MENU

M+45 Mester 7:7 Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
443552 ma
21-08 2023
Kl. 19:30
Jægersborg/GVI AB Tårnby Gentofte Sportspark Øst
5
-
0
443549 ma
21-08 2023
Kl. 22:00
Oversidder KB
443551 on
23-08 2023
Kl. 19:00
Sundby Bk. Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
7
443548 to
24-08 2023
Kl. 19:00
Frem Bispebjerg Bk. Valby Idrætspark
3
-
3
443553 ma
28-08 2023
Kl. 18:45
Sønderbro Fight Jægersborg/GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
443556 ma
28-08 2023
Kl. 19:30
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
443555
ma
28-08 2023
Kl. 20:30
KB Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
2
443554 ti
29-08 2023
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Sundby Bk. Lersøparken
3
-
4
443550 on
30-08 2023
Kl. 19:00
Dragør BK B 1908 Dragør Bk
2
-
1
443587
02-09 2023
Kl. 10:00
AB Tårnby Dragør BK Tårnby Stadion
2
-
2
443588 ma
04-09 2023
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
443591 ma
04-09 2023
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
443592
on
06-09 2023
Kl. 19:00
Sundby Bk. KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
5
443589 to
07-09 2023
Kl. 18:00
Frem B 1908 Valby Idrætspark
6
-
0
444435 ma
11-09 2023
Kl. 19:30
B 1908 Sundby Bk. Sundby Idrætspark
1
-
2
443595
ma
11-09 2023
Kl. 20:30
KB Sønderbro Fight Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
443594 ti
12-09 2023
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Jægersborg/GVI Lersøparken
3
-
2
443596
16-09 2023
Kl. 10:00
Dragør BK Oversidder Dragør Bk
444436
16-09 2023
Kl. 10:00
AB Tårnby Frem Tårnby Stadion
UHT
444437 ma
18-09 2023
Kl. 18:00
Sønderbro Fight B 1908 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
443593 ma
18-09 2023
Kl. 20:15
Jægersborg/GVI Dragør BK GVI. Nymosen
3
-
1
444439
ti
19-09 2023
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. KB Lersøparken
3
-
4
444440 on
20-09 2023
Kl. 19:00
Sundby Bk. AB Tårnby Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
444441 on
20-09 2023
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Oversidder Gentofte Sportspark Vest
444438 to
21-09 2023
Kl. 18:00
Frem Dragør BK Valby Idrætspark
3
-
1
444445 ma
25-09 2023
Kl. 19:35
B 1908 Bispebjerg Bk. Sundby Idrætspark
3
-
3
444443
ma
25-09 2023
Kl. 20:30
KB Jægersborg/GVI Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
444442 ma
25-09 2023
Kl. 22:00
Oversidder Frem
444444
30-09 2023
Kl. 10:00
Dragør BK Sundby Bk. Dragør Bk
444446
30-09 2023
Kl. 10:00
AB Tårnby Sønderbro Fight Tårnby Stadion
444447 ma
02-10 2023
Kl. 17:30
Sønderbro Fight Dragør BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
444449 ma
02-10 2023
Kl. 20:30
KB B 1908 Kunst, KB, P. Bangs Vej
444448 ti
03-10 2023
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. AB Tårnby Lersøparken
444450 on
04-10 2023
Kl. 19:00
Sundby Bk. Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
444451 on
04-10 2023
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Frem Gentofte Sportspark Vest
444455 ma
09-10 2023
Kl. 20:15
Jægersborg/GVI B 1908 GVI. Nymosen
444453 ma
09-10 2023
Kl. 22:00
Oversidder Sønderbro Fight
444454 to
12-10 2023
Kl. 19:30
Dragør BK Bispebjerg Bk. Dragør Bk
444456
14-10 2023
Kl. 10:00
AB Tårnby KB Tårnby Stadion
444452
15-10 2023
Kl. 12:00
Frem Sundby Bk. Valby Idrætspark
444461 ma
23-10 2023
Kl. 19:35
B 1908 AB Tårnby Sundby Idrætspark
444458 ti
24-10 2023
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
444460 on
25-10 2023
Kl. 19:00
Sundby Bk. Jægersborg/GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
444459 on
25-10 2023
Kl. 20:30
KB Dragør BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
444457
28-10 2023
Kl. 12:00
Sønderbro Fight Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind