MENU

M+40 1 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
739230 ti
16-08 2022
Kl. 19:15
Hellas 2 Union Engdraget
710124 ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Oversidder Nørrebro United
733435 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Fix Nørrebro United 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
733821 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Sønderbro Fight Hellas 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
733822 on
24-08 2022
Kl. 20:30
BK Jyden NB 99 Kunst, Valby IP, tribunen
733818 to
25-08 2022
Kl. 20:00
Union Vanløse Grøndal Multicenter
733839 ma
29-08 2022
Kl. 20:45
Vanløse Fix Vanløse Idrætspark
733823 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Hellas 2 BK Jyden Engdraget
733824 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United Sønderbro Fight Nørrebroparken
733838
03-09 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 2 Oversidder Nørrebroparken
733840
04-09 2022
Kl. 11:00
NB 99 Union Gentofte Sportspark Vest
733842 ma
05-09 2022
Kl. 20:00
Oversidder Vanløse
733841 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
Hellas 2 Nørrebro United Engdraget
733843 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Fix NB 99 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
733844 on
07-09 2022
Kl. 18:45
Sønderbro Fight Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
733847 on
07-09 2022
Kl. 20:30
BK Jyden Union Kunst, Valby IP, tribunen
733851 ma
12-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Sønderbro Fight Vanløse Idrætspark
733850 to
15-09 2022
Kl. 20:00
Union Fix Grøndal Multicenter
733848 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United BK Jyden Nørrebroparken
733849 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Hellas 2 Nørrebroparken
733852
18-09 2022
Kl. 11:00
NB 99 Oversidder Gentofte Sportspark Vest
733857 ma
19-09 2022
Kl. 20:15
BK Jyden Fix Kunst, Valby IP, tribunen
733853 ti
20-09 2022
Kl. 18:15
Hellas 2 Vanløse Engdraget
733854 ti
20-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder Union
733856 to
22-09 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight NB 99 Kløvermarkens Idrætsanlæg
733855 fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United Nørrebro United 2 Nørrebroparken
733945 ma
26-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse Nørrebro United Vanløse Idrætspark
733858 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
733944 to
29-09 2022
Kl. 20:00
Union Sønderbro Fight Genforeningspladsen
733859
01-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 2 BK Jyden Nørrebroparken
733946
02-10 2022
Kl. 11:00
NB 99 Hellas 2 Gentofte Sportspark Vest
739233 ma
03-10 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
739234 on
05-10 2022
Kl. 20:30
BK Jyden Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
739231 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United NB 99 Nørrebroparken
739232
08-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 2 Vanløse Nørrebroparken
739235 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Oversidder Sønderbro Fight
739238 on
12-10 2022
Kl. 20:30
BK Jyden Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
739237 to
13-10 2022
Kl. 20:00
Union Nørrebro United Genforeningspladsen
739236
15-10 2022
Kl. 12:00
Fix Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
739239
16-10 2022
Kl. 11:00
NB 99 Nørrebro United 2 Gentofte Sportspark Vest
739752 ma
24-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse NB 99 Vanløse Idrætspark
739751 on
26-10 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight BK Jyden Kløvermarkens Idrætsanlæg
739748 fr
28-10 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United Fix Nørrebroparken
739240
29-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 2 Oversidder Engdraget
739750
29-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 2 Union Nørrebroparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind