MENU

KS, Kvinder Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
547518
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Sundby Bk. HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
547517
03-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre PI Fodbold Rødovre Stadion
2
-
5
547519
03-09 2022
Kl. 12:00
KFUM Fix Emdrupparken
0
-
0
547520
03-09 2022
Kl. 16:00
Heimdal KFB Kunst, Fælledparken
4
-
0
547516
04-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 CBS Sport Jens Jessens Vej
2
-
0
547521
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Fix Heimdal Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
0
-
3
547523
11-09 2022
Kl. 10:00
PI Fodbold FA 2000 Valby Idrætspark
3
-
3
547522
11-09 2022
Kl. 12:00
CBS Sport KFUM Jens Jessens Vej
3
-
3
547524
11-09 2022
Kl. 16:00
HIK Rødovre HIK
1
-
3
547525
11-09 2022
Kl. 16:00
KFB Sundby Bk. Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
547526 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Fix CBS Sport Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2
-
1
547528
17-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre KFB Rødovre Stadion
11
-
1
547527
18-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 HIK Jens Jessens Vej
3
-
2
547529 ma
19-09 2022
Kl. 19:45
KFUM PI Fodbold Tingbjerg Idrætspark
0
-
2
554141
ti
20-09 2022
Kl. 18:30
Rødovre Sundby Bk. Rødovre Stadion
0
-
1
554227
24-09 2022
Kl. 10:00
KFB FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
554137
25-09 2022
Kl. 12:00
CBS Sport Heimdal Jens Jessens Vej
2
-
1
554143
25-09 2022
Kl. 16:00
HIK KFUM HIK
3
-
1
554138 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
PI Fodbold Fix Valby Idrætspark
3
-
0
554136
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Heimdal Sundby Bk. Kunst, Fælledparken
2
-
1
554228
fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Fix HIK Tingbjerg Idrætspark
3
-
3
601084
01-10 2022
Kl. 14:00
KFUM KFB Emdrupparken
3
-
0
601082
02-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Sundby Bk. Jens Jessens Vej
2
-
3
601083
02-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport PI Fodbold Jens Jessens Vej
3
-
1
601085
02-10 2022
Kl. 14:00
Heimdal Rødovre Kunst, Fælledparken
3
-
3
601088
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Sundby Bk. KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
601086
08-10 2022
Kl. 10:00
Rødovre FA 2000 Rødovre Stadion
2
-
2
601090
08-10 2022
Kl. 10:00
Fix KFB Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
2
601087
09-10 2022
Kl. 10:00
PI Fodbold Heimdal Valby Idrætspark
1
-
3
601089
09-10 2022
Kl. 16:00
HIK CBS Sport HIK
2
-
2
601091
to
13-10 2022
Kl. 19:30
Fix Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
877546
15-10 2022
Kl. 14:00
KFUM Rødovre Emdrupparken
1
-
2
877544
16-10 2022
Kl. 12:00
CBS Sport KFB Jens Jessens Vej
5
-
0
877545
16-10 2022
Kl. 14:00
PI Fodbold HIK Valby Idrætspark
0
-
2
877550
ti
18-10 2022
Kl. 19:00
CBS Sport Sundby Bk. Jens Jessens Vej
6
-
3
877549
22-10 2022
Kl. 10:00
Rødovre Fix Rødovre Stadion
1
-
1
877553
22-10 2022
Kl. 10:00
KFB PI Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
877551
22-10 2022
Kl. 16:00
Heimdal HIK Kunst, Fælledparken
2
-
0
877548
23-10 2022
Kl. 14:00
FA 2000 KFUM Jens Jessens Vej
4
-
1
877547
on
26-10 2022
Kl. 18:00
Heimdal FA 2000 Kunst, Fælledparken
0
-
7
877554
29-10 2022
Kl. 12:00
Fix FA 2000 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
7
877555
29-10 2022
Kl. 12:00
CBS Sport Rødovre Jens Jessens Vej
0
-
4
877556
29-10 2022
Kl. 12:00
PI Fodbold Sundby Bk. Valby Idrætspark
1
-
0
877557
29-10 2022
Kl. 12:00
KFUM Heimdal Emdrupparken
1
-
2
880459
29-10 2022
Kl. 14:00
HIK KFB HIK
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op. 

Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.

Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter 2022 efterår.  

Log ind