 2 B 1903 6 Gentofte Sportspark Øst
509210
28-08 2022
Kl. 14:00
ØKF 2 Kastrup 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509212
28-08 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 3 FB 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509215
03-09 2022
Kl. 12:00
Union 3 Sundby BK 4 Grøndal Multicenter
509217
03-09 2022
Kl. 14:00
FB 6 ØKF 2 Jens Jessens Vej
509220
04-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 Jægersborg 2 Hvidovre IF's baner
509218
04-09 2022
Kl. 14:00
Husum 3 Sønderbro Fight 3 Husumparken
509219
04-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 6 Østerbro IF 3 B1903
509216
04-09 2022
Kl. 16:00
Kastrup 3 Oversidder Kastrup IA ved Røllikevej
509226 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF 3 Hvidovre IF 3 Fælledparken
509222 fr
09-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Jægersborg 2
509221
10-09 2022
Kl. 10:00
ØKF 2 Husum 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509225
10-09 2022
Kl. 16:00
Sundby BK 4 B 1903 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509224
11-09 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 3 Union 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509223
11-09 2022
Kl. 16:00
Kastrup 3 FB 6 Kastrup IA ved Røllikevej
509231 on
14-09 2022
Kl. 17:45
B 1903 6 Sønderbro Fight 3 B1903
509228 on
14-09 2022
Kl. 18:00
Jægersborg 2 Østerbro IF 3 Gentofte Sportspark Øst
509227 on
14-09 2022
Kl. 20:00
Union 3 ØKF 2 Genforeningspladsen
509264 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Hvidovre IF 3 Sundby BK 4 Hvidovre IF's baner
509230 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Husum 3 Kastrup 3 Husumparken
509229 to
15-09 2022
Kl. 19:30
FB 6 Oversidder Jens Jessens Vej
509266 fr
16-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Østerbro IF 3
509269
17-09 2022
Kl. 14:00
FB 6 Husum 3 Jens Jessens Vej
509270
17-09 2022
Kl. 16:00
Sundby BK 4 Jægersborg 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509268
18-09 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 3 Hvidovre IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509265
18-09 2022
Kl. 14:00
ØKF 2 B 1903 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509267
18-09 2022
Kl. 16:00
Kastrup 3 Union 3 Kastrup IA ved Røllikevej
509274 fr
23-09 2022
Kl. 20:00
Østerbro IF 3 Sundby BK 4 Kunst, Fælledparken
509271
24-09 2022
Kl. 12:00
Union 3 FB 6 Genforeningspladsen
509272
25-09 2022
Kl. 12:00
Jægersborg 2 Sønderbro Fight 3 Gentofte Sportspark Øst
509273
25-09 2022
Kl. 14:00
Husum 3 Oversidder Husumparken
509276
25-09 2022
Kl. 14:00
Hvidovre IF 3 ØKF 2 Hvidovre IF's baner
509275
25-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 6 Kastrup 3 B1903
509278
01-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Sundby BK 4
509348
01-10 2022
Kl. 16:00
FB 6 B 1903 6 Jens Jessens Vej
509347
02-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 3 Østerbro IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509351
02-10 2022
Kl. 14:00
Husum 3 Union 3 Husumparken
509277
02-10 2022
Kl. 14:00
ØKF 2 Jægersborg 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509346
02-10 2022
Kl. 16:00
Kastrup 3 Hvidovre IF 3 Kastrup IA ved Røllikevej
509359 fr
07-10 2022
Kl. 20:00
Østerbro IF 3 ØKF 2 Kunst, Fælledparken
509356
08-10 2022
Kl. 12:00
Union 3 Oversidder Genforeningspladsen
509358
08-10 2022
Kl. 16:00
Sundby BK 4 Sønderbro Fight 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
509362
09-10 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 FB 6 Hvidovre IF's baner
509357
09-10 2022
Kl. 12:00
Jægersborg 2 Kastrup 3 Gentofte Sportspark Øst
509361
09-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 6 Husum 3 B1903
510715 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
FB 6 Jægersborg 2 Jens Jessens Vej
509365 fr
14-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Sønderbro Fight 3
509363
15-10 2022
Kl. 16:00
Union 3 B 1903 6 Genforeningspladsen
509364
16-10 2022
Kl. 14:00
ØKF 2 Sundby BK 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
510716
16-10 2022
Kl. 14:00
Husum 3 Hvidovre IF 3 Husumparken
509366
16-10 2022
Kl. 16:00
Kastrup 3 Østerbro IF 3 Kastrup IA ved Røllikevej
510718 fr
21-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder B 1903 6
510720
22-10 2022
Kl. 16:00
Sundby BK 4 Kastrup 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
510717
23-10 2022
Kl. 12:00
Jægersborg 2 Husum 3 Gentofte Sportspark Øst
510719
23-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 3 ØKF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
510721
23-10 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 FB 6 Kunst, Fælledparken
510722
23-10 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 Union 3 Hvidovre IF's baner
510724
30-10 2022
Kl. 12:00
ØKF 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
510725
30-10 2022
Kl. 12:00
Kastrup 3 Sønderbro Fight 3 Kastrup IA ved Røllikevej
510726
30-10 2022
Kl. 12:00
FB 6 Sundby BK 4 Jens Jessens Vej
510727
30-10 2022
Kl. 12:00
Husum 3 Østerbro IF 3 Husumparken
510728
30-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 6 Hvidovre IF 3 B1903
510723
30-10 2022
Kl. 14:00
Union 3 Jægersborg 2 Genforeningspladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind