MENU

M+32 2 7M Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
782555 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Sundby KFUM Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
782557 ma
22-08 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
782553
to
25-08 2022
Kl. 20:00
BK 10 KB Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
782554
27-08 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
782556
27-08 2022
Kl. 14:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
782564 on
31-08 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
782561 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
KB GVI Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
782563 fr
02-09 2022
Kl. 19:00
Vestia Sønderbro Fight 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
1
782560
04-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Sønderbro Fight Jens Jessens Vej
3
-
3
782569 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Sønderbro Fight Sundby KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
782566
to
08-09 2022
Kl. 20:00
BK 10 Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
2
782567
10-09 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
3
782568
10-09 2022
Kl. 12:00
GVI FB GVI. Nymosen
3
-
6
782565
11-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 KB Jens Jessens Vej
3
-
0
782574
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby BK 10 Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
1
782573 fr
16-09 2022
Kl. 19:00
Vestia GVI Bavnehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
782570 fr
16-09 2022
Kl. 19:15
KB Sønderbro Fight Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
782571
18-09 2022
Kl. 12:00
FB FA 2000 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
782576 ma
19-09 2022
Kl. 20:15
BK 10 Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
2
782577
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
KB FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
782578
24-09 2022
Kl. 12:00
GVI Fremad Valby GVI. Nymosen
3
-
1
782579
24-09 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight Sønderbro Fight 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
782575
25-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Vestia Jens Jessens Vej
5
-
1
782584 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby FA 2000 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
782572 to
29-09 2022
Kl. 18:45
Sundby KFUM Sønderbro Fight 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
782583 fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Vestia KB Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
2
782582
01-10 2022
Kl. 10:00
Sundby KFUM GVI Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
782581
02-10 2022
Kl. 16:00
FB Sønderbro Fight Jens Jessens Vej
7
-
6
782580 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Sønderbro Fight 2 BK 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
782586
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
10
782590
08-10 2022
Kl. 12:00
GVI Sønderbro Fight 2 GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
782591
08-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight BK 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
782589
09-10 2022
Kl. 14:00
FB Vestia Jens Jessens Vej
10
-
3
782585
09-10 2022
Kl. 14:30
FA 2000 Sundby KFUM Jens Jessens Vej
4
-
3
782592 ma
10-10 2022
Kl. 20:15
BK 10 GVI Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
782886
on
12-10 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby FB Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
782595 on
12-10 2022
Kl. 20:15
Sundby KFUM KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
3
782596
15-10 2022
Kl. 11:00
Sønderbro Fight Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
782593
15-10 2022
Kl. 12:15
Sønderbro Fight 2 FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
782562 ma
24-10 2022
Kl. 20:45
FB BK 10 Jens Jessens Vej
3
-
5
782894 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
Vestia Fremad Valby Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
4
782891 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
KB Sønderbro Fight 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
782893
29-10 2022
Kl. 14:00
GVI Sønderbro Fight GVI. Nymosen
3
-
3
782890
30-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 BK 10 Jens Jessens Vej
2
-
0
782892
30-10 2022
Kl. 16:00
FB Sundby KFUM Jens Jessens Vej
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind