MENU

U14 Drenge 5 (09) Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
731300
27-08 2022
Kl. 10:00
FB 3 AB Tårnby 4 Jens Jessens Vej
2
-
1
731301
27-08 2022
Kl. 16:00
HIK 4 B93 4 HIK
Udehold taberdømt
731297
28-08 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Skjold 3 Kunst, Mimersparken
3
-
5
731299
28-08 2022
Kl. 16:00
GVI 4 Vanløse 3 GVI. Nymosen
4
-
0
731304
03-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 Nørrebro United 2 Frihedens Idrætscenter
5
-
4
731302
04-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 HIK 4 Tårnby Stadion
1
-
5
731305
04-09 2022
Kl. 12:00
Vanløse 3 Skjold 4 Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
731306
04-09 2022
Kl. 14:00
B93 4 GVI 4 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
10
731310
10-09 2022
Kl. 10:00
FB 3 Hvidovre IF 3 Jens Jessens Vej
1
-
1
731309
11-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 4 B93 4 Fælledparken
11
-
0
731307
11-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Skjold 3 Tårnby Stadion
1
-
9
731308
11-09 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Vanløse 3 Kunst, Mimersparken
2
-
6
731311 on
14-09 2022
Kl. 18:30
GVI 4 HIK 4 GVI. Nymosen
1
-
3
731312
17-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 HIK 4 Fælledparken
2
-
5
731313
17-09 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 AB Tårnby 4 Frihedens Idrætscenter
0
-
3
731315
18-09 2022
Kl. 12:00
Vanløse 3 FB 3 Vanløse Idrætspark
1
-
2
731316
18-09 2022
Kl. 16:00
B93 4 Nørrebro United 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
1
731314
18-09 2022
Kl. 16:00
GVI 4 Skjold 4 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
731321 fr
23-09 2022
Kl. 18:30
HIK 4 Skjold 4 HIK
Udehold taberdømt
731319
24-09 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 Hvidovre IF 3 Fælledparken
4
-
1
731320
25-09 2022
Kl. 10:00
FB 3 B93 4 Jens Jessens Vej
3
-
3
731317
25-09 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Vanløse 3 Tårnby Stadion
2
-
7
731318
25-09 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 2 GVI 4 Kunst, Mimersparken
Udehold taberdømt
731323
01-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 HIK 4 Frihedens Idrætscenter
1
-
9
731322
02-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 4 Nørrebro United 2 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
731325
02-10 2022
Kl. 12:00
Vanløse 3 Skjold 3 Vanløse Idrætspark
0
-
1
731324
02-10 2022
Kl. 16:00
GVI 4 FB 3 GVI. Nymosen
1
-
7
731326
02-10 2022
Kl. 17:30
B93 4 AB Tårnby 4 B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
731331 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
HIK 4 Nørrebro United 2 HIK
2
-
1
731328
08-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 B93 4 Fælledparken
4
-
2
731330
08-10 2022
Kl. 10:00
FB 3 Skjold 4 Jens Jessens Vej
0
-
5
731329
08-10 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 Vanløse 3 Frihedens Idrætscenter
3
-
4
731327
09-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 GVI 4 Tårnby Stadion
6
-
0
731333
15-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 4 AB Tårnby 4 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
731335
15-10 2022
Kl. 16:00
HIK 4 Vanløse 3 HIK
Udehold taberdømt
731332
16-10 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 FB 3 Kunst, Mimersparken
Udehold taberdømt
731336
16-10 2022
Kl. 14:00
B93 4 Hvidovre IF 3 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
731334
16-10 2022
Kl. 16:00
GVI 4 Skjold 3 GVI. Nymosen
1
-
9
731298
23-10 2022
Kl. 12:00
Skjold 4 Hvidovre IF 3 Fælledparken
Hjemmehold taberdømt
731303
on
26-10 2022
Kl. 18:00
Skjold 3 FB 3 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
1
731338
29-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 Skjold 4 Fælledparken
Udehold taberdømt
731340
29-10 2022
Kl. 12:00
FB 3 HIK 4 Jens Jessens Vej
1
-
1
731339
29-10 2022
Kl. 12:30
Hvidovre IF 3 GVI 4 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
731337
30-10 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 4 Nørrebro United 2 Tårnby Stadion
0
-
1
731341
30-10 2022
Kl. 12:00
Vanløse 3 B93 4 Vanløse Idrætspark
8
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind