MENU

M+45 1 7M Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
783792
ti
23-08 2022
Kl. 20:30
HIK Skjold HIK
6
-
6
783789 to
25-08 2022
Kl. 19:00
Hekla Aakanden GF Hekla Park
0
-
5
783793 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Rødovre Oversidder Rødovre Stadion
783790
27-08 2022
Kl. 10:30
Amager FF Jægersborg/GVI Kastrup IA ved Diget
0
-
2
783791
27-08 2022
Kl. 10:30
Amager FF 3 Brønshøj BK Kastrup IA ved Diget
3
-
2
783795 ma
29-08 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF HIK Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
783798 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder Amager FF 3
783794 ti
30-08 2022
Kl. 20:45
Skjold Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
783796 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Hekla Gentofte Sportspark Øst
3
-
0
783797 on
31-08 2022
Kl. 20:30
Brønshøj BK Amager FF Tingbjerg Idrætspark
6
-
5
783803 ma
05-09 2022
Kl. 20:00
Rødovre Amager FF 3 Rødovre Stadion Kunst
5
-
6
783801 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Amager FF Oversidder Kastrup IA ved Diget
783802 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
HIK Jægersborg/GVI HIK
2
-
2
783799 ti
06-09 2022
Kl. 20:45
Skjold Aakanden GF Ryparken Idrætsanlæg
0
-
3
783800 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Hekla Brønshøj BK Hekla Park
5
-
2
783804 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Rødovre Gentofte Sportspark Vest
1
-
4
783808 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Hekla
783807 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Brønshøj BK HIK Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
783805 on
14-09 2022
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Skjold Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
783806
17-09 2022
Kl. 10:30
Amager FF 3 Amager FF Kastrup IA ved Diget
2
-
1
783811 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Jægersborg/GVI Gentofte Sportspark Vest
2
-
3
783813 ma
19-09 2022
Kl. 20:00
Rødovre Amager FF Rødovre Stadion Kunst
7
-
0
783812 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
HIK Oversidder HIK
783809
ti
20-09 2022
Kl. 20:45
Skjold Brønshøj BK Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
783810 on
21-09 2022
Kl. 19:30
Hekla Amager FF 3 Hekla Park
7
-
2
784074 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold
784071 on
28-09 2022
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Rødovre Gentofte Sportspark Øst
7
-
0
784073 on
28-09 2022
Kl. 20:30
Brønshøj BK Aakanden GF Tingbjerg Idrætspark
1
-
3
783816
01-10 2022
Kl. 10:30
Amager FF Hekla Kastrup IA ved Diget
1
-
4
784072
01-10 2022
Kl. 10:30
Amager FF 3 HIK Kastrup IA ved Diget
Udehold taberdømt
784076 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Oversidder Gentofte Sportspark Vest
784079 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Rødovre Hekla Rødovre Stadion Kunst
3
-
4
784078 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
HIK Amager FF HIK
2
-
1
784075 ti
04-10 2022
Kl. 20:45
Skjold Amager FF 3 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
6
784077 on
05-10 2022
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Brønshøj BK Gentofte Sportspark Vest
4
-
1
784083 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Rødovre Brønshøj BK Rødovre Stadion Kunst
8
-
3
784080 on
12-10 2022
Kl. 19:30
Hekla HIK Hekla Park
4
-
1
784084 fr
14-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Jægersborg/GVI
784081
15-10 2022
Kl. 10:30
Amager FF Skjold Kastrup IA ved Diget
7
-
7
784082
15-10 2022
Kl. 10:30
Amager FF 3 Aakanden GF Kastrup IA ved Diget
1
-
7
784086 ma
24-10 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Amager FF Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
784087 ma
24-10 2022
Kl. 20:00
Jægersborg/GVI Amager FF 3 Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
784089 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
784088 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
HIK Rødovre HIK
1
-
1
784085 ti
25-10 2022
Kl. 20:45
Skjold Hekla Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind