M+45 1 7M Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
783792
ti23-08 2022
20:30 HIK Skjold HIK
6
-
6
23. aug 2022
20:30
HIK
6
Skjold
6
783789
to25-08 2022
19:00 Hekla Aakanden GF Hekla Park
0
-
5
25. aug 2022
19:00
Hekla
0
Aakanden GF
5
783793
fr26-08 2022
18:00 Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
26. aug 2022
18:00
Rødovre
Oversidder
783790
27-08 2022
10:30 Amager FF Jægersborg/GVI Kastrup IA ved Diget
0
-
2
27. aug 2022
10:30
Amager FF
0
Jægersborg/GVI
2
783791
27-08 2022
10:30 Amager FF 3 Brønshøj BK Kastrup IA ved Diget
3
-
2
27. aug 2022
10:30
Amager FF 3
3
Brønshøj BK
2
783795
ma29-08 2022
20:00 Aakanden GF HIK Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
29. aug 2022
20:00
Aakanden GF
2
HIK
4
783798
ma29-08 2022
22:00 Oversidder Amager FF 3
29. aug 2022
22:00
Oversidder
Amager FF 3
783794
ti30-08 2022
20:45 Skjold Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
30. aug 2022
20:45
Skjold
3
Rødovre
2
783796
on31-08 2022
20:00 Jægersborg/GVI Hekla Gentofte Sportspark Øst
3
-
0
31. aug 2022
20:00
Jægersborg/GVI
3
Hekla
0
783797
on31-08 2022
20:30 Brønshøj BK Amager FF Tingbjerg Idrætspark
6
-
5
31. aug 2022
20:30
Brønshøj BK
6
Amager FF
5
783803
ma05-09 2022
20:00 Rødovre Amager FF 3 Rødovre Stadion Kunst
5
-
6
05. sep 2022
20:00
Rødovre
5
Amager FF 3
6
783801
ma05-09 2022
22:00 Amager FF Oversidder Kastrup IA ved Diget
05. sep 2022
22:00
Amager FF
Oversidder
783802
ti06-09 2022
20:30 HIK Jægersborg/GVI HIK
2
-
2
06. sep 2022
20:30
HIK
2
Jægersborg/GVI
2
783799
ti06-09 2022
20:45 Skjold Aakanden GF Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
06. sep 2022
20:45
Skjold
0
Aakanden GF
3
783800
on07-09 2022
18:30 Hekla Brønshøj BK Hekla Park
5
-
2
07. sep 2022
18:30
Hekla
5
Brønshøj BK
2
783804
ma12-09 2022
20:00 Aakanden GF Rødovre Gentofte Sportspark Vest
1
-
4
12. sep 2022
20:00
Aakanden GF
1
Rødovre
4
783808
ma12-09 2022
22:00 Oversidder Hekla
12. sep 2022
22:00
Oversidder
Hekla
783807
ti13-09 2022
20:30 Brønshøj BK HIK Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
13. sep 2022
20:30
Brønshøj BK
3
HIK
1
783805
on14-09 2022
20:00 Jægersborg/GVI Skjold Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
14. sep 2022
20:00
Jægersborg/GVI
4
Skjold
1
783806
17-09 2022
10:30 Amager FF 3 Amager FF Kastrup IA ved Diget
2
-
1
17. sep 2022
10:30
Amager FF 3
2
Amager FF
1
783811
ma19-09 2022
20:00 Aakanden GF Jægersborg/GVI Gentofte Sportspark Vest
2
-
3
19. sep 2022
20:00
Aakanden GF
2
Jægersborg/GVI
3
783813
ma19-09 2022
20:00 Rødovre Amager FF Rødovre Stadion Kunst
7
-
0
19. sep 2022
20:00
Rødovre
7
Amager FF
0
783812
ma19-09 2022
22:00 HIK Oversidder HIK
19. sep 2022
22:00
HIK
Oversidder
783809
ti20-09 2022
20:45 Skjold Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
20. sep 2022
20:45
Skjold
4
Brønshøj BK
2
783810
on21-09 2022
19:30 Hekla Amager FF 3 Hekla Park
7
-
2
21. sep 2022
19:30
Hekla
7
Amager FF 3
2
784074
ma26-09 2022
22:00 Oversidder Skjold
26. sep 2022
22:00
Oversidder
Skjold
784071
on28-09 2022
20:00 Jægersborg/GVI Rødovre Gentofte Sportspark Øst
7
-
0
28. sep 2022
20:00
Jægersborg/GVI
7
Rødovre
0
784073
on28-09 2022
20:30 Brønshøj BK Aakanden GF Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
28. sep 2022
20:30
Brønshøj BK
1
Aakanden GF
3
783816
01-10 2022
10:30 Amager FF Hekla Kastrup IA ved Diget
1
-
4
01. okt 2022
10:30
Amager FF
1
Hekla
4
784072
01-10 2022
10:30 Amager FF 3 HIK Kastrup IA ved Diget
UHT
01. okt 2022
10:30
Amager FF 3
HIK
UHT
784076
ma03-10 2022
20:00 Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark Vest
03. okt 2022
20:00
Aakanden GF
Oversidder
784079
ma03-10 2022
20:00 Rødovre Hekla Rødovre Stadion Kunst
3
-
4
03. okt 2022
20:00
Rødovre
3
Hekla
4
784078
ti04-10 2022
20:30 HIK Amager FF HIK
2
-
1
04. okt 2022
20:30
HIK
2
Amager FF
1
784075
ti04-10 2022
20:45 Skjold Amager FF 3 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
6
04. okt 2022
20:45
Skjold
4
Amager FF 3
6
784077
on05-10 2022
20:00 Jægersborg/GVI Brønshøj BK Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
05. okt 2022
20:00
Jægersborg/GVI
4
Brønshøj BK
1
784083
ma10-10 2022
20:00 Rødovre Brønshøj BK Rødovre Stadion Kunst
8
-
3
10. okt 2022
20:00
Rødovre
8
Brønshøj BK
3
784080
on12-10 2022
19:30 Hekla HIK Hekla Park
4
-
1
12. okt 2022
19:30
Hekla
4
HIK
1
784084
fr14-10 2022
22:00 Oversidder Jægersborg/GVI
14. okt 2022
22:00
Oversidder
Jægersborg/GVI
784081
15-10 2022
10:30 Amager FF Skjold Kastrup IA ved Diget
7
-
7
15. okt 2022
10:30
Amager FF
7
Skjold
7
784082
15-10 2022
10:30 Amager FF 3 Aakanden GF Kastrup IA ved Diget
1
-
7
15. okt 2022
10:30
Amager FF 3
1
Aakanden GF
7
784086
ma24-10 2022
20:00 Aakanden GF Amager FF Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
24. okt 2022
20:00
Aakanden GF
2
Amager FF
4
784087
ma24-10 2022
20:00 Jægersborg/GVI Amager FF 3 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
24. okt 2022
20:00
Jægersborg/GVI
3
Amager FF 3
1
784089
ma24-10 2022
22:00 Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
24. okt 2022
22:00
Brønshøj BK
Oversidder
784088
ti25-10 2022
20:30 HIK Rødovre HIK
1
-
1
25. okt 2022
20:30
HIK
1
Rødovre
1
784085
ti25-10 2022
20:45 Skjold Hekla Ryparken Idrætsanlæg
UHT
25. okt 2022
20:45
Skjold
Hekla
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind